Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Dzielny Tabaluga

Admin [GOMOD #1]
 • Postów:

  55
 • Wpisów na Alkoboxie

  5
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

66 Zaawansowany

2 obserwujących

O Dzielny Tabaluga

 • Tytuł:
  Admin CSGO MOD #1

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Problem nie leży w banie, który dostałeś, lecz w niejasno określonym regulaminie serwera. Myślę, że wymaga on aktualizacji. Wchodzenie na skrzynie na CT czy nad zielonymi koło ciemni, za co z resztą dostałeś też ode mnie dzisiaj bana (wyszło na to, że niesłusznie) nie jest problemem, podczas normalnej gry. Jednak podczas rozgrzewki jest to utrudnianie gry, masz przewagę jako VIP, bo normalni gracze bez dwuskoku nie mogą tam wejść, a nawet Vip`em nie jest najłatwiej, kiedy dookoła wszyscy napieprzają się nożami. Rozgrzewka nie jest po to, by się skampić i walić we wszystkich, którzy próbują do Ciebie doskoczyć. Kampienie, wychodzenie w trudno dostępne miejsca podczas rozgrzewki nożowej powinny zostać zakazane w regulaminie, wtedy obejdzie się bez takich niejasności.
 2. Witam, proponuję zmianę mapy de_dust2_winter, na de_dust2_night. Świąteczny klimat już znika i się wszystkim przejada, poza tym mapka jest zbugowana, niejednokrotnie jedna drużyna przegrywa i wszyscy giną a nowa runda się nie zaczyna przed upływem czasu. Poza tym jest denerwujący dźwięk szumienia, który wszystkich irytuje. Proponuję wgranie następującej mapki w zamian: https://gamebanana.com/maps/26070 Fajne urozmaicenie, a dobrze się gra na serwerze, który mimo, że jest OnlyDD2 daje jakieś urozmaicenie gry.
 3. Bardzo dziękuję i gratuluję reszcie
 4. §2. Reklamowanie innych serwerów/sieci [ban permanentny] Niestety, ale w regulaminie nie ma przewidzianego upomnienia za to, tylko od razu ban permanentny. Wiem, że grasz tutaj chwilkę i nie wszedłeś na serwer tylko po to żeby zareklamować. Znajdujesz się w bardzo niekorzystnej sytuacji. Wszystko pozostaje w rękach AC, ja zbanowałem bo musiałem ale osobiście jestem za tym, żebyś dostał UB i usunął ten bind
 5. Nie wiem co do tego ma doświadczenie Zgaduje, że masz binda jakiegoś i sam o tym nie wiesz.
 6. Polecam założyć hasło na nick, same Ci zapewne nie znikają
 7. Neutral, wymagania spełnione ale nic poza tym. Nie przekonujesz mnie jakoś. Masz straszne parcie na tego admina i strasznie się próbujesz podlizać i pokazać. 16 lat masz a 10 grasz w CSa trochę naciągane, w ostatnim odrzuconym podaniu też się zbytnio nie popisałeś. Widzę brak dojrzałości.
 8. Najaktywniejszy i chyba najlepszy admin na serwerze, bardzo pozytywny człowiek, świetnie dogaduje się z adminami i graczami na serwerze. Materiał na opiekuna na 102.
 9. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 90/100 Mój czas 45 sekund  
 10. Witam, wrzucam paczkę Rs`ów na styczeń: https://www89.zippyshare.com/v/SDML3SVQ/file.html Playlista: Dodatkowo podrzucam playlistę Rs`ów z grudnia, dla zainteresowanych, ponieważ pojawiały się pytania o niektóre piosenki: Liczę na jakieś alko _____________________ Temat do zamknięcia
 11. Zawsze pozostaje opcja uruchomienia wirtualnej maszyny i odpalania z niej CS`a.
 12. https://cssetti.pl/serwer/193.33.177.156:27015 215

×