Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

delta6583

Admin [DR]
 • Postów:

  46
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

49 Pomocny

7 obserwujących

O delta6583

 • Tytuł:
  Admin DeathRun

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick:delta6583 Data:17.01.2019 - 20.01.2019 (może dłużej) Powód:Awaria komputera(grafika siadła)
 2. Na tak ogarnięty GT bardzo dobre steam --------------- Wszyscy piszą coś o afk'u, ale od siedzenia na afku ludzi już mamy Nie widziałem żeby sznapson siedział na afku dłużej niż 5 minut.
 3. Jedyne co moim zdaniem ma potencjał to wyścigi. Dużo graczy często pyta czy jest tu coś takiego.
 4. * Skargi bez wzoru i dowodów nie będą rozpatrywane. Spamowałeś cały czas i klnąłeś od wejścia co dalej ? Nie wiem upomniałem wyszedłem z serwera.
 5. Nie wiem jakim cudem, ale umknął mi ten temat. Według mnie pomysł jest dobry. Czy się sprawdzi ? Nie zaszkodzi spróbować, jak będą jakieś problemy z tym związane nic nie stoi na przeszkodzie żeby go usunąć.
 6. ignorancik i stachu przed chwilą wylecieli. Kosiara w czasie którym byłem na serwerze był spokojny. A i tak na przyszłość na serwerze jest komenda /zglos i wtedy od razu wiadomo, że coś na serwerze się dzieje a tak to przyszedłem w środku całego zamieszania i mogło mi coś umknąć.
 7. Upomnienie o odznaczenie/a:Gold (200h na serwerze) Link do tematu/dowodu, w którym jest informacja o uzyskaniu odznaczenia: https://www.gametracker.com/player/delta6583/54.38.49.138:27015/
 8. Sam mistrzu podałeś demko jako dowód. Oglądałem demko, bo to cyrk zaczyna się robić. A zabiłeś nie zabiłeś to jest różnica ? Liczy się, że kampiłeś.
 9. Najbardziej nienawidzę, jak ktoś kłamię proszę : 4:35 Bicie TT nie będą w kolejce 4:45 Kampienie (kampiłeś i to perfidnie)
 10. Może w tej sytuacji nie kampiłeś (nie wiem demka nie przeglądałem), ale na poprzednich mapach tak. Nikomu nie przeszkadzając ? To znaczy klnąc i wyzywając wszystkich ? Sam osobiście Cie banowałem za kulturę po czym jeszcze na do widzenia mi się *ujów dostało. Coś jest nie tak z listą banów nie mogę znaleźć dużej ilości banów z wczoraj.
 11. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick:delta6583 Data:21.12.2018 - (do nowego roku) Powód:Święta, brak czasu, dużo rzeczy na głowie Będę się pojawiał na serwerze , ale na pewno aktywność będzie zmniejszona.
 12. Luki w GT No i zachowanie które widać w poście @TerroR Na nie

×