Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

ReQ1337

Użytkownicy
 • Postów:

  14
 • Wpisów na Alkoboxie

  1
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

7 Nowy

O ReQ1337

 • Tytuł:
  Nowicjusz
 • Urodziny: 1995.03.15

Ostatnio na profilu byli

225 wyświetleń profilu
 1. Nick: Marta Puchala Powód: Notoryczne kradzieże Admin banujący: iksdebeiks Data i godzina zdarzenia: 2019.1.09 Mapa: Nie pamiętam Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick: Marta Puchala [AMXBans] Powod: 'Notoryczne kradzieże' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pijemy-Rozrabiamy.pl [AMXBans] Twoj SteamID: '' [AMXBans] Twoje IP: '' [AMXBans] ===============================================
 2. Nick: Marta Puchala Powód: kradzieże Admin banujący: xdbx Data i godzina zdarzenia: nie było mnie wtedy na serwerze Mapa: nie było mnie wtedy na serwerze Wycinek z konsoli: [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick: Marta Puchala [AMXBans] Powod: 'Notoryczne kradzie?e' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pijemy-Rozrabiamy.pl [AMXBans] Twoj SteamID: '' [AMXBans] Twoje IP: '...' Ps. Wchodząc na nick Marta Puchala wyskakuje mi takie powiadomienie "You have been disconnected from the serwer. Reason "Bledne haslo admina, wpisz poprawne haslo"
 3. Czy jest szansa na ub? (ostatni ban)
 4. Nick: Marta Puchala Wiek:16 Steam_ID : nonsteam Doświadczenie: Nigdy nie byłem adminem w cs 1.6 ale mam dużo wolnego czasu oraz spore chęci, dodam też że znam dobrze administrację i utrzymuję z nimi dobry kontakt, myślę że bez problemu wyjaśnią mi co i jak. Mam też długi i dobry staż na serwerze więc wiem mniej więcej kogo na co stać i kiedy teoretycznie może grać na cheatach. Znajomość AMXX(1-5) :3 Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Marta Puchala/54.38.141.230:27015/ Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Tak - za kulturę która znacznie poprawiłem robiąc sobie przerwę od cs kilka tygodni temu. Sprawny Mikrofon?:Tak Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?:Tak Osoby niepełniące rang na serwerze CS:GO Mod #2, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.
 5. Nick: Marta Puchala Wiek: 16 Steam_ID : nonsteam Doświadczenie: Jeszcze nie byłem adminem w cs 1.6 ale mam dobre kontakty z wieloma administratorami z cs go mod 2 więc na pewno mnie wdrążą w temat. Znajomość AMXX(1-5) : 3 Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Marta Puchala/193.33.176.233:27015/ Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Tak Sprawny Mikrofon?: Tak Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Tak Osoby niepełniące rang na serwerze CS:GO Mod #2, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.
 6. Uważam to za poważny błąd, trzeba to niezwłocznie naprawić.
 7. Wnoszę o dodanie mapy cs_1337_assault.
 8. Witamy na forum ReQ1337 :welcome:

×