Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Kamdro

Użytkownicy
 • Postów:

  9
 • Wpisów na Alkoboxie

  28
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

5 Nowy

O Kamdro

 • Tytuł:
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dobry pomysl, lecz można było by to zrobić tak, że gracz wysyła wymianę i przychodzi powiadomienie, że np za 5 sekund wyskoczy ta wymiana.
 2. Jestem na TAK, ponieważ; - miał już admina + jest opiekunem, - znam go osobiście, więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest pomocny, miły, przyjazny, - po tym jak go wyrzucili z rangi admin cs:go mod #1 myślę, że przemyślał swoje zachowanie, - jest często na serwerze, - posiada CS'a na steam'ie, - ma doświadczenie Mój gametracker: https://www.gametracker.com/player/Kamdro/193.33.177.156:27015/
 3. Twój nick: Kamdro Nick oskarżonego: Aimbot.exe SID oskarżonego: STEAM_1:0:2073302498 Powód: TXT Opis sytuacji: Gracz siedzi na txt podczas rundy nożowej. Dowody (demko lub ss): HalfLife25.tga HalfLife27.tga
 4. Nic specjalnego, ale zawsze coś HalfLife22.tga
 5. Jestem na TAK jest to dobry pomysł, lecz mam jedną uwagę, 50 kluczy dla niektórych to duża suma. Można by było dać stawkę 20-30kl za łatwiejsze misje, a więcej za trudniejsze (wybrane od jakiegoś poziomu w /misje) oraz pominięcie misji co 3-4 dni czy coś takiego.
 6. Jestem jak najbardziej na TAK ! Urozmaiciło by to serwer oraz ciężko jest zdobyć klucze dla niektórych graczy (nie oczerniam ich). Czasami wleci dobry meczyk i jest zbędna mamonka.
 7. Witamy na forum Kamdro :welcome:

×