Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Nequsek

Admin [JB]
 • Postów:

  12
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

3 Nowy

O Nequsek

 • Tytuł:
  Admin JB

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Plusy: -Ogarniasz CT -Znajomość amxx (ale nie wiem czy to prawda) Minusy: -Zaniedbałeś ostatnio GT -Akcja z foworyzacją i ucieczką z CT -Za mało pokory -Brak mutacji -Wiek Ostatecznie na NIE
 2. Nawet kiedy jestem na serwerze nie zawsze w pełni się skupiam na grze i nie słyszę/widzę co się dzieje na ekranie (I to jest mój błąd). Jednak kiedy zachodzi sytuacja w której między graczami jest kłótnia lub ktoś kogoś obraża, reaguje (Chyba że wiem że nie jest to obraźliwe dla graczy i biorą to z humorem, no chyba że ktoś komuś wyzywa rodziców itp.). Odnosząc się do sytuacji w której runda według Ciebie to był poprostu mass fk, to była normalna runda tylko że polegała ona na tylko ostatniej reakcji z czapkami. Nie można zaprzeczyć że CT nie zabierał więźniów na mapę, ponieważ robił to tylko z mniejszą ilością graczy. A co do wyzwisk, nie usłyszałem aby ktoś do kogoś powiedział coś w stylu twoich 2 przykładów. Jeżeli to była chwilą w której byłem zajęty przepraszam, ale takie sprawy można zgłaszać do administracji (A były 2 osoby), a nic do mnie nie doszło.
 3. Przychodzę z propozycją dodania do sklepu dla CT radaru który pokazywałby pozycje więźniów na minimapie. Mógłby on pomóc strażnikom gdy kilka osób ucieknie, a nie ma się dużo czasu na szukanie uciekinierów.
 4. Według mnie nie jest to potrzebne, ponieważ mamy już dużo skinów, a dodanie kolejnych tylko obciążyłoby serwer co w żadnym wypadku nie jest dobre.
 5. Nick: Nequsek Wiek: 15 lat w czerwcu 16 Steam/NonSteam (w przypadku Steam link do konta): nonsteam Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Nequsek/54.38.49.139:27015/ Dlaczego ty?: Często gdy gram nie ma kto pilnować porządku, jestem lubiany na serwerze, mam doświadczenie z jb, ciężko mnie zdenerwować, jestem sprawiedliwy. Znajomość AMXX (według powyższej tabeli): 3/10 Posiadasz mikrofon i mutacje: posiadam Kontakt: Skype Discord TS
 6. Z tego co zauważyłem grając na tym serwerze niewidzialność z losu nie zawsze działa. Być może jest to błąd tylko na niektórych skinach, ponieważ grając standardowym bylem niewidzialny a na skinie Brawórka już nie.
 7. 1.Witam chciałbym zaproponować aby w życzeniach pojawiły się pojedynki only hs co sprawi ze będą one wymagaly więcej umiejętności co moze spodobać się graczom z wiekszym doświadczeniem. 2.Chciałbym zaproponować aby każdy klan miał możliwość dodania do serwera swojej 1 czapki która reprezentowała by dany klan. 3.Chciałbym zaproponować funkcje rozbudowywania klanu tzn. więcej obrażeń, hp, miejsc w klanie. Myślę ze to nada trochę więcej sensu gangom, ponieważ według mnie teraz to tylko nic nie znacząca możliwość łączenia się graczy w jednym miejscu.
 8. Moim zdaniem to dobry pomysł który sprawi ze na serwerze będzie się więcej działo
 9. Witam nazywam się Piotr i lubię grać na serwerze JB z sieci Pijemy-Rozrabiamy
 10. Witamy na forum Nequsek :welcome:

×