Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

sWaR

Użytkownicy
  • Postów:

    121
  • Wpisów na Alkoboxie

    0
  • Darowizny

    0,00 zł 
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Czas Online

    2d 5h 30m 29s

Alkohol

40 Pomocny

3 obserwujących

O sWaR

  • Tytuł:
    Zaawansowany Użytkownik
  • Urodziny: 2000.01.13

Informacje

  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Gram na:
    Only DD2 #1

Ostatnio na profilu byli

666 wyświetleń profilu
  1. AS Roma 3-2 Atalanta (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Fiorentina 2-1 Sampdoria (typujemy do 25.09 do godziny 21:00) Genoa 1-0 Bologna (typujemy do 25.09 do godziny 21:00) Inter 2-1 Lazio (typujemy do 25.09 do godziny 21:00) Napoli 3-0 Cagliari (typujemy do 25.09 do godziny 21:00) Parma 2-0 Sassuolo (typujemy do 25.09 do godziny 21:00) Spal 1-1 Lecce (typujemy do 25.09 do godziny 21:00) Torino 2-1 AC Milan (typujemy do 26.09 do godziny 21:00)
  2. Leganes 0-3 Ath. Bilbao (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Mallorca 0-2 Atl. Madryt (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Valencia 3-1 Getafe (typujemy do 25.09 do godziny 20:00) Real Madryt 4-1 Osasuna (typujemy do 25.09 do godziny 21:00) Eibar 0-2 Sevilla (typujemy do 26.09 do godziny 19:00) Celta Vigo 1-2 Espanyol (typujemy do 26.09 do godziny 20:00) Real Sociedad 2-0 Alaves (typujemy do 26.09 do godziny 21:00)
  3. Amiens 0-2 Bordeaux (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Brest 0-3 Lyon (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Lille 3-1 Strasbourg (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Montpellier 2-1 Nimes (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Nantes 1-1 Rennes (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) St. Etienne 0-1 Metz (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Toulouse 2-0 Angers (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) PSG 4-0 Reims (typujemy do 25.09 do godziny 21:00)
  4. Schalke 2-0 Mainz (typujemy do 20.09 do godziny 20:30) Bayern 3-0 FC Koeln (typujemy do 21.09 do godziny 15:30) Freiburg 2-1 Augsburg (typujemy do 21.09 do godziny 15:30) Hertha 1-1 Paderborn (typujemy do 21.09 do godziny 15:30) Leverkusen 1-1 Union Berlin (typujemy do 21.09 do godziny 15:30) Bremen 1-3 RB Lipsk (typujemy do 21.09 do godziny 18:30) Moenchengladbach 1-2 Dusseldorf (typujemy do 22.09 do godziny 15:30) Frankfurt 1-3 Dortmund (typujemy do 22.09 do godziny 18:00) Wolfsburg 2-1 Hoffenheim (typujemy do 23.09 do godziny 20:30)
  5. Strasbourg 0-1 Nantes (typujemy do 20.09 do godziny 20:45) Marsylia 2-0 Montpellier (typujemy do 21.09 do godziny 17:30) Bordeaux 2-1 Brest (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Metz 1-1 Amiens (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Nice 3-0 Dijon (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Nimes 1-2 Toulouse (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Reims 2-1 Monaco (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Rennes 2-2 Lille (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Angers 1-2 St. Etienne (typujemy do 22.09 do godziny 17:00) Lyon 2-2 PSG (typujemy do 22.09 do godziny 21:00)
  6. Cagliari 0-0 Genoa (typujemy do 20.09 do godziny 20:45) Udinese 2-0 Brescia (typujemy do 21.09 do godziny 15:00) Juventus 4-0 Verona (typujemy do 21.09 do godziny 18:00) AC Milan 1-1 Inter (typujemy do 21.09 do godziny 20:45) Sassuolo 0-1 Spal (typujemy do 22.09 do godziny 12:30) Bologna 2-3 AS Roma (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Lecce 0-2 Napoli (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Sampdoria 2-1 Torino (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Atalanta 1-3 Fiorentina (typujemy do 22.09 do godziny 18:00) Lazio 3-0 Parma (typujemy do 22.09 do godziny 20:45)
  7. Osasuna 0-2 Betis (typujemy do 20.09 do godziny 21:00) Villarreal 2-1 Valladolid (typujemy do 21.09 do godziny 13:00) Levante 1-2 Eibar (typujemy do 21.09 do godziny 16:00) Atl. Madryt 2-1 Celta Vigo (typujemy do 21.09 do godziny 18:30) Granada 1-3 FC Barcelona (typujemy do 21.09 do godziny 21:00) Getafe 2-0 Mallorca (typujemy do 22.09 do godziny 12:00) Espanyol 2-1 Real Sociedad (typujemy do 22.09 do godziny 14:00) Valencia 3-0 Leganes (typujemy do 22.09 do godziny 16:00) Ath. Bilbao 1-1 Alaves (typujemy do 22.09 do godziny 18:30) Sevilla 2-1 Real Madryt (typujemy do 22.09 do godziny 21:00)
