Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Kapi59

Użytkownicy
 • Postów:

  7
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

0 Nowy

O Kapi59

 • Tytuł:
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Sprawdzi mi to ktoś czy nie,?
 2. Nick: Kapi59 Admin banujący: Nie wiem Data i godzina zdarzenia: 09.11.2018 chyba 17.07 Mapa: de_inferno Wycinek z konsoli: =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : Kapi59 Ssy spakowane w .rar [link]: https://www63.zippyshare.com/v/AsOoTpFD/file.html Mógłbyś sprawdzać trochę szybciej bo muszę kończyć?
 3. Nie widziałem, że wchodzisz. Po prostu wyszedłem
 4. Jak wszedłem na inny serwer to można je jakoś odzyskać, bo jak nie można ich odzyskać to chyba nie mam Daj jakiś dowód, że zabijałem 1 pestką w głowę przez ŚCIANĘ. I afczyłem przez pół rundy bo poszedłem po prostu do toalety.
 5. Tylko, że nie mam tych ss, ponieważ dostałem tego bana po wyjściu z serwera i wszedłem na inny.
 6. Nick: Kapi59 Powód: Ban za czity Admin banujący: Nie jet napisane kto mnie zbanowałd Data i godzina zdarzenia: Nie jest napisane Mapa: de_nuke Wycinek z konsoli: =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : Kapi59 D(nie wiem czy o to chodzi)
 7. Witamy na forum Kapi59 :welcome:

×