Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

[M]4TR!X

Użytkownicy
 • Postów:

  10
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

3 Nowy

O [M]4TR!X

 • Tytuł:
  Nowicjusz
 • Urodziny: 24.07.2002

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nick: [M]4TR!X Wiek: 16 Steam/NonSteam (w przypadku Steam link do konta): https://steamcommunity.com/id/997matriksjedzieiksde/ Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/[M]4TR!X/54.37.143.90:27015/ Doświadczenie: Duże, miałem wiele razy admina na wielu serwerach jak i na modzie BaseBuilder. Dlaczego Ty?: Jest paru adminów którzy grają regularnie, ale coraz częściej zdarzają się sytuacje gdzie brakuje admina. Coś o sobie: Mam na imię Mateusz interesuje się informatyką i elektyką. Znajomość AMXX (według powyższej tabeli): 4. Posiadasz sprawny mikrofon?: Jest. Kontakt: Steam,FB,Forum,TS3.
 2. https://www.gametracker.com/player/[M]4TR!X/54.37.143.90:27015/ 60
 3. Link do pobrania mapy https://gamebanana.com/maps/191268 Nazwa mapy: bb_plaza_xarte
 4. Nick: [M]4TR!X Wiek: 16 Steam/NonSteam (w przypadku Steam link do konta): https://steamcommunity.com/id/997matriksjedzieiksde/ Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/[M]4TR!X/54.37.143.90:27015/ Doświadczenie: Dosyć duże komendy podstawowe napewno znam i nie będzie problemu z tym ,byłem administratorem na różnych modach JB,DD2,BB,COD,CS:GO MOD,DR. Dlaczego Ty?: Nie raz spotkałem się z sytuacjami jak resp zombie był zablokowany,ktoś komuś zablokował kampe, zombie współpracowało z budowniczym,ktoś miał niesprawny mikrofon. Co prawda admin dosyć często jest ,ale nie zawsze.Chciałbym zapobiegać łamania regulaminu i pomagać graczom. Coś o sobie: Mam na imię Mateusz mieszkam w małej wsi przy Nasielsku. Swoją przygodę z cs'em rozpocząłem w wieku 10 lat ,a wieku 12 lat zostałem adminem na Cod modzie. Interesuję się elektryką i rzeczami technicznymi (naprawa,serwisowanie urządzeń elektrycznych głównie to podzespoły komputerowe) za 3 lata będę już elektrykiem wtedy będę musiał zrobić jeszcze sobie technika-informatyka i będę robił to co lubię,a jak każdy wie połączenie pracy z hobby to zajebiste połączenie :P Znajomość AMXX (według powyższej tabeli): 4-5 (między 4 ,a 5) Posiadasz sprawny mikrofon?: Oczywiście. Kontakt: Steam,FB.
 5. Jestem za zwiększeniem czasu dla budowniczych o przynajmniej 15s ,często kampa mi się nie udawała bo nie miałem czasu dołożyć ostatniego klocka Kopiowanie klocków też by się przydało @"Bodziooo" podał dobry przykład jest parę map na których jest naprawdę nie wiele klocków i przez pierwsze 10s jest walka budowniczych o rezerwację klocków xD Podsumowywując jestem za dwiema propozycjami .
 6. Że co XDDDD? Svipa kupiłem sobie na miesiąc mineło już z pare tyg mogę pokazać email na poczcie... \ Nie wydziwiaj... Proszę ss na rozwianie wszelkich wątpliwości
 7. Wraz z Apollo wszystko już sobie wyjaśniliśmy to nieporozumienie wbiłem na serwer jak już przylatywał do kampy na demku widać że wyleciał zobaczyć kampe snipera bo pisali że nie da się wbić i go podsadzili Ps: Skarga do zamknięcia - Przepraszam za problem.
 8. Nick: [M]4TR!X Wiek: 16 Steam/NonSteam (w przypadku Steam link do konta): https://steamcommunity.com/id/997matriksjedzieiksde/ Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/[M]4TR!X/54.37.143.90:27015/ Doświadczenie: Dosyć duże komendy podstawowe napewno znam i nie będzie problemu z tym ,byłem administratorem na różnych serwerach JB,DD2,BB,COD,CS:GO MOD,DR Dlaczego Ty?:Admina często nie ma na serwerze wchodzą dzieci drą się i blokują respa TT (zombie) ,a jak każdy wie wtedy gry nie ma... Lub blokują kampy innych osób Coś o sobie: Mam na imię Mateusz mieszkam w małej wsi przy Nasielsku (Tak tym Nasielsku co Pasha się urodził i wychował) swoją przygodę z cs'em rozpocząłem w wieku 10 lat ,a wieku 12 lat zostałem adminem na Cod modzie. Interesuję się elektryką i komputerami za 3 lata będę już elektrykiem wtedy będę musiał zrobić jeszcze sobie technika-informatyka i będę robił to co lubię :P Znajomość AMXX (według powyższej tabeli): 4-5 (między 4 ,a 5) Posiadasz sprawny mikrofon?: Oczywiście Kontakt: Steam,FB.
 9. Twój nick: [M]4TR!X Nick oskarżonego: "ApoLLo." 183 STEAM_1:0:2003514037 SID oskarżonego:---------------- Powód: Granie na Godzie Opis sytuacji: Apollo włączył sobie goda w swojej kampie i jak gdyby nic sobie strzelał w zombie ,a gdy napisałem że leci skarga i nagrywam demko nagle zaczął pisać żebyśmy wyszli z kampy i wog ,a mógł przecież na zrespawnować a nie strzelać sobie w nas i nabiijać fragi na godzie także tego myślę że wyciągniecie z tego konsekwencje. Dowody (demko lub ss): Śmieszna sytuacja xD <--- Kliknij w to (demko)
 10. Witamy na forum [M]4TR!X :welcome:

×