Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Pointer_Wybawca

Użytkownicy
 • Postów:

  23
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

40 Pomocny

3 obserwujących

O Pointer_Wybawca

 • Tytuł:
  Użytkownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Fy_Poolday https://gamebanana.com/maps/149559 De_Dust2x2 to mus Aim_map to mus Fy_snow https://gamebanana.com/maps/181276 Aim_aztec2 https://gamebanana.com/maps/147118 Cs_estate https://gamebanana.com/maps/201898 Aim_ak01 https://gamebanana.com/maps/204701 Fy_pool2k https://gamebanana.com/maps/203924
 2. Tak się interesują sytuacją na serwerze...
 3. Podsumowując. 1. Chcecie osłabić Vipa. (on podtrzymuje serwer od strony opłat) 2. Modyfikacja konkursu TOP5, tj. udział można brać co 2 miesiące. To jest dobry pomysł. 3. Zachęcenie graczy do dwiedzania forum... Co do zabicia admina z he lub z kosy, admini mało wspomagają konkurs. Nie informują wystarczająco dobrze o tym konkursie. Rzadko widzę żeby ktoś pisał o tym na adminsayu czy na czacie. Inny sposób to danie jakichś konkursów związanych tylko z forum. Jak jakieś łamigłówki czy coś takiego. 4. Komenda Mała mapa. Bardzo przydatne w godzinach 20-9. Dobry pomysł. 5. Kultura i atmosfera na serwie. Według mnie jest ok. Fakt faktem niektórzy admini faworyzuja starych graczy i starają się unikać banowania ich. Co do nowych nie mają żadnego problemu. Być może też tak robię, jeśli tak to powiedzcie. 6. Mapy. Dla mnie na serwie powinno być około 10 map podstawowych, 3 niestandardowe i 5 małych map {rats nie wliczony} 7. VIP za głosowanie na cssetti pomógłby z reklamą. I NAJWAŻNIEJSZE!!! Admini!! Pokazujcie że jesteście na serwerze! Zapraszajcie na forum do głosowania. Informuj ie o konkursach. Piszcie o zgłaszaniu czitów na [email protected] oraz wykonywaniu celów mapy gdy jest mniej niż minuta do końca. Karajcie I nagradzajcie graczy choćby słownie. Pokażcie że się interesuje ie sytuacją. VIP dla nowych graczy jest ciekawym pomysłem, jednak... Skąd masz pewność że to faktycznie nowy gracz, a nie ktoś kto po prostu zmienił nick. Poza tym... Już widzę ten spam i nieogar w temacie. Break sam jeden tego nie ogarnie.
 4. 1. Jednodniowy VIP za głosowanie na serwer na Cs - Setti albo coś takiego. Ewentualnie coś jak program lojalnościowy. 2. Co do Vipa, to nie wydaję mi się że jest on jakoś specjalnie mocny. Fakt faktem irytuje, ale : VIP zazwyczaj wydaje cały swój hajs by wykupić bronie dla teamu. Nie ma on w żaden sposób zmniejszonych obrażeń. Więc w zasadzie te zestawy i leczenie za zabójstwa jest jedyną przewagą nad normalnymi graczami. 3. /ruletka. Ten plugin pozwoliłby na "wyrównanie" szans z vipami oraz zachęciłby ludzi do gry. Nagrodami mogą być pojedyncze usługi dla vipa, gotówka, VIP na rundę, 2,3 lub do końca mapy, apteczka czy zestaw granatów. Później jeszcze napiszę parę propozycji odnośnie konkursów na forum i serwerze.
 5. Po pierwsze obciąża serwer. Po drugie cssetti nie wyrazi na to zgody o ile dobrze pamiętam. Tak, ja też to widziałem . Aztec miał zostać. Pisałem o tym breakowi i miał przekazać do brajana. Mapy te są musowe na ffa. "Trzeba wziąć pood uwagę, że ludzie boją się takich nowości. I wszystko jest na zasadzie nie znam mapki - wychodzę" Tak. Tylko ja wybieram mapy które są często grywane na innych ffa.
 6. Chaotyczne wypowiedź ale ok. Co do vipa to się zgadzam. Free VIP od 22 przyciągnie trochę graczy. Co do map. Fakt faktem ja bym dodał jeszcze ze 2, 3 mapy. Estate Museum Oilrig
 7. Dla mnie jest to ciekawa opcja na zarobienie trochę szmalu. Jednak tak jak Iza napisała, VIP nie potrzebuje szmalu więc obstawia wszystko, przez co zgarnia sam 3/4 puli. Można by zrobić jakiś maxymalny pułap wygranej. Czasem bywa że 1 osoba wygrywa 30k. Zamiast tego mogłaby wygrać 16k a resztę rozdziela się dalej. Dla mnie to zabawa, więc bym zostawił.
 8. Można by w zasadzie powiększyć nieco pulę nagród bo tak to ciągle te same osoby dostają nagrody. Co do kosy i he. Ja bym to zostawił. Admini to nie są pierwsi lepsi gracze. Zaliczenie tego konkursu stanowi wyzwanie.
 9. Najbardziej uciążliwe mapy to aim_crazyjump i de_rats. Te mapy są bez sensu. Osobiście wyrzuciłbym de_sunny i assault_upc. Te dwie mapy są w ogóle pomijane w vote. Czasem 1 lub 2 osoby to wybierze. Tu też jest coś racji, aczkolwiek za duży wybór też zniechęca. Jeśli chcecie zachęcić do gry na innych mapach to może jakiś konkurs na mapach niestandardowych albo raz w tygodniu któryś admin wchodzi i rzuca do vote mapy mniej popularne. Raz albo 2 razy z rzędu. Ot taki pomysł.
 10. de_lidl ===> https://gamebanana.com/maps/149475 as_oilrig ===> Mapa standardowa aim_duelodrim ===> https://gamebanana.com/maps/187839 cs_moskva_msc ===> https://gamebanana.com/maps/193861
 11. No tu się nie zgodzę. Jestem typem rushera i wiem jakie to jest irytujące jak gościu zatrzymuje się tuż przede mną i bloczy. Z drugiej strony większe wykorzystanie mapy... Chociaż znajdą się tacy którzy będą chcieli skracać mapy albo wchodzić na txt. Myślę że lepiej zostawić jak jest.
 12. Od to. Ffa to nie 4fun. Tutaj trzeba słuchać dużo. Ode mnie NIE
 13. Jasne że tak. - pro gracz - doświadczenie - steam - kultura
 14. Nick: Lama jestem!. AKA RUDY KOŃ Coś o sobie: Wrocilem po dluzszej przerwie. CZAS POKARAC BOTY!!! gram od 13 roku zycia w csa Steam_ID (wpisać brak jeżeli nie posiadamy steam): STEAM_0:1:21525514 Doświadczenie: Sam zajmowalem sie serwerem ZPA, ZP, PB. Sprawny mikrofon?: Jasne Znajomość AMXX (1-5): 10/5 Link do Twojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Lama jestem!./193.33.176.74:27015/ Czy byłeś/aś banowany/a na naszych serwerach?: Raz przez pomylke Zapoznałeś/aś się z obowiązującymi regulaminami?: Tag!

×