Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

hejawioska

Użytkownicy
 • Postów:

  3
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

2 Nowy

O hejawioska

 • Tytuł:
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @delta6583 a to jest do Ciebie skarga czy do innego admina że się wypowiadasz?? Proszę się nie wypowiadać w czyimś imieniu - jak w czyimś imieniu nie można składać skargi to też nie można się wypowiadać
 2. Twój nick: heja wioska Nick oskarżonego: Terror SID oskarżonego: STEAM_0:0:105495087 Powód: Tworzenie komuny na serwerze Opis sytuacji: PAN ADMIN RZEKOMO TWIERDZIŁ ŻE MU UBLIŻYŁEM, CZEKAM NA DOWODY W TEJ SPRAWIE, GROZIŁ MI BANEM ZA SPAM GDZIE DYSKUTOWAŁEM NA TEMAT TEGO ŻE JEDEN Z JEGO KOLEGÓW NA SERWERZE OBRAŻAŁ MNIE MÓWIĄC ŻE MAM IŚĆ DO PSYCHIATRYKA - NIESTETY ŻYJEMY W CZASACH GDZIE DZIECIAKI DOBIERAJĄ SIĘ DO KOMPUTERA I PRÓBUJĄ BYĆ ADMINISTRATORAMI NIE WIEDZĄC JAK SIĘ DO TEGO ZABRAĆ Dowody (demko lub ss): nie mam dostępu do logów serwera, wiec pewnie zaraz i tak temat zostanie zamknięty bo "BRAK DOWODÓW" i będziecie sobie ciskać bekę ze mnie, niestety Teraz wjeżdża wróżbita Maciej: 1. Przyjdzie Biały 2. Powie - brak dowodów 3. Zamknie temat 4. Skarga oddalona OT TO JAK WYGLĄDA KOLESIOSTWO!!
 3. Nick: heja wioska Powód: PODOBNO UBLIŻANIE Admin banujący: Terror ?? Data i godzina zdarzenia: 8.01.2019 godz między 16:40 a 17:00 (nie patrze na takie szczegóły) Mapa: deathrun_??? - nie patrze na takie szczegóły po prostu gram Wycinek z konsoli: [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ Pijemy-Rozrabiamy.pl [AMXBans] Reason: 'Ublizanie adminowi' [AMXBans] Duration: '1 hour' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:23006732' [AMXBans] =============================================== (ip usunąłem ze względu na możliwość DDOSowania przez tego admina) SPRAWA JEST PROSTA Ja nie chce unbana czy cokolwiek, tylko czekam na informację na jakiej podstawie ja dostałem bana jeśli w ogóle nie ubliżyłem adminowi, za to mi mówiono że mam iść do psychiatryka - niestety mnie to uraża i chce by osoba która tak pisała dostała bana, a nie tylko marne ostrzeżenie. Kolesiostwa nienawidzę, a widać jest uskuteczniane tutaj na serwerze. Takich adminów nie powinno być w ogóle na serwerach, albo jest regulamin i każdy się go trzyma, albo nie ma regulaminu. Jeśli dostane cytat z mojego przywitania się "SIEMANO HEJA WIOSKA HEJA WIRY JEBAC SZMIRY" to będzie ban bezpodstawny bo tego admina nawet wtedy nie było na serwerze (wszedł chwilę potem) robiłem sobie jaja wchodząc na serwer, pisałem jakieś bekowe teksty potem przestałem i któryś z użytkowników (zapewne kolega "admina") zaczął wypisywać żebym szedł do psychiatryka - zaznaczę jeszcze jedną rzecz - ww. "administrator" twierdził ze dostanę bana za spam, bo po prostu chciałem podyskutować na temat tego jak się ktoś do mnie odnosi - przepraszam bardzo czy to jest komuna że "na każdego znajdzie się paragraf"??? No chyba nie ;) Mam nadzieje że ten tytuł który dzierży zostanie mu odebrany, bo to jest skandal ;)
 4. Witamy na forum hejawioska :welcome:

×