Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Marszaa

Admin [4Maps]
 • Postów:

  63
 • Wpisów na Alkoboxie

  1939
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

290 Władca forum

O Marszaa

 • Tytuł:
  Admin 4MAPS
 • Inne grupy
  Kobieta
 • Urodziny: 4 Listopad

Informacje

Ostatnio na profilu byli

2260 wyświetleń profilu
 1. Rodzaj grafiki: Sygnatura Tematyka: Minionki Kolorystyka: wedle uznania Napisy: Marszaa - admin 4maps Preferowany obrazek: Również zostawiam wolną rękę Uwagi:
 2. Gt okej, trochę Cię kojarzę, spokojny, więc można dać szansę.
 3. Nick: Marszaa Ile czasu Cię nie było: 14.04.2019 Powód: sprawy prywatne
 4. Ja jestem bardziej na nie , bo ta mapa ma swoje plusy i minusy. Może i fajnie byłoby zobaczyć nową mapę, ale wcale nie powiedziane, że będzie to funkcjonowało lepiej, a może i własnie gorzej.
 5. Z Lublina powiadasz? z 4MAPSA kojarzę, także do zobaczenia
 6. Upomnienie o rangę/i: admin 4MAPS Link do tematu, w którym jest informacja o uzyskania rangi:
 7. Nick: Marszaa Wiek: 20 Steam_ID : STEAM_0:1:421060149 Doświadczenie: zerowe, ale szybko się uczę i mam kilka osób, które dobrze znam i mogłyby mi pomóc zresztą myślę, że opiekunowie i admini tutaj również będą służyć pomocą Znajomość AMXX(1-5) : 3 Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Marszaa/54.38.141.231:27015/ Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: tak Sprawny Mikrofon?: tak Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: tak Osoby niepełniące rang na serwerze 4Maps, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.
 8. Najlepszy Administrator (dlaczego?): @ xdbx- ogarnia wszystko ładnie Najlepszy Admin Serwera (dlaczego?): @ letdown.często go widuje, pomocny i ogarnięty Najgorszy Admin Serwera (dlaczego?): @Hslampek- admin ma być przykładem.. Najlepszy Właściciel/Opiekun: @ sredniomineralizowana woda Najlepszy Moderator: @<<GaLaRa>> Najlepszy AntyCheat: @ letdown. Grafik miesiąca: @ Serafina Redaktor miesiąca: @ Patrycja. Admin TS3 miesiąca: @Emaus Typer miesiąca: @ kprosto49 Gracz miesiąca: @Pawelek xdżal <3 Serwer miesiąca: 4MAPS Najsurowsza osoba na forum: @SoBeK xdddd Osoba, która zrobiła największy postęp: @NizioliX Pomocnik miesiąca: @Luk[=]słyszałam co nieco Najbardziej pracowita osoba: @Vakos Nierób miesiąca: #2 Lizus miesiąca: @ BRAINDEADFIFI Podrywacz miesiąca: @DG123 Dziewczyna miesiąca: #3 Największy no life na forum: @ BRAINDEADFIFI Największy no life na ts3 : @Emaus Najbardziej rozgadana osoba: @wysokozmineralizowana woda Najbardziej zabawna osoba: @ Radecky Najbardziej pomysłowa osoba: @Pawelek xd Użytkownik forum miesiąca: @RdN Największy spamer na forum: @ I don’t Know. Największy spamer na shoutbox: @mibras Pijak miesiąca: @ vego21 Rozrabiaka miesiąca: @Hslampek Największa fajtłapa forum: @laresse Najdziwniejsza osoba: @Psy_chO! Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej pozytywnie (dlaczego?): @SoBeK wziął się do pracy xd Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej negatywnie (dlaczego?): @vovoxhitrezygnacja ..
 9. Mało na świecie hipokrytów,egoistów i farmazonów? Najważniejsze jest żyć tak, żebysmy sami byli zadowoleni, a co reszta o tym sądzi to nieistotne :) Niemniej jednak trzymaj się, spełniaj marzenia i do zobaczenia na 4MAPS :)

×