Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

PlayerTheCounterStrike :D

Użytkownicy
  • Postów:

    50
  • Wpisów na Alkoboxie

    2
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

Alkohol

18 Aktywny

1 obserwujący

O PlayerTheCounterStrike :D

  • Tytuł:
    Zaawansowany Użytkownik
  • Urodziny: 19.10.2001

Informacje

  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Counter-Strike 1.6 & CS GO
  • Gram na:
    CS:GO MOD #1
  • Imię:
    Mateusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Nick na serwerze: PlayerTheCounterStrike Screen/Link do screena: Może ktoś sie nie zgłosi po nagrodę i przejdzie na mnie pozdrawiam @<<GaLaRa>>aktualizacja screnna
  2. Raków Częstochowa 3-1 Chrobry Głogów (typujemy do 1.03 do godziny 18:00) Podbeskidzie B-B 1-2 Stal Mielec (typujemy do 2.03 do godziny 13:45) Bytovia Bytów 0-3 Warta Poznań (typujemy do 2.03 do godziny 16:00) Stomil Olsztyn 1-0 GKS Tychy (typujemy do 2.03 do godziny 16:00) GKS Jastrzębie 2-1 Odra Opole (typujemy do 2.03 do godziny 17:00) ŁKS Łódź 3-1 Garbarnia (typujemy do 2.03 do godziny 17:00) Puszcza 1-1 Chojniczanka (typujemy do 2.03 do godziny 17:00) Sandecja Nowy Sącz 3-1 Bruk-Bet Termalica (typujemy do 2.03 do godziny 17:00) Wigry Suwałki 0-2 GKS Katowice (typujemy do 3.03 do godziny 17:00)
  3. Caen 1-4 PSG (typujemy do 2.03 do godziny 17:00) Angers 2-1 Monaco (typujemy do 2.03 do godziny 20:00) Reims 1-1 Amiens (typujemy do 2.03 do godziny 20:00) Guingamp 1-2 Nantes (typujemy do 3.03 do godziny 15:00) Lille 2-1 Dijon (typujemy do 3.03 do godziny 15:00) Nice 1-0 Strasbourg (typujemy do 3.03 do godziny 15:00) Lyon 3-1 Toulouse (typujemy do 3.03 do godziny 17:00) Marsylia 2-2 St. Etienne (typujemy do 3.03 do godziny 21:00)
  4. Augsburg 1-3 Dortmund (typujemy do 1.03 do godziny 18:00) Hertha 2-0 Mainz (typujemy do 2.03 do godziny 15:30) Frankfurt 1-2 Hoffenheim (typujemy do 2.03 do godziny 15:30) Leverkusen 3-1 Freiburg (typujemy do 2.03 do godziny 15:30) Nurnberg 0-2 RB Lipsk (typujemy do 2.03 do godziny 15:30) Schalke 3-1 Dusseldorf (typujemy do 2.03 do godziny 15:30) Moenchengladbach 2-2 Bayern (typujemy do 2.03 do godziny 18:30) Stuttgart 1-1 Hannover (typujemy do 3.03 do godziny 15:30) Wolfsburg 2-1 Bremen (typujemy do 3.03 do godziny 18:00)
  5. Cagliari 1-2 Inter (typujemy do 1.03 do godziny 20:30) Empoli 1-1 Parma (typujemy do 2.03 do godziny 15:00) AC Milan 3-0 Sassuolo (typujemy do 2.03 do godziny 18:00) Lazio 1-2 AS Roma (typujemy do 2.03 do godziny 20:30) Torino 1-2 Chievo (typujemy do 3.03 do godziny 12:30) Genoa 2-1 Frosinone (typujemy do 3.03 do godziny 15:00) Spal 1-2 Sampdoria (typujemy do 3.03 do godziny 15:00) Udinese 2-2 Bologna (typujemy do 3.03 do godziny 15:00) Atalanta 1-1 Fiorentina (typujemy do 3.03 do godziny 18:00) Napoli 1-2 Juventus (typujemy do 3.03 do godziny 20:30)
