Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

KIKA

Użytkownicy
 • Postów:

  22
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

35 Pomocny

O KIKA

 • Tytuł:
  Admin DD2#3

Ostatnio na profilu byli

236 wyświetleń profilu
 1. Cześć to ja jak widać ;) Moja taka prośba i pewnie nie tylko moja ? ale jadę dalej. Otóż to wczoraj na serwerze znalazły się osoby gadające bez końca, które to zaczęły przeszkadzać swoimi sprawami prywatnymi co za tym idzie ? wiadomo że trudno się skupić nad grą bo gadulstwo i natręctwo tych graczy nie miało końca. Natomiast to "Mute" które jest na serwerze niestety nie działa tak samo jak mute ze steam też nie działa i Jesteśmy zmuszeni słuchać tych pierdół gadaczy, a jak Inni graczy zwracający uwagę aby przestali gadać, to zaczęła się nie uzasadniona pyskówka. Wczoraj to zgłosiłem adminowi @laresseże mute nie działa w żaden sposób i miał przekazać tą uwagę wyżej i myślę że to Zrobił. Ja tak na wszelki wypadek wolę napisać aby był tego ślad, papier wszystko przyjmie. Więc jeśli to nie problem wypadałoby to jak najszybciej usprawnić na serwerze aby wreszcie wyciszyć gadulców :)
 2. Czuwaj. Ja ze sprawą trochę techniczną. Czy można zrobić tak, że jak np. ja zginę aby od razy przerzucało widok na mojego zabójcę ? po co to piszę ano dlatego że chcę szybko podejrzeć jegomościa, to muszę naklikac się myszką nim na niego natrafię, a to są czasem cenne sekundy aby wyłuskać czy tak czy śmaki gra czysto, Wiem że kiedyś tak było ze od razu przerzucało na widok naszego zabójcy, na innych serwerach gdzie byłem adminem taka opcja była. Myślę że to nie jest jakieś tam utrudnienie wielkie ani obciążenie dla serwera ? :)
 3. - Patrząc na minimum spełnionych wymagań na dmina, to nawet jest zadowalające. - Jeśli chodzi o mnie, to kompletnie Ciebie nie kojarzę, może gramy w innych godzinach ? - nie wiem co to znaczy co Napisała @nieznajoma, czy to był tylko mały incydent jednorazowy, czy jest tego więcej w stosunku do Innych graczy a którzy nie wypowiedzą się w podaniu , z prostego powodu, gdyż mogą nie mieć założonego konta na forum. - Niby Twój wiek spełnia wymogi, ale ja bym do tego podchodził z dużą rezerwą, gdyż znam wiele różnych przypadków i zapewnień składającego podanie, a później było tylko gorzej bo ponosiła ułańska fantazją i funkcja admina. - Zawsze ten pierwszy raz musi być, ale decyzja należy do Właścicieli Serwera i Opiekunów. - Mój głos na wielkie "NEUTRAL"
 4. Wczoraj miał ssy , aż dziwne że nic nie wyszło, ale za to dziś widziałem jego grę i byłem mocno ździwiony. Więc lecimy: 1,26 - od razu model na długiej 1,41 - patrzy po ścianie 1,48 - celownik na model na ct w bs nr2 1,58 - wycelowany na długa do skaczącego ct, skąd wiedział że będzie skakał ? 2,56 - prze brama na B, widzi czeka nie wie co robić 3,09 - ten sam co na niego czekał w górnym trupie - piękny strzał z awp 3,22 - sokole oko przez smoka na środek z awp 3,45 - gra modelowa 5,23 - 5,31 - strzał życia z wyczekaniem jak na prawdziwego snajpera Link demka : http://588643.hltv2.pukawka.pl/hltv-1812041225-de_dust2-1543922700-1543923900.zip Obserwowało go już na specie dwóch graczy , później ja dołączyłem na specta i też chwilę zobaczyłem i to mnie wystarczyło, obserwowany gracz po chwili uciekł po tym jak pisali mi na ogólnym ze jest odpalony, dostał bana po opuszczeniu gry.
 5. Ku chwale serwera Podziękował i pogratulował nowym awansowiczom
 6. Co tu dużo pisać, wszystko na plus i nadaje się na to stanowisko, co prawda znamy się krótko, ale od czasu kiedy tu zawitałem na serwer a później otrzymałem admina to z @vego21jakoś szybko nawiązałem kontakt Nie ujmując Nikomu z wcześniejszych wypowiedzi, ale @ smerfetka.wyjaśniła wszystko co potrzeba Mój głos na TAK.
 7. Dziękuję za kolejny awans Gratulacje dla Wszystkich nowo awansowanych na kolejny stopień w sieci serwerów "PIJEMY-ROZRABIAMY.PL" Ps. tu szybciej dostaję awanse niż w wojsku po trzydziestu latach służby zawodowej No dobra lecę, aby ustrzelić kilka dziesiątek w tarczy i zdobyć następną belkę
 8. Dzięki wielkie za awans :) Gratuluję Innym awansowanym i sobie też, i raz jeszcze dziękuję każdemu z osobna :)
 9. Oj chyba nie Zrozumiałeś tego co pisałem :) mnie nie chodziło aby były te dodatki a pisałem tak: cyt. " Wiadomo że czym więcej dołożonych detali , może to dla Innych będzie pikne to dla drugich siara, ale też trzeba brać pod uwagę że serwer może lagować i zaczną się narzekania"
 10. Jestem za i podpisuję się dwiema ręcami A jak już Szef @PEJTERprzekona się do pomysłu, to proponuję jeszcze aby CT / TT miały pozakładane wdzianka dla CT - niebieskie a TT - czewrone Nie wiem jak ta zimowa mapa miałaby wyglądać, ale tam gdzie wcześniej byłem adminem to na mapie było tyle tego wszystkiego naćkane, choinki, prezenty, padający śnieg, sanki bez kunia, to tak trochę zaczęła się robić gawiedź. Wiadomo że czym więcej dołożonych detali , może to dla Innych będzie pikne to dla drugich siara, ale też trzeba brać pod uwagę że serwer może lagować i zaczną się narzekania. Tak więc trzeba na spokojnie przemyśleć co zostanie dołożone jeżeli w ogóle będzie zimowa mapa i od kiedy do kiedy ?
 11. Siema wariacie Ivanie
 12. KIKA

  Dział

  Zapewne szef Naszej administracji DD2#3 "PEJTER" pamięta o rozmowie w sprawie działu na forum tylko dla administracji ? Myślę że robiąc tak dział ułatwi bardziej komunikatywność pomiędzy adminami i wymianę zdań, bez patrzenia i wglądu Osób postronnych nie będących w zarządzie. Myślę że Każdy wie o co chodzi ? Czasem Ktoś ma jakąś sprawę do przekazania w śród administracji to nie ma gdzie tego napisać, a to by tylko i wyłącznie tyczyło Naszego serwera. Bo ten dział co jest na forum "Administracja" jest ogólnym kanałem dla wszystkich adminów serwerów, a ja np nie chcę aby Ktoś z innych serwerów czytał to co tyczy się tylko naszego. Taki dział powinien byc zablokowany do wglądu dla zaprzyjaźnionych serwerów forum i nie widoczny dla zwykłego gracza.Nie wiem od Kogo zależy aby taki nowy dział stworzyć, czy od Administratora Forum, czy od Właściciela serwera ? Niech się wypowiedzą Inne osoby z administracji no i oczywiście najważniejsze skrzypce Nasz Szef "PEJTER"

×