Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

zawis8

Admin [DR]
  • Postów:

    309
  • Wpisów na Alkoboxie

    0
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Czas Online

    2h 44m 17s

Alkohol

90 Zaawansowany

4 obserwujących

O zawis8

  • Tytuł:
    Admin DR
  • Urodziny: 2000.01.07

Informacje

Ostatnio na profilu byli

398 wyświetleń profilu
  1. Rogue Esports Club 3-1 devils.one (Typujemy do 20.08.2019 17:00) piratesports 2-3 Illuminar Gaming (Typujemy do 21.08.2019 17:00)
  2. Nantes 1-0 Marsylia (typujemy do 17.08 do godziny 17:30) Amiens 1-2 Lille (typujemy do 17.08 do godziny 20:00) Bordeaux 1-0 Montpellier (typujemy do 17.08 do godziny 20:00) Metz 0-1 Monaco (typujemy do 17.08 do godziny 20:00) Nimes 2-1 Nice (typujemy do 17.08 do godziny 20:00) Toulouse 2-0 Dijon (typujemy do 17.08 do godziny 20:00) St. Etienne 2-1 Brest (typujemy do 18.08 do godziny 15:00) Reims 1-0 Strasbourg (typujemy do 18.08 do godziny 17:00) Rennes 0-2 PSG (typujemy do 18.08 do godziny 21:00)
  3. 1. Arsenal 3-0 Burnley (Typujemy do 17.08.2019 13:30) 2. Everton 2-0 Watford (Typujemy do 17.08.2019 16:00) 3. Norwich City 2-1 Newcastle (Typujemy do 17.08.2019 16:00) 4. Southampton 0-3 Liverpool (Typujemy do 17.08.2019 16:00) 5. Brighton 1-0 West Ham (Typujemy do 17.08.2019 16:00) 6. Aston Vila 2-1 Bournemouth (Typujemy do 17.08.2019 16:00) 7. Manchester City 3-0 Tottenham (Typujemy do 17.08.2019 18:30) 8. Sheffield United 1-0 Crystal Palace (Typujemy do 18.08.2019 15:00) 9. Chelsea 2-0 Leicester (Typujemy do 18.08.2019 17:30) 10. Wolverhampton 1-2 Manchester United (Typujemy do 19.08.2019 21:00)
  4. Ninjas in Pyjamas 2-0 Windigo Gaming (Typujemy do 16.08.2019 12:00)
  5. Wisła Kraków 1-0 ŁKS Łódź (typujemy do 16.08 do godziny 20:30) Śląsk Wrocław 2-1 Cracovia (typujemy do 17.08 do godziny 15:00) Arka Gdynia 0-2 Lech Poznań (typujemy do 17.08 do godziny 17:30) Jagiellonia Białystok 2-0 Górnik Zabrze (typujemy do 17.08 do godziny 20:00) Piast Gliwice 3-1 Wisła Płock (typujemy do 18.08 do godziny 15:00) Legia Warszawa 2-0 Zagłębie Lubin (typujemy do 18.08 do godziny 17:30) Raków Częstochowa 0-1 Lechia Gdańsk (typujemy do 18.08 do godziny 17:30) Korona Kielce 1-0 Pogoń Szczecin (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)
  6. Bayern 3-0 Hertha (typujemy do 16.08 do godziny 20:30) Bremen 3-1 Dusseldorf (typujemy do 17.08 do godziny 15:30) Dortmund 3-0 Augsburg (typujemy do 17.08 do godziny 15:30) Freiburg 2-1 Mainz (typujemy do 17.08 do godziny 15:30) Leverkusen 3-0 Paderborn (typujemy do 17.08 do godziny 15:30) Wolfsburg 2-0 FC Köln (typujemy do 17.08 do godziny 15:30) Moenchengladbach 2-1 Schalke (typujemy do 17.08 do godziny 18:30) Frankfurt 1-0 Hoffenheim (typujemy do 18.08 do godziny 15:30) Union Berlin 0-2 RB Lipsk (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)
  7. Odra Opole 1-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 16.08 do godziny 17:30) Chrobry Głogów 1-0 Puszcza Niepołomice (typujemy do 16.08 do godziny 19:00) Sandecja Nowy Sącz 2-1 GKS Tychy (typujemy do 16.08 do godziny 19:10) Stal Mielec 3-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 16.08 do godziny 19:39) Chojniczanka Chojnice 0-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza (typujemy do 16.08 do godziny 20:00) Zagłębie Sosnowiec 0-1 Miedź Legnica (typujemy do 17.08 do godziny 15:00) Radomiak Radom 2-0 Warta Poznań (typujemy do 17.08 do godziny 18:00) Wigry Suwałki 0-1 Podbeskidzie Bielsko Biała (typujemy do 17.08 do godziny 19:00) GKS Jastrzębie 2-1 GKS Bełchatów (typujemy do 17.08 do godziny 20:00)
