Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

ZrobieCiNalesniki:)

Użytkownicy
 • Postów:

  18
 • Wpisów na Alkoboxie

  19
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

22 Pomocny

6 obserwujących

O ZrobieCiNalesniki:)

 • Tytuł:
  Nowicjusz
 • Urodziny: 16.03.2006

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jestem na Tak, widac ze sie starasz. https://www.gametracker.com/player/ZrobieCiNalesniki%3A)/193.33.177.156:27015/
 2. Witajcie! Na pewno każdy z was nie raz już widzial tak zwane wymiany ''oszustowskie'' polegają one na tym ,że gracz dostaje wymiane, ktora nie ma sensu np. 1klucz za ak anubis. Kiedy taka wymiana zostanie wyslana w lewym ''gornym'' pojawia nam sie komunikat o tej wymianie. Są ta dwa przyciski Tak i Nie. Otóż tak jest pod 1 a nie pod 2. Gracze cs'a przewaznie pod 1 mają główną bron (ak lub m4 itp. itd) dlatego jesli dostana taka wymiane w najmniej odpowiednim momencie klikną przez przypadek ''tak''-1. (nieswiadomie zmieniajac bron) Przemyslałam tą sprawe, i mam propozycje.. Gdyby mozna zrobic tą odpowiedź ''tak'' pod inną cyfrą? np 5? Pod cyfrą 5 zadko kto ma jaką bron lub granat,noz i itp, wiec gracze swobodnie mogli by klinac ''5''. Dla was jest to mniej zgloszen o ''oszustwo'' (z ktorym nic nie mozecie zrobic po regulamin jasno mowi,ze to nasza wina), a dla graczy wieksze bezpieczenstwo. PS tak,wiem ,ze istnieje cos takiego jak ''blokada wymiany'' ale nie kazdy mysli,ze na trafi na oszusta, lub na normalnego gracza z zwyczajną wymiana. Pozdrawiam.
 3. Jestem na Tak + gt + steam + ogarniety + bardzoo mily https://www.gametracker.com/player/ZrobieCiNalesniki%3A)/193.33.177.156:27015/
 4. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 28/100 Mój czas 82 sekund  
 5. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 0/100 Mój czas 11 sekund  
 6. Wszyscy bardzo dobrze znamy ten ból kiedy misja jest albo zbugowana, albo zbyt trudna(chyba ,ze po prostu nie chce sie nam jej robic..) Mysle,ze pomysl jest bardzo dobry, jestem na TAK.
 7. Czekałam na to, jestem jak najbardziej na tak. Pamiętam ten dzień kiedy mój team rzucał mi flesze pod twarz Pozdrawiam Ciebie @D3XtereK!
 8. nick: ZrobieCiNalesniki:) numerek: 3 HalfLife01.tga
 9. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 25/100 Mój czas 63 sekund  

×