Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

grampijanywodom

Użytkownicy
 • Postów:

  25
 • Wpisów na Alkoboxie

  139
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

10 Aktywny

O grampijanywodom

 • Tytuł:
  Użytkownik

Ostatnio na profilu byli

129 wyświetleń profilu
 1. css_mirage0022.bmp css_mirage0022.bmp
 2. Nick: Dareczek_TOP1 <3 Powód: " " Admin banujący: @THX_Mordo(_( Data i godzina zdarzenia: A przed chwilką Mapa: DD2_snow [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.pijemy-rozrabiamy.pl [AMXBans] Powod: ':)' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1729909248' [AMXBans] Twoje IP: '92.63.35.210' [AMXBans] ======================================= @PEJTERwbiłem na serwer na starym nicku zeby nie było znowu problemów i ban od razu, napisałem mu od razu na [email protected] żeby zobaczył forum bo chyba nie wie co się dzieje.
 3. Nick: #Pierscien_666 /bezformy Powód: Aktywny ban Admin banujący: @THX_Mordo(_( Data i godzina zdarzenia: A przed chwilką Mapa: DD2_snow Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : Pierscien_666 /bezformy [AMXBans] Powod : ' Aktywny ban : ) ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.pijemy-rozrabiamy.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1729909248 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 92.63.35.210 ' [AMXBans] ======================================== Ogólnie to dostałem chyba ub więc nie wiem za bardzo o co chodzi, chyba że zmieniliście zdanie znowu :
 4. Nick: Dareczek_TOP1 <3Admin banujący: @laresseData i godzina zdarzenia: terazMapa: dd2_snowWycinek z konsoli:[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze![AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.pijemy-rozrabiamy.pl[AMXBans] Powod: 'SSy na Pijemy-Rozrabiamy.pl'[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently'[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1729909248'[AMXBans] Twoje IP: '92.63.35.210'[AMXBans] =======================================Ssy spakowane w .rar cstrike.rar Jako że dostałem rozpiskę, z resztą bardzo słabą to postanowiłem odpowiedzieć na nią. Nie nastawiam się na ub ale odpiszę na rozpiskę. 2;40 skok na leb (1/4) dobrze widac / żadnego przeskoku nie było. 3;27 - 3;32 - chodzenie za modelem na midzie / bardziej to było spojrzenie na gale czy nikt nie wychodzi. [zbieg okoliczności] 9;52 - a tak działają sety, nie trzeba nawet w leb strzelic tylko w okolice a i tak glowa wejdzie dobry przyklad na (1/4) sobie zobacz / XDDD jakie sety chłopie. Nic nie widzę. 12;02 - na nozyku se biega w anarchii pewnie za gruba sciana byla i ESP mu nie zalapal ze model stoi zza rogiem i przy wejsciu dopiero wyciagnął bron / Co to są za bzdury, broń wyciągałem żeby wychylić się dopiero zza anarchi na zielone/mida/koniec gali. 12;47 - ze sprefirerem wylecial, spojrz tylko patrzy sie w tunel od wejscia z bs'a do gornego KLER, a potem od razu mysz poleciała na tego ktory kolo boxa siedzial ciekawee / Nie było żadnego prefire, normalny frag. 12;48/9 - ?? czy mi sie wydaje czy odrazu po zabiciu tego kolo boxa to tt na leb przechwycil kursor? ta jest ewidentny skok na [1/2] , [1/4] / Kolejna bzdura, żadnego shake nie było tylko kule po rozrzucie lecialy akurat nad głową mojego. Nie ogarniałem że to nie są wszyscy ct przez te modele. No i wisienka na torcie 16;41 - FULL MLEKO / BIAŁKO od flesza. A ten zauwaz ze ma celownik w innym miejscu a potem cyk myk, idealnie od glowy ciagnie spreja w dol na białku / Przed fleszem zdążyłem go zobaczyć i po fleszu go zabiłem. 16;45 - tez tak modelowo wychyla / zwykłe wychylanie schodkowe, nie było modelowe. Domyślałem się że przyjdzie więcej od A. Za taką słabą rozpiskę dać bana co tutaj więcej jest domysłów i pytań niż dowodów w postaci shake'ów czy wychodzenia na model etc. Jeśli chcecie mi dać bana to za coś konkretnego a nie takie dyrdymały.
 5. Nick: Dareczek_TOP1 <3 Admin banujący: @laresse Data i godzina zdarzenia: teraz Mapa: dd2_snow Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.pijemy-rozrabiamy.pl [AMXBans] Powod: 'SSy na Pijemy-Rozrabiamy.pl' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1729909248' [AMXBans] Twoje IP: '92.63.35.210' [AMXBans] ======================================= Ssy spakowane w .rar cstrike.rar Znowu czekać 24h bo nawet pewnie demka nie będzie chciało nikomu się rozpisać.
 6. Nick: Dareczek_TOP1 <3 Powód: ssy na forum Admin banujący: Haggis Data i godzina zdarzenia: 2 dni temu jakoś Mapa: DD2_SNOW Wycinek z konsoli: :[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : Dareczek_TOP1 <3 [AMXBans] Powod : ' SSy na Pijemy-Rozrabiamy.pl ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.pijemy-rozrabiamy.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1729909248 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 92.63.35.210 ' [AMXBans] ======================================== Zaszła jakaś pomyłka, ponieważ dostałem UB : A bana mam dalej.
