Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Nikoleczka

Użytkownicy
 • Postów:

  9
 • Wpisów na Alkoboxie

  8
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

15 Aktywny

2 obserwujących

O Nikoleczka

 • Tytuł:
  Nowicjusz
 • Urodziny: 08.12.2003

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam. Zapraszamy serdecznie na Zombie Escape.
 2. Jestem na Neutral w stronę TAK + Doświadczenie + Kultura + Aktywny Ale neutral dlatego, ponieważ twoje wcześniejsze zachowanie było złe, za to się poprawiłeś.
 3. Ja jestem neutralna w stronę nie. Na serwerze gdy łamiesz regulamin to się nie przyznajesz i piszesz, że ja mam jakieś zwidy itp. Ale jeżeli przestaniesz tak pisać, to może będę na tak. https://www.gametracker.com/player/Nikolka %3A3/193.33.176.78:27015/ @DarO szybciej niż ty tą notatkę dodałam te gt :p
 4. Nikoleczka

  [Skarga] jp

  Twój nick: Nikolka :3 Nick oskarżonego: jp SID oskarżonego: Brak Powód: Ten pan wchodzi na tak zwane TxT. Opis sytuacji: Wbijam na serwa, patrze helikopter nie rusza, a tam typ jest. Robię ss i od razu idę na forum. Dowody (demko lub ss):
 5. Witam. Wpadłam na pomysł, aby do sklepu zombie dodać kupno long jump, który by np. kosztował 40 ap. Pozdrawiam
 6. Witam, jak w temacie. Mam bardzo duży problem z cs 1.6! Ciągle mam 100+ pingu i nie wiem, jak temu zapobiec. Proszę o szybką pomoc!
 7. Nick Admina/Wlaściciela : @AKABAJASHI` Skala (1/5): 4 Opinia: Aktywny na serwerze, pomaga innym, niema z nim większych problemów.
 8. Szczerze? Jestem na tak. Większe szanse na kupienie svipa oraz ładne skiny te są, ale popraw tt. Pozdrawiam
 9. Nazwa propozycji (plugin, mapa itd) : UnHead zombie, Maska Gazowa. Opis propozycji : UnHead zombie - jest to jakby jakiś kask co broni zombie od headow. W sensie to, że zombie jest odporny na strzelanie mu głowy. Maska gazowa - służy ona do bronienia od bomby zarażającej zombie. W sensie to, że humani są odporni na pakę od zombie. (JEDNORAZOWA!) Uzasadnienie przydatności : Łatwiejsze wbijanie do kamp Link do pluginu : Ciągle szukałam i nie mogę znaleźć Więc BRAK\ Moim zdaniem koszty oto tych przedmiotów: - Maska : 50Ammo Paki - UnHead : 65Ammo Paki Piszcie swoje propozycję! Wszystkie wezmę pod uwagę.
 10. Witam, zapraszamy serdecznie na serwer Go mod #2 oraz ZP
 11. Witam, zapraszamy serdecznie na serwer Go mod #2 oraz ZP
 12. Witam, zapraszamy serdecznie na serwer Go mod #2 oraz ZP
 13. Witam, zapraszamy serdecznie na serwer Go mod #2 oraz ZP
 14. Witam, zapraszamy serdecznie na serwer Go mod #2 oraz ZP

×