Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Brawurowy

AntyCheat
 • Postów:

  358
 • Wpisów na Alkoboxie

  323
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  8

Brawurowy wygrał/a w ostatnim dniu 9 Lipiec

Brawurowy miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

938 Zasłużony

O Brawurowy

 • Tytuł:
  Opiekun Serwera & AC
 • Inne grupy
  Opiekun Serwera

Informacje

Ostatnio na profilu byli

1 569 wyświetleń profilu
 1. @ MajkelGchcesz coś dodać od siebie? Jak sytuacja wyglądała lub parę słów o graczu? Ostateczną decyzję będzie podejmować opiekun - w tym przypadku @Adele : >lub @kolaoklktórych też proszę o zajęcie stanowiska.
 2. Brawurowy

  [Skarga] ??

  Łącząc brak rezerwacji na nick oraz fakt, że gracz jest z nami od 6 dni skargę odrzucam. Jeśli gracz z premedytacją podszywa się pod stałych graczy i im szkodzi nawet jeśli nie mają wykupionej rezerwacji nicku wtedy takie osoby są karane. Ten konkretny gracz jest świeżym nabytkiem na DR, sid oskarżonego który podałeś nie ma żadnej historii banów więc równie dobrze mógł to być przypadek. Z tego co mi wiadomo na ten nick jest już wykupiona rezerwacja więc będzie miał spokój z swoimi podszywkami. Sid który podałeś będę miał na uwadze i jeśli faktycznie będzie się podszywać pod innych graczy to zostaną wyciągnięte wobec tego gracza konsekwencję.
 3. Wołam opiekunów serwera aby wyjaśnili te sprawę na swoim podwórku. @Adele : > @kolaokl Ode mnie otrzymujesz UB.
 4. - dodano informacje dla administracji o popełnieniu samobójstwa przez CT będącego w kolejce - dodano informację o oferowanym perku przy użyciu /wymien - naprawiono błąd w /daj umożliwiający nadpisanie perka graczowi
 5. Skarga słuszna, gracz ukarany dłuższym banem z względu na ich historię.
 6. Gracz nie mógł wiedzieć o posiadanym banie ponieważ był chwilowy problem z AMXBans który nie wyłapał jego bana i pozwolił mu wejść. Sytuacja ta została sprawdzona i gracz został odbanowany - AB w tym przypadku się nie należało.
 7. W dniu dzisiejszym zostało wprowadzone: - zmniejszono czas respawnu z 5s na 3s - naprawiono bugującą się kondycje w klanie - broń dla klasy MegaPremium Nova została zmieniona z MP5 na M4A1 - znacznie zwiększono minimalny i maksymalny exp kupowany w Lotto oraz pod pozycją "Doświadczenie" w sklepie - poprawiono komunikat gdy gracz próbował nominować mapę, która jest już nominowana przez kogoś innego - dodano nowy punkt do regulaminu pozwalający administracji banować osoby nakłaniające innych do jego łamania - dodano komunikat na czacie o kicku osoby z zbyt wysokim pingiem Wkrótce kolejne aktualizacje.
 8. Dzięki za poświęcony czas na wywiad choć nie musiałeś zmieniać niektórych zdań/słów bo były celowo pisane tak a nie inaczej Mam nadzieję, że Ci co dzielnie głosowali by zemną przeprowadzić wywiad nie są zawiedzeni za bardzo //edit @ NoHackThisisSkillmój duży kolego jeszcze dużo nie wiesz
 9. Brawurowy

  [Skarga] Akacz

  Przedstaw dowody na każde z oskarżeń które padło zarówno w stronę gracza jak i mojej administracji albo nie marnuj mojego czasu.
 10. Jest otwarta szybka rekrutacja ale korzystając, że wybrałeś dłuższą drogę to dodam swoje dwa grosze. Na tak, dobrze się czyta Twoje produkcje z klawiatury i raz zamieniony z Tobą kontakt na PW nie był problematyczny. Liczę, że podniesiesz standard całego działu redaktorki.

×