Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Brawurowy

Admin [DR]
 • Postów:

  42
 • Wpisów na Alkoboxie

  5
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

84 Zaawansowany

7 obserwujących

O Brawurowy

Informacje

Ostatnio na profilu byli

301 wyświetleń profilu
 1. Upomnienie o odznaczenie/a: 200h, czas gry (gold)Link do tematu/dowodu, w którym jest informacja o uzyskaniu odznaczenia: https://www.gametracker.com/player/Brawurowy janek/54.38.49.138:27015/ (201h )
 2. -Imię: Łukasz -Nick: Brawurowy Janek -Wiek: 24 -SID: STEAM_0:1:36629638 -Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Bardzo duże -Znajomość AMXX* (0-5): 5 -Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: zależy od czynników zewnętrznych, od kilkudziesięciu minut dziennie do kilku godzin -Napisz coś o sobie: Jestem z Wami stosunkowo niedługo, na forum od stycznia na serwerze od jakoś listopada. Na chwile obecną jestem dochodzącym inżynierem inf i zajmuje się konfiguracją i administracją serwerami opartymi na Linuxie i programowaniu w PHP na własnej działalności. W przeszłości zarządzałem i tworzyłem kilka większych sieci cs 1.6 oraz swego czasu TF2 więc żadne tajniki nie są mi obce. Coś tam oskrypcić do amxmodxa też potrafię -Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Serwer ma dość sporo rzeczy do poprawienia. Kwestie map, bugów czy panującej na serwerze "nudy" im szybciej się rozwiąże tym lepiej dla wszystkich. Pomachania komuś wskazującym palcem w administracji też czasami brakuje. Jestem w stanie pomóc rozwiązać zarówno kwestie techniczne jak i ludzkie. Moje GT jest (w mojej ocenie) na tyle dobre bym zaryzykował stwierdzenie, że wiem na co narzekają tutaj gracze i tą sensowną część postulatów chciałbym móc zrealizować. Zwłaszcza, że z sporą częścią graczy jestem w kontakcie. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to pytajcie. W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.
 3. @NiceK czytanie z zrozumieniem chyba wystarczy do obsługi tego generatora @Bu.BuPrzysiądź do tego swojego serwera na spokojnie - choć po pytaniach które zadajesz nawet gdy go uruchomisz to się jeszcze nie raz zdziwisz Najlepiej to pobaw się lokalnie, poczytaj. A najlepiej od nowa zarysuj wizję tego serwera w głowie.
 4. @delta6583 patrz jak ten czas leci Gratulacje dla wszystkich
 5. @ letdown.słabiutko, nie postarałeś się :c Gratulacje dla `•Sи†Zeღ
 6. Szukasz gotowca? To poszukaj na necie, nie brak takowych. Te lepsze kosztują. A pytanie trochę dziwne, wrzuć to co uważasz za słuszne i będzie z sobą współgrało.
 7. Upomnienie o odznaczenie/a: 100h, czas gry Link do tematu/dowodu, w którym jest informacja o uzyskaniu odznaczenia: https://www.gametracker.com/player/Brawurowy janek/54.38.49.138:27015/ (192h )
 8. To może być wina kabla lub uszkodzonej samej wtyczki. Jeśli masz takie problemy to zacząłbym od wymiany kabla bo też może odpowiadać za gubione pakiety. Jeśli nie masz zabawek ani chęci by samemu zarobić to za parenaście złoty kupisz w większości sklepów. Tylko jak już kupować to chociaż klasy 5e
 9. To nie jest normalne, że tracisz pakiety na swoim routerze w domu. Orange powinno Ci wymienić ten router jak im dostarczysz kilka takich MTR bez żadnego "ale". Jak mi się kończył parę lat temu Thomson od UPC to na widok MTR szybko dali nowy. Dla pewności potestuj też na inne serwery (nawet jakieś onety czy wp) - jeśli wszędzie masz jakąkolwiek stratę do własnego routera to winny jest router lub Twoje połączenie z nim. Możesz WinMTRa odpalić wiele razy jednocześnie co by czasu przyoszczędzić. Jesteś połączony kablem czy wifi? Jeśli kablem to masz możliwość podpięcia się innym choćby tylko do testu lub sprawdzenia na innym pc?
 10. A co mówi WinMTR do serwerów Valve lub samego TS3? Puść go na kilkadziesiąt minut i sprawdź gdzie gubisz pakiety.
 11. Wybacz @TerroR , ale ja jestem na nie. Powodów jest kilka: 1. Banowanie graczy bez upominania - kilku graczy już się na to skarżyło na serwerze i są w szoku gdy im personalnie zwracam uwagę przed banem, że tak się da. Niejednokrotnie przy tym padał Twój nick jako tego, który bez ostrzeżenia sypie bany. 2. Klik - ten post wybitnie mi się z Tobą powiązał - ja rozumiem wielkie miłości ale.. pokazałeś tutaj, że nie patrzysz obiektywnie na skargi. Postawa którą tam przyjąłeś była absurdalna (sam ten ban jest niemożliwie absurdalny) i nie widzę innego powodu dla którego to zrobiłeś niż fakt bycia z @ Misiaaa :* <3.!. Co jeśli pojawi się skarga na nią? Też niejednokrotnie słyszałem marudzenia na.. robienie love story na serwerze z ową panią. Moglibyście iść na np. TS3. 3. Twój GT (klik). Po przerwie wróciłeś lekko ponad tydzień temu, grywając raczej niewiele i w późnych godzinach gdzie po "śmierci ferii" trochę biednie z graczami wtedy jest. 4. Spawny i mapy @Vakos ogarnia gdy się z nim porozmawia. Inne rzeczy też - raz wolniej raz szybciej, ale tematy załatwia. Próbowałeś wszystko zgłaszać? 5. Z tego co mi wiadomo nadal masz nierozwiązany konflikt z innym administratorem DR. Jak chcesz to rozwiązać pełniąc opiekuna, jeśli będąc adminem przez tyle czasu nie dogadaliście się? Czy będziesz w stanie być bezstronny w przypadku skargi na tego admina, czy nienawiść do tej osoby od drugiej połowy życia będzie miała zbyt duży wpływ na Ciebie? Jesteś dobrym adminem i do tego nie mam zastrzeżeń, ale moim zdaniem przerasta Cię posada Opiekuna. Strzele sam sobie z bata ale ten serwer ma problem z brakiem opiekuna, który się zajmie adminami i graczami niż mapami. Brakuje konkursów, osoby która będzie miała stały i pozytywny kontakt z graczami (de facto to co robił @ Biały ;)). Tutaj na dłuższą metę może być po prostu nudno dla gracza a sami admini też powinni dostać małą rozprawkę przypominającą parę rzeczy i myślę, że tutaj każdy z adminów DR się domyśla o czym mówię. Prywatnie nic do Ciebie też nie mam, ale po prostu kompletnie nie widzę Cię w tej roli.
 12. Jakie logowanie? Chodzi Ci o wejście na zarezerwowany nick/vip?
 13. Nigdy nie dostałem żadnego zażalenia na Ciebie ani nie dałeś mi żadnych powodów do upominania Cię. Zgłaszasz gdy coś się dzieje i sporo grywasz, jestem na tak.
 14. Nick z gry: Brawurowy Janek GT: https://www.gametracker.com/player/Brawurowy janek/54.38.49.138:27015/

×