Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

iza.

Użytkownicy
 • Postów:

  24
 • Wpisów na Alkoboxie

  799
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

102 Szanowany

O iza.

 • Tytuł:
  Użytkownik
 • Urodziny: 1999.05.20

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Gram na:
  FFA

Ostatnio na profilu byli

2 223 wyświetleń profilu
 1. Powodzonka w życiu i do zobaczenia w Zakopanem!
 2. Oczywiście, że tak. Spełnia wymagania: od posiadania steam przez sprawny mikrofon pooo dobrą znajomość AMX. Na serwerze zawszee milutki i zachowuje kulturę, także czemu by nie dać szansy takiemu kandydatowi? https://www.gametracker.com/player/iza./54.38.205.232:27015/
 3. Wracaj szybciutko Botku, będę na Ciebie czekać!
 4. Czeeee Wariat Chodź na FFA to Cię trochę podrażnię!
 5. O dzień doberek! Widzimy się
 6. Nick: iza. Wiek: 20 Coś o sobie: No cóż, jestem technikiem eksploatacji portów i terminali aktualnie w trakcie pisania matur. Oczywiście w niczym to nie przeszkadza, bo już niedużo zostało, a poza tym do egzaminów podchodzę na czilku i nie zawracam sobie nimi głowy. Mam trochę wolnego czasu, który przeznaczam oczywiście na grę, ale też lubię wychodzić ze znajomymi, poczytać, rolki, tenis.. Chociaż nie powiem, bo moim ulubionym zajęciem jest narzekanie! Z reguły jestem dosyć pozytywnie nastawiona do ludzi, otwarta na nowe znajomości, wielbię przebywanie w towarzystwie! Chyba wystarczy ? Steam_ID (wpisać brak jeżeli nie posiadamy steam): Brak. Doświadczenie: Brak. Kiedyś musi być ten pierwszy raz, ale jeśli mi na czymś bardzo zależy to potrafię szybko wszystko ogarnąć. Sprawny mikrofon?: Nie. Znajomość AMXX (1-5): Tak myślę 3/4. Link do Twojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/iza./51.75.43.32:27015/ Czy byłeś/aś banowany/a na naszych serwerach?: Nie. Zapoznałeś/aś się z obowiązującymi regulaminami?: Oczywiście.
 7. Ja niemalże powtórzę powyższe propozycje: *aim_map *aim_map_usp *fy_snow *cs_wiocha *de_dust2x2
 8. Dlatego mówię, że to wszystko trzeba jakoś sensownie ogarnąć. To tylko tak rzuciłam z tym HP, niekoniecznie, że trzeba dokładnie w ten sam sposób to zrobić, ale trzeba czymś zastąpić te zestawy broni a zamiast nich po prostu po każdej rundzie VIP dostaje hajs i granaty. Żeby troszku wyrównać szansę między graczami. Tak uważam ja, zobaczymy co na to inni.
 9. Myślę, że zacząć trzeba od modyfikacji VIPa. Żeby nie polegał on na posiadaniu wszystkich zestawów broni co rundę a na przykład : * najtańszy : 110 HP, 1k co rundę, granaty * troszkę droższy : 115 HP, 2k co rundę, granaty itd. Za każdego fraga, heady - tak jak dotychczas +10/+15 HP. Ceny, czas trwania i udogodnienia dla VIPa trzeba będzie dopracować, bo to na pewno będzie zależne od SMSów/płatności przelewem, dlatego to powyżej to tylko luźna propozycja, wszystko do ustalenia, ale rzecz w tym, że VIP ma za dobrze. Ale gdyby można było zostawić, że w tych wyznaczonych godzinach wieczornych VIP funkcjonuje tak jak teraz, to byłoby super, tzn. zestawy broni i podstawowe 100HP. Po choćby częściowym zbalansowaniu VIPa możnaby wrócić do obstawiania na dwóch ostatnich graczy, wtedy szanse byłyby bardziej wyrównane między obstawiającymi. Byłam za odrzuceniem tej opcji, ale gdyby ogarnąć przewagę VIPów to miałoby to jakiś sens. Z większym zaciekawieniem oglądało się taką rozgrywkę na końcu gdy zostawało tych dwóch graczy, a i oni pod presją to jakoś bardziej zacięcie to wyglądało. Przyznaję, brakuje tego. A co więcej.. 1) Konkurs na największą ilość fragów w ciągu tygodnia. Wystarczy, że gracz {jednorazowo} wstawi w utworzonym wcześniej temacie swoje GT. Np. w piątek wieczorem podliczane będą kille w ciągu danego tygodnia i załóżmy, że wygrywają 3 osoby z największą ilością fragów i dostają VIPa na tydzień. 2) Na podobnej zasadzie jak powyższe, tylko żeby nagrody były za czas spędzony na serwerze? Załóżmy, że za 15 godzin tygodniowo też jakaś nagroda. 3) Konkurs na życiówkę? ? Frag +1, frag head +2. Masz w ciągu rundy 4 kille w czym 3 główki = 7 pkt. A np. od 8 pkt VIP na tydzień {?}. Oczywiście dokumentujemy screenem z danej rundy. 4) Nie mam pojęcia co zrobić, aby zachęcić ludzi do korzystania z forum. Konkurs na zabicie admina z he/kosy trwa już jakiś czas i mimo tego, że admini przypominają o tym, ludzie nie wystawiają tutaj tych screenów, a takich killi jest naprawdę sporo. 5) Proponuję aby w konkursie TOP 5 jedna osoba mogla brać udział co drugi miesiąc, dawałoby to szansę wszystkim graczom, którzy "kręcą" się w okolicach top 15. Oczywiście poruszana wcześniej kwestia map. 4-5 małych mapek i klasyki. Będą grane często lub nie, trudno. Ale lepiej żeby było więcej niż mniej, bo męczące biegać 1vs1 po większej mapce.
 10. Witam Cię Mordeczko! ? Przyjdź jeszcze czasem coś postrzelać na FFA

×