  8. Ath. Bilbao 1-3 Barcelona (typujemy do 16.08 do godziny 21:00) Celta Vigo 0-3 Real Madryt (typujemy do 17.08 do godziny 17:00) Valencia 3-0 Real Sociedad (typujemy do 17.08 do godziny 19:00) Mallorca 0-1 Eibar (typujemy do 17.08 do godziny 20:00) Leganes 2-1 Osasuna (typujemy do 17.08 do godziny 21:00) Villarreal 3-0 Granada (typujemy do 17.08 do godziny 21:00) Alaves 2-0 Levante (typujemy do 18.08 do godziny 17:00) Espanyol 1-2 Sevilla (typujemy do 18.08 do godziny 19:00) Betis 2-0 Valladolid (typujemy do 18.08 do godziny 21:00) Atl. Madryt 3-0 Getafe (typujemy do 18.08 do godziny 22:00)
  9. Upomnienie o odznaczenie/a: Gaduła Link do tematu/dowodu, w którym jest informacja o uzyskaniu odznaczenia: https://pijemy-rozrabiamy.pl/profile/28514-zawis8/
  10. +\- tak, a mianowicie dlatego czy będziesz bezstronny dla swoich znajomych\kolegów + steam + wiek + mikro + GT
  11. Ninjas in Pyjamas 2-0 Turkey5 (Typujemy do 15.08.2019 12:00) Windigo Gaming 2-0 Team Heretics (Typujemy do 15.08.2019 12:00)
  12. Z chęcią bym chciał Cię zobaczyć w naszych szeregach po powrocie z urlopu. Wszystkie wymogi spełnione, miły, niekonfliktowy, same plusy.
  13. 2. West Ham United 0-4 Manchester City (Typujemy do 10.08.2019 13:30) 3. Watford 2-1 Brighton (Typujemy do 10.08.2019 16:00) 4. Crystal Palace 1-2 Everton (Typujemy do 10.08.2019 16:00) 5. Burnley 1-0 Southampton (Typujemy do 10.08.2019 16:00) 6. Bournemouth 2-0 Sheffield United (Typujemy do 10.08.2019 16:00) 7. Tottenham 3-0 Aston Vila (Typujemy do 10.08.2019 18:30) 8. Newcastle United 1-3 Arsenal (Typujemy do 11.08.2019 15:00) 9. Leicester 2-1 Wolverhampton (Typujemy do 11.08.2019 15:00) 10. Manchester United 1-0 Chelsea (Typujemy do 11.08.2019 17:30)
  14. Olimpia Grudziądz 2-1 Chojniczanka Chojnice (typujemy do 9.08 do godziny 19:00) Stomil Olsztyn 0-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 9.08 do godziny 19:45) Miedź Legnica 3-1 Chrobry Głogów (typujemy do 10.08 do godziny 17:45) GKS Tychy 1-0 Odra Opole (typujemy do 10.08 do godziny 18:00) GKS Bełchatów 1-0 Radomiak Radom (typujemy do 10.08 do godziny 19:00) Puszcza Niepołomice 1-0 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 10.08 do godziny 19:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 10.08 do godziny 20:00) Podbeskidzie Bielsko Biała 0-1 Stal Mielec (typujemy do 11.08 do godziny 17:45) Wigry Suwałki 1-0 Warta Poznań (typujemy do 11.08 do godziny 18:00)
  15. Lech Poznań 2-0 Śląsk Wrocław (typujemy do 9.08 do godziny 20:30) Pogoń Szczecin 2-0 Wisła Kraków (typujemy do 10.08 do godziny 15:00) Zagłębie Lubin 2-1 Arka Gdynia (typujemy do 10.08 do godziny 17:30) Górnik Zabrze 2-1 Raków Częstochowa (typujemy do 10.08 do godziny 20:00) ŁKS Łódź 0-1 Piast Gliwice (typujemy do 11.08 do godziny 15:00) Cracovia 0-1 Korona Kielce (typujemy do 11.08 do godziny 17:30) Lechia Gdańsk 2-1 Jagiellonia Białystok (typujemy do 12.08 do godziny 18:00)

×