Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Merwin

Użytkownicy
  • Postów:

    18
  • Wpisów na Alkoboxie

    5
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

Alkohol

16 Aktywny

2 obserwujących

O Merwin

  • Tytuł:
    Nowicjusz
  • Urodziny: 08.12.2001

Informacje

  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Miejscowość:
    Kol.Domaszewska
  • Zainteresowania:
    Sport , anime , CS ,
  • Gram na:
    Only DD2 #3
  • Imię:
    Wiktor
  • Gadu-Gadu:
    54803231

Ostatnio na profilu byli

34 wyświetleń profilu
  1. 1. PGE Skra Bełchatów 3-1 Stocznia Szczecin (Typujemy do 15.12.2018 14:45) 2. ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2-3 GKS Katowice (Typujemy do 15.12.2018 17:30) 3. Indykpol AZS Olsztyn 1-3 Aluron Virtu Warta Zawiercie (Typujemy do 15.12.2018 20:30) 4. Trefl Gdańsk 1-3 Cerrad Czarni Radom (Typujemy do 16.12.2018 14:45) 5. Jastrzębski Węgie 1-3 ONICO Warszawa (Typujemy do 16.12.2018 17:30) 6. Asseco Resovia Rzeszów 2-3 Cuprum Lubin (Typujemy do 16.12.2018 20:30) 7. Chemik Bydgoszcz 0-3 MKS Będzin (Typujemy do 17.12.2018 17:30)
  2. 1. Galatasaray Stambuł 0-2 FC Porto (Typowanie do 11.12.2018 18:55) 2. Schalke 1-3 Lokomotiw Moskwa (Typowanie do 11.12.2018 18:55) 3. Club Brugge 1-3 Atletico Madryt (Typowanie do 11.12.2018 21:00) 4. AS Monaco 0-5 Borussia Dortmund (Typowanie do 11.12.2018 21:00) 5. FC Barcelona 4-2 Tottenham Hotspur (Typowanie do 11.12.2018 21:00) 6. Inter Mediolan 3-0 PSV Eindhoven (Typowanie do 11.12.2018 21:00) 7. Liverpool 4-2 SSC Napoli (Typowanie do 11.12.2018 21:00) 8. Crvena Zvezda Belgrad 2-1 PSG (Typowanie do 11.12.2018 21:00) 9. Viktoria Pilzno 1-2 AS Roma (Typowanie do 12.12.2018 18:55) 10. Real Madryt 2-1 CSKA Moskwa (Typowanie do 12.12.2018 18:55) 11. Ajax Amsterdam 2-4 Bayern Monachium (Typowanie do 12.12.2018 21:00) 12. Benfica Lizbona 2-0 AEK Ateny (Typowanie do 12.12.2018 21:00) 13. Manchester City 4-1 Hoffenheim (Typowanie do 12.12.2018 21:00) 14. Szachtar Donieck 1-2 Olympique Lyon (Typowanie do 12.12.2018 21:00) 15. Young Boys Berno 0-4 Juventus Turyn (Typowanie do 12.12.2018 21:00) 16. Valencia CF 3-2 Manchester United (Typowanie do 12.12.2018 21:00)
  3. Toronto Raptors (Typujemy do 9.12.2018 23:59)San Antonio Spurs (Typujemy do 9.12.2018 23:59) Charlotte Hornets (Typujemy do 9.12.2018 23:59)
  4. Nick: MerwinWiek: 16 ( ale jutro już 17 ) . Steam_ID : STEAM_1:0:56361070 Doświadczenie: Miałem już wielokrotnie admina na wielu rodzajach serwerach DD2 , ZM , COD i na JB posiadałem admina .Znajomość AMXX(1-5) : 4,5Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Merwin/46.105.43.92:27420/Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: żeby być szczerym to miałem bana tylko raz na 5 min ( miałem z/w a jak już wróciłem było po 1:20 i ban za resp ) Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Oczywiście ze Tak .
  5. 1. AFC Bournemouth 0-4 Liverpool (Typujemy do 08.12.2018 13:30) 2. Arsenal Londyn 3-1 Huddersfield Town (Typujemy do 08.12.2018 16:00) 3. Burnley FC 1-2 Brighton & Hove Albion (Typujemy do 08.12.2018 16:00) 4. Cardiff City 0-1 Southampton (Typujemy do 08.12.2018 16:00) 5. Manchester United 1-2 Fulham Londyn (Typujemy do 08.12.2018 16:00) 6. West Ham United 2-1 Crystal Palace (Typujemy do 08.12.2018 16:00) 7. Chelsea Londyn 2-4 Manchester City (Typujemy do 08.12.2018 18:30) 8. Leicester City 1-2 Tottenham Hotspur (Typujemy do 08.12.2018 20:45) 9. Newcastle United 2-1 Wolverhampton (Typujemy do 09.12.2018 17:00) 10. Everton 2-0 Watford FC (Typujemy do 10.12.2018 21:00)