 7. Nick: Dareczek_TOP1 <3 Admin banujący: Haggis Data i godzina zdarzenia: teraz Mapa:dd2_snow Wycinek z konsoli: Wycinek z konsoli:[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : Dareczek_TOP1 <3 [AMXBans] Powod : ' SSy na Pijemy-Rozrabiamy.pl ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.pijemy-rozrabiamy.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1729909248 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 92.63.35.210 ' [AMXBans] ======================================== Ssy spakowane w .rar [link]: cstrike.rar wszystko wiem? nie ale wszystko sprawdzam. Jak widzisz podejrzane akcje spalone to rozpisz je.
 8. Nick: Dareczek_TOP1 <3 Admin banujący: @NesQuiik Data i godzina zdarzenia: teraz Mapa:dd2 Wycinek z konsoli:[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : Dareczek_TOP1 <3 [AMXBans] Powod : ' SSy na Pijemy-Rozrabiamy.pl ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.pijemy-rozrabiamy.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1729909248 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 92.63.35.210 ' [AMXBans] ======================================== Ssy spakowane w .rar [link]: cstrike.rar eh znowu 24h czekania :< @NesQuiik niestety takie są procedury że po 5 ss trzeba rozpiskę robić, tylko nie wiem czy jest sens. Ale zawsze można mi coś tam rozpisać jak znajdziesz.
 9. Nick: Mehedron*.eXE LAN #### Admin banujący: vego21 Data i godzina zdarzenia: teraz Mapa:dd2_snow Wycinek z konsoli:[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.pijemy-rozrabiamy.pl [AMXBans] Powod: 'SSy na Pijemy-Rozrabiamy.pl' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1729909248' [AMXBans] Twoje IP: '92.63.35.210' [AMXBans] ======================================== Ssy spakowane w .rar [link]:cstrike.rar
 10. @XxardasS no SGS to są strefy, dlatego zapytałem czy coś takiego można robić.
 11. Otóż mam pytanie dotyczące szybkiego poruszania się gracza hEFESTO. Tutaj daje link do dema : http://588643.hltv2.pukawka.pl/hltv-1812101651-de_dust2_snow-1544457060-1544458320.zip ( 1 akcja zaczyna się w 1:00 ). Nie jest to żadna skarga ani czepianie się, chciałem dowiedzieć się w grze od niego co to jest ale nie chciał mi odpowiedzieć. Moim zdaniem jest to SGS (stand up ground strafe) wnoszę to po tym że już chyba na pewnej sieci takie coś widziałem i była banicja permanentna. [ pozwala to na szybkie poruszanie się na multi jumpie ] ( nie mówię że on coś ma) Więc proszę o odpowiedz, bo jeśli można coś takiego robić to sam zacznę bez obaw ;> Po sprawdzeniu dokładnie demka jestem pewien że to SGS. Nie wiem czy gość ma takiego skilla w SGS czy to skrypt. W każdym razie jak dla mnie w pewnym stopniu łamie to 1 zasadę w regulaminie: 1. Zabrania się używania wszelkich wspomagaczy oraz skryptów/komend ułatwiających grę [Ban Permamentny] Nawet jeśli to taki skill w SGS to i tak ułatwia znacznie grę poprzez szybkie poruszanie się. Jeśli można poproszę o odpowiedz właściciela/i serwera czy takie coś jest dozwolone.
 12. Nick: [Hackerman] / niebanujpls Admin banujący: hEFESTO. Data i godzina zdarzenia: 09.12.2018 - 16:26:47 Mapa: DD2-snow Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.pijemy-rozrabiamy.pl [AMXBans] Powod: 'SSy na Pijemy-Rozrabiamy.pl' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1729909248' [AMXBans] Twoje IP: '92.63.35.210' [AMXBans] ======================================= Ssy spakowane w .rar [link]: cstrike.rar Po raz kolejny ssy czyli pewnie jak przy ostatnich demko do rozpisania czy sprawdzenia. No cóż czekam cierpliwie. @hEFESTO.
 13. Nick: [Hackerman] / niebanujpls Admin banujący: THX_Mordo(_( Data i godzina zdarzenia: 08.12.2018 - 16:57:44 Mapa: DD2_SNOW Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.pijemy-rozrabiamy.pl [AMXBans] Powod: 'SSy na Pijemy-Rozrabiamy.pl' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1729909248' [AMXBans] Twoje IP: '92.63.35.210' [AMXBans] ======================================= Ssy spakowane w .rar [link]: cstrike.rar Nie wiem czy admin ma demko swoje w razie czego daje hltv : http://588643.hltv2.pukawka.pl/hltv-1812081654-de_dust2_snow-1544284440-1544285700.zip @THX_Mordo(_( ty masz demko rozpisać a nie dodawać Po to Ciebie tutaj oznaczył K3iman
 14. Nick: Mehedron* Admin banujący: laresse Data i godzina zdarzenia: teraz Mapa: dd2 Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.pijemy-rozrabiamy.pl [AMXBans] Powod: 'SSy na Pijemy-Rozrabiamy.pl' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1729909248' [AMXBans] Twoje IP: '92.63.35.210' [AMXBans] ======================================= Ssy spakowane w .rar [link]: cstrike.rar
 15. Świetna akcja, dobry movement i opanowanie. Kontrola recoila cudowna.

×