  8. Southampton 1-1 Bournemouth (typujemy do 20.09 do godziny 21:00) Leicester 3-1 Tottenham (typujemy do 21.09 do godziny 13:30) Burnley 0-2 Norwich (typujemy do 21.09 do godziny 16:00) Everton 3-0 Sheffield Utd (typujemy do 21.09 do godziny 16:00) Manchester City 5-0 Watford (typujemy do 21.09 do godziny 16:00) Newcastle 2-1 Brighton (typujemy do 21.09 do godziny 18:30) Crystal Palace 1-1 Wolverhampton (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) West Ham 1-3 Manchester Utd (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Arsenal 3-0 Aston Villa (typujemy do 22.09 do godziny 17:30) Chelsea 2-3 Liverpool (typujemy do 22.09 do godziny 17:30)
  9. Wigry Suwałki 0-2 Stomil Olsztyn (typujemy do 20.09 do godziny 19:47) Stal Mielec 0-1 GKS Bełchatów (typujemy do 21.09 do godziny 17:00) Chojniczanka 2-1 Radomiak Radom (typujemy do 21.09 do godziny 18:00) Chrobry Głogów 1-1 Odra Opole (typujemy do 21.09 do godziny 18:00) Zagłębie Sosnowiec 3-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 21.09 do godziny 18:00) Sandecja Nowy Sącz 1-2 Warta Poznań (typujemy do 21.09 do godziny 19:10) Bruk-Bet Termalica 2-2 Miedź Legnica (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Podbeskidzie Bielsko Biała 2-1 GKS Tychy (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Olimpia Grudziądz 2-0 Puszcza Niepołomice (typujemy do 22.09 do godziny 19:00)
  10. Piast Gliwice 1-0 Raków Częstochowa (typujemy do 20.09 do godziny 18:00) Lech Poznań 2-1 Jagiellonia Białystok (typujemy do 20.09 do godziny 20:30) ŁKS Łódź 1-1 Arka Gdynia (typujemy do 21.09 do godziny 15:00) Lechia Gdańsk 2-0 Korona Kielce (typujemy do 21.09 do godziny 17:30) Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Lubin (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Wisła Płock 1-3 Wisła Kraków (typujemy do 22.09 do godziny 12:30) Pogoń Szczecin 2-0 Górnik Zabrze (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Cracovia 0-2 Legia Warszawa (typujemy do 22.09 do godziny 17:30)
  11. Club Brugge 0-2 Galatasaray (typujemy do 18.09 do godziny 18:55) Olympiakos 1-4 Tottenham (typujemy do 18.09 do godziny 18:55) Atl. Madryt 1-1 Juventus (typujemy do 18.09 do godziny 21:00) Bayern 4-0 Crvena Zvezda (typujemy do 18.09 do godziny 21:00) Din. Zagreb 2-1 Atalanta (typujemy do 18.09 do godziny 21:00) Leverkusen 1-2 Lok. Moskwa (typujemy do 18.09 do godziny 21:00) PSG 2-2 Real Madryt (typujemy do 18.09 do godziny 21:00) Szachtar 3-2 Manchester City (typujemy do 18.09 do godziny 21:00)
  12. Inter 3-1 Slavia Praga (typujemy do 17.09 do godziny 18:55) Lyon 2-1 Zenit (typujemy do 17.09 do godziny 18:55) Ajax 3-0 Lille (typujemy do 17.09 do godziny 21:00) Benfica 2-2 RB Lipsk (typujemy do 17.09 do godziny 21:00) Chelsea 4-1 Valencia (typujemy do 17.09 do godziny 21:00) Dortmund 1-3 Barcelona (typujemy do 17.09 do godziny 21:00) Napoli 1-1 Liverpool (typujemy do 17.09 do godziny 21:00) Salzburg 2-0 Genk (typujemy do 17.09 do godziny 21:00)
  13. Fiorentina 2-3 Juventus (typujemy do 14.09 do godziny 15:00) Napoli 3-2 Sampdoria (typujemy do 14.09 do godziny 18:00) Inter 2-1 Udinese (typujemy do 14.09 do godziny 20:45) Genoa 1-2 Atalanta (typujemy do 15.09 do godziny 12:30) Brescia 0-1 Bologna (typujemy do 15.09 do godziny 15:00) Parma 2-0 Cagliari (typujemy do 15.09 do godziny 15:00) Spal 0-3 Lazio (typujemy do 15.09 do godziny 15:00) AS Roma 3-0 Sassuolo (typujemy do 15.09 do godziny 18:00) Verona 2-0 AC Milan (typujemy do 15.09 do godziny 20:45) Torino 2-1 Lecce (typujemy do 16.09 do godziny 20:45)
  14. Liverpool 4-2 Newcastle (typujemy do 14.09 do godziny 13:30) Brighton 1-1 Burnley (typujemy do 14.09 do godziny 16:00) Manchester Utd 2-1 Leicester (typujemy do 14.09 do godziny 16:00) Sheffield Utd 1-2 Southampton (typujemy do 14.09 do godziny 16:00) Tottenham 4-1 Crystal Palace (typujemy do 14.09 do godziny 16:00) Wolverhampton 1-3 Chelsea (typujemy do 14.09 do godziny 16:00) Norwich 0-3 Manchester City (typujemy do 14.09 do godziny 18:30) Bournemouth 1-2 Everton (typujemy do 15.09 do godziny 15:00) Watford 1-3 Arsenal (typujemy do 15.09 do godziny 17:30) Aston Villa 0-2 West Ham (typujemy do 16.09 do godziny 21:00)
  15. Zagłębie Lubin 0-0 Wisła Płock (typujemy do 13.09 do godziny 18:00) Jagiellonia Białystok 0-2 Legia Warszawa (typujemy do 13.09 do godziny 20:30) Raków Częstochowa 2-1 Arka Gdynia (typujemy do 14.09 do godziny 15:00) Lechia Gdańsk 2-2 Lech Poznań (typujemy do 14.09 do godziny 17:30) Korona Kielce 0-2 Wisła Kraków (typujemy do 14.09 do godziny 20:00) Pogoń Szczecin 3-0 ŁKS Łódź (typujemy do 15.09 do godziny 15:00) Górnik Zabrze 1-2 Śląsk Wrocław (typujemy do 15.09 do godziny 17:30) Cracovia 1-1 Piast Gliwice (typujemy do 16.09 do godziny 18:00)

×