Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Brawurowy

Opiekun Serwera
 • Postów:

  117
 • Wpisów na Alkoboxie

  33
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  1

Brawurowy wygrał/a w ostatnim dniu 22 Kwiecień

Brawurowy miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

308 Władca forum

O Brawurowy

 • Tytuł:
  Opiekun Serwera

Informacje

Ostatnio na profilu byli

986 wyświetleń profilu
 1. Przejrzałem całe to demko i skargę uznaję za słuszną. Nie znalazłem na tym demku żadnego "wspomagacza" z strony @RogalDDLani akcji które nadawałyby się do oceny przez AC. W związku z powyższym w dniu dzisiejszym otrzymasz UB a sprawę z @NiceK wyjaśnimy na swoim podwórku. Wracaj do gry i wybacz zamieszanie
 2. @NiceK rozpisz demko
 3. Jestem ciekaw czy nie będziecie żałować tego kupna - osobiście żałuję, kasa wyrzucona w błoto. Ta gra się nic nie zmieniła od wielu lat. Zombiaki to nadal parodia mimo, że powinny być dość istotną częścią tej gry. Jeśli chcecie iść w kierunku DayZ i tych klimatów to polecam iść w Arme 3 i ichniejsze modowe DayZ. Nie ma startu do tego badziewnego standalona.
 4. Dzięki i gratulacje pozostałym
 5. Brawurowy

  [Skarga] d3es {T}

  Skarga słuszna, gracz ukarany.
 6. Skarga słuszna, gracz ukarany.
 7. Brawurowy

  [Skarga] d3es {T}

  Kiedy i o której to było?
 8. Standardowo już nie zawiedliście oczekiwań i daliście rekordowe 64 propozycję. W podzięce na czerwiec zaserwuje nieco więcej rsów niż zazwyczaj dodatkowo zostaną one podzielone na dwie części - zarówno 1 jak i 15/16 czerwca z Waszych propozycji zostaną wgrane rsy. Dziękuję wszystkim powyżej z osobna za poświęcony czas i złożone propozycję - wina dla pań i piwa dla panów rozdane. Przy jakiś okazjach się przypomnijcie to prawdziwe też dostaniecie Zamykam, zapraszam do pobicia tego rekordu w przyszłym miesiącu. Pomysłodawcą podziału na dwie części jest @Tala za co dziękuję. Szykuj zamrażarkę.
 9. Chcesz usłyszeć swoją ulubioną piosenkę na serwerze? Wstaw link do tej piosenki oraz podaj czas ulubionego fragmentu*, który chcesz usłyszeć. Mile widziane różne gatunki muzyczne. *Fragment nie powinien trwać dłużej, niż ~18 sekund.
 10. Po pierwsze - na podstawie demka które wkleiłeś można skargę od razu odrzucić - zła mapa i całkowicie inna godzina niż Twój ban. Po drugie - obejrzałem prawidłowe (klik) demko i znalazłem Twój wyczyn. Złamałeś w nim dwa punkty regulaminu: Zaraz po wejściu do kolejki zacząłeś strzelać do TT (w tym przypadku @Dystopia ) mimo, że nie byłeś pierwszy w kolejce. Przeszkadzałeś w ten sposób cały swój czas w kolejce. Jednocześnie cały czas skakałeś jak dzikie zwierze po TT, gdy przyszła Twoja kolej przeskoczyłeś nad nim i zacząłeś strzelać w plecy. Podejrzewam, że to są te mityczne 3 sekundy odczekania - trochę brakło do tego czasu. Cały swój czas byłeś wcelowany w niego, strzelałeś i czekałeś na swoje 5 minut i je otrzymałeś. A nawet dostałeś w gratisie dodatkowe 25 minut więcej. Podsumowując ban słuszny, skargę odrzucam. Polecam zapoznać się z regulaminem serwera (klik) aby w przyszłości uniknąć wolnego od serwera.
 11. https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4129-EOJZ-4537&l=polish Nie masz napisane w konsoli o który dokładnie plik chodzi? Steam czy ns?
 12. Na serwer został dodany autorski plugin do wymuszania ostatniej rundy w zależności od ilości graczy na serwerze. Rozwiązanie z 16 kwietnia nie spisywało się jakbyśmy sobie tego życzyli.
 13. Dodano nowe mapy: deathrun_3sixty_beta4 deathrun_crazytown deathrun_death deathrun_dojo deathrun_golddust deathrun_ratex deathrun_relax deathrun_rizzy_x deathrun_sketchy
 14. Upomnienie o rangę/i: Admin DR dla @Tala Link do tematu, w którym jest informacja o uzyskania rangi: Która ranga ma być podstawową: Admin DR

×