  6. Tottenham 2-3 Arsenal (typujemy do 2.03 do godziny 13:30) Bournemouth 1-4 Manchester City (typujemy do 2.03 do godziny 16:00) Brighton 2-1 Huddersfield (typujemy do 2.03 do godziny 16:00) Burnley 1-2 Crystal Palace (typujemy do 2.03 do godziny 16:00) Manchester Utd 3-0 Southampton (typujemy do 2.03 do godziny 16:00) Wolves 2-0 Cardiff (typujemy do 2.03 do godziny 16:00) West Ham 3-1 Newcastle (typujemy do 2.03 do godziny 18:30) Watford 1-2 Leicester (typujemy do 3.03 do godziny 13:00) Fulham 2-2 Chelsea (typujemy do 3.03 do godziny 15:05) Everton 1-3 Liverpool (typujemy do 3.03 do godziny 17:15)
  7. Piast Gliwice 1-2 Śląsk Wrocław (typujemy do 1.03 do godziny 18:00) Legia Warszawa 3-0 Miedź Legnica (typujemy do 1.03 do godziny 20:30) Zagłębie Sosnowiec 1-2 Korona Kielce (typujemy do 2.03 do godziny 15:30) Jagiellonia Białystok 2-2 Górnik Zabrze (typujemy do 2.03 do godziny 18:00) Wisła Płock 1-2 Cracovia (typujemy do 2.03 do godziny 20:30) Wisła Kraków 2-0 Pogoń Szczecin (typujemy do 3.03 do godziny 15:30) Lech Poznań 3-2 Arka Gdynia (typujemy do 3.03 do godziny 18:00) Zagłębie Lubin 1-3 Lechia Gdańsk (typujemy do 4.03 do godziny 18:00)
  8. Vallecano 1-2 Girona (typujemy do 1.03 do godziny 21:00) Espanyol 2-1 Valladolid (typujemy do 2.03 do godziny 13:00) Villarreal 1-2 Alaves (typujemy do 2.03 do godziny 16:15) Huesca 0-3 Sevilla (typujemy do 2.03 do godziny 18:30) Real Madryt 2-1 Barcelona (typujemy do 2.03 do godziny 20:45) Eibar 2-2 Celta Vigo (typujemy do 3.03 do godziny 12:00) Betis 1-0 Getafe (typujemy do 3.03 do godziny 16:15) Real Sociedad 1-3 Atl. Madryt (typujemy do 3.03 do godziny 18:30) Valencia 1-2 Ath. Bilbao (typujemy do 3.03 do godziny 20:45) Leganes 1-2 Levante (typujemy do 4.03 do godziny 21:00)
  9. Hannover 1-2 Fraknfurt (typujemy do 24.02 do godziny 15:30) Dortmund 3-1 Leverkusen (typujemy do 24.02 do godziny 18:00) RB Lipsk 2-0 Hoffenheim (typujemy do 25.02 do godziny 20:30)
  10. Leganes 1-2 Valencia (typujemy do 24.02 do godziny 12:00) Atl. Madryt 2-0 Villarreal (typujemy do 24.02 do godziny 16:15) Valladolid 1-2 Betis (typujemy do 24.02 do godziny 18:30) Levante 1-3 Real Madryt (typujemy do 24.02 do godziny 20:45) Girona 1-1 Real Sociedad (typujemy do 25.02 do godziny 21:00)
  11. Montpellier 1-2 Reims (typujemy do 24.02 do godziny 15:00) Nantes 1-0 Bordeaux (typujemy do 24.02 do godziny 15:00) Toulouse 1-1 Caen (typujemy do 24.02 do godziny 15:00) Rennes 1-2 Marsylia (typujemy do 24.02 do godziny 17:00) Monaco 0-3 Lyon (typujemy do 24.02 do godziny 21:00)
  12. Miedź Legnica 1-2 Wisła Płock (typujemy do 24.02 do godziny 15:30) Cracovia 1-1 Jagiellonia Białystok (typujemy do 24.02 do godziny 18:00) Śląsk Wrocław 1-2 Zagłębie Lubin (typujemy do 25.02 do godziny 18:00)
  13. Również jestem za, aby pisało, że mamy np. 3 takie skiny.
  14. Benfica 2-1 Galatasaray (typujemy do 21.02 do godziny 21:00) Betis 2-0 Rennes (typujemy do 21.02 do godziny 21:00) Chelsea 3-1 Malmo FF (typujemy do 21.02 do godziny 21:00) Dyn. Kijów 1-2 Olympiakos (typujemy do 21.02 do godziny 21:00) Genk 1-1 Slavia Praga (typujemy do 21.02 do godziny 21:00) Inter 2-0 Rapid (typujemy do 21.02 do godziny 21:00) Leverkusen 3-1 Krasnodar (typujemy do 21.02 do godziny 21:00)

×