  6. Nick : Merwin Liczby : 6,13,18,27,34.38,45
  7. Jestem na Tak : +GT +Mikrofon +Steam +Jesteś w miarę rozpoznawalny -doświadczenie ( ale musi być ten 1 raz ) -amx ( ale są filmiki na YT wiec da radę to ogarnąć , a jak coś spytaj się kolegów z administracji , albo nawet mnie ) https://www.gametracker.com/player/Merwin/46.105.43.92:27420/
  8. Zagłębie Lubin 2-1 Piast Gliwice (typujemy do 7.12 do godziny 18:00)Lech Poznań 2-1 Śląsk Wrocław (typujemy do 7.12 do godziny 20:30)Pogoń Szczecin 0-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 8.12 do godziny 15:30)Korona Kielce 1-3 Wisła Płock (typujemy do 8.12 do godziny 18:00)Wisła Kraków 2-0 Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.12 do godziny 20:30)Górnik Zabrze 2-1 Miedź Legnica (typujemy do 9.12 do godziny 15:30)Lechia Gdańsk 1-3 Legia Warszawa (typujemy do 9.12 do godziny 18:00)Arka Gdynia 0-2 Cracovia (typujemy do 10.12 do godziny 18:00)
  9. Leganes 2-0 Getafe (typujemy do 7.12 do godziny 21:00)Atl. Madryt 3-0 Alaves (typujemy do 8.12 do godziny 13:00)Valencia 1-2 Sevilla (typujemy do 8.12 do godziny 16:15)Villarreal 2-1Celta Vigo (typujemy do 8.12 do godziny 18:30)Espanyol 0-3 Barcelona (typujemy do 8.12 do godziny 20:45)Eibar 0-2 Levante (typujemy do 9.12 do godziny 12:00)Huesca 3-0 Real Madryt (typujemy do 9.12 do godziny 16:15)Real Sociedad 2-1 Valladolid (typujemy do 9.12 do godziny 18:30)Betis 0-1 Vallecano (typujemy do 9.12 do godziny 20:45)Ath. Bilbao 3-0 Girona (typujemy do 10.12 do godziny 21:00)
  10. 1. Juventus Turyn 3-1 Inter Mediolan (Typujemy do 07.12.2018 20:30) 2. SSC Napoli 3-0 Frosinone (Typujemy do 08.12.2018 15:00) 3. Cagliari Calcio 0 -2 AS Roma (Typujemy do 08.12.2018 18:00) 4. Lazio Rzym 1-2 Sampdoria Genua (Typujemy do 08.12.2018 20:30) 5. US Sassuolo 0-2 ACF Fiorentina (Typujemy do 09.12.2018 12:30) 6. AC Parma 1-0 Chievo Werona (Typujemy do 09.12.2018 15:00) 7. Empoli 2-1 Bologna (Typujemy do 09.12.2018 15:00) 8. Udinese Calcio 1-3 Atalanta Bergamo (Typujemy do 09.12.2018 15:00) 9. Genoa CFC 3-0 SPAL Ferrara (Typujemy do 09.12.2018 18:00) 10. AC Milan 4- 1Torino FC (Typujemy do 09.12.2018 20:30)
  11. Bremen 1-0 Dusseldorf (typujemy do 7.12 do godziny 20:30)Bayern 4-0 Nurnberg (typujemy do 8.12 do godziny 15:30)Freiburg 1-2 RB Lipsk (typujemy do 8.12 do godziny 15:30)Leverkusen 2-1 Augsburg (typujemy do 8.12 do godziny 15:30)Schalke 1-4 Dortmund (typujemy do 8.12 do godziny 15:30)Wolfsburg 2-3 Hoffenheim (typujemy do 8.12 do godziny 15:30)Hertha 1-1 Frankfurt (typujemy do 8.12 do godziny 18:30)Mainz 0-1 Hannover (typujemy do 9.12 do godziny 15:30)Moenchengladbach 2-0 Stuttgart (typujemy do 9.12 do godziny 18:00)
  12. Monaco 1-0 Nice (typujemy do 7.12 do godziny 20:45)Angers 0-2 Montpellier (typujemy do 8.12 do godziny 20:00)Guingamp 1-1Amiens (typujemy do 8.12 do godziny 20:00)Nimes 1-0 Nantes (typujemy do 8.12 do godziny 20:00)Rennes 2-1 Dijon (typujemy do 8.12 do godziny 20:00)Strasbourg 3-1 Caen (typujemy do 9.12 do godziny 15:00)Lille 0-2 Reims (typujemy do 9.12 do godziny 17:00)St. Etienne 0-4 Marsylia (typujemy do 9.12 do godziny 21:00)

×