Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Niedostateczny

Użytkownicy
 • Postów:

  11
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

4 Nowy

O Niedostateczny

 • Tytuł:
  Nowicjusz

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Gram na:
  DeathRun
 • Imię:
  Grizmor

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A więc zostały zmienione staty klas, problem w tym że balans coś nie wyszedł bo każda zwykła klasa po 5 w każdą statę, co zepsuło klasy typu szybcior. Brygadzista premium ma 0 w kondycje gdzie reszta premium po 15, przez co jest do niczego. Jumper 700lv jest gorszy od spidermana 600lv. (xm1014 i elite jumpera i usp p90 spidermana, do tego staty). Klasa 500lv nawet nie wart wybierania. Każda klasa lvl (oprócz nowych) ma lepsze staty od mega premek. Szybcior powinien odzyskać swojego speeda. Ponadto znowu żywi nie widzą co piszą martwi. I przydałaby się komenda na wyłączenie modeli mikołajów, bo nie każdy zna komendę cl_minmodels 1.
 2. /kill dla tt można zablokować, a jedyne osoby które tego nadużywają to te co topkę wbijają, ewentualnie jakąś zapłatę za te komendę.
 3. Serwer dobrze sobie radzi, jednak potrzeba małych usprawnień: 1. Usunąć komendę /wymien, gdyż mało inteligentne osoby celowo spamią tą komenda na mnie i innych osobach, co lecą na hud_draw 0, co maja multi i skok, w konsekwencji kradnąc perk. Ciężko nawet powiedzieć kto to zrobił,bo nie da się nawet na speca isc, bo jointeam jest teraz zablokowane, admini dosłownie ignorują [email protected], przez co tylko zostaje reconnect. 2. Wprowadzić komendy /spec i /kill. Nie da się wejść na spec bez reconnecta, druga to opcja dla tych co nie chcą 10min czekać żeby się dać zabić. 3. Zmienić limity osób na mapach (jeśli da się inną liczbę niż 15 i 32): deathrun_2010 - 20/24 osoby deathrun_forest2_final - 24 osoby deathrun_grass - 24 osoby deathrun_bhopz_v3_ka - 20/24 osoby deathrun_fantasy - 32 osoby (dlaczego to ma limit wgl) deathrun_av2009_recolored-ez - 24/32 osoby deathrun_easy_v1, deathrun_evidens, deathrun_secret_base - 20 osób 4. Usunąć mapy co tylko tanki przechodzą: deathrun_rayxzen_x - okienka są śmieszne deathrun_heaven_v2 deathrun_neon deathrun_coldwinter - mało fps nawet z invis deathrun_greyskull deathrun_glowblue_final deathrun_crash_arabian 5. Przydałyby się nowe mapy... 6. Odblokować jointeam dla spec, bo trzeba reconnect robić za każdym razem, albo prosić admina który w 80% przypadków to zignoruje. 7. Zróbcie coś z /invis żeby jointeam nie dawało za każdym razem jak się wyłącza widoczność ludzi. Dodajcie opcję żeby wyłączyć widoczność tylko ct jak możliwe. 8. (opcjonalne) Dodać komendę /kolor żeby sprawdzić sobie kolorki do traila. 9. Zmniejszyć odstępy czatu z resetami lvl lub zminejszyć wymagania na klasy lvl bo 800lv marzenie jak na razie. (150,300,450,600 może być) 10. Komenda /regulamin nie działa na steamie.
 4. Z jakiegoś powodu na klasie Mentos nie da się wydropić perku Multijump i Skok Stefczyka. Jeżeli można to prosiłbym o odblokowanie tych perków, bo to trochę śmieszne, że na Astronaucie, klasie łatwiejszej to leci a nie na mentosie.
 5. Z tego co widzę to jakoś specjalnie nikt nie narzeka na ad, i nawet jeśli, to ci sami gracze z 800fps samymi strefami topkę wbijają, także usunięcie anty afków większej różnicy nie zrobi. Skoro mowa o afk to może coś by się przydało zrobić z afczeniem terrorysty na mapach typu forest2.
 6. Masz np 50 widoczności, jak da ci zielony glow z kolejki to z jakiegoś powodu się ustawia na domyślną wartość i nie wraca do poprzedniej. Peleryna być może działa po zmianie broni dalej ale nie jestem pewien.
 7. Szkoda tylko że mnie Vakos sam o to prosił.
 8. Jak wiadomo niektóre perki na serwie nie są zbyt użyteczne i większość je od razu wywala. Przydało by się je zmienić: - Eagle Eye: użyteczne tylko jak ktoś Ninją gra, poza tym do wywalenia - Niewidzialność Diabła : ustawi normalną widoczność jak się pierwszym w kolejce będzie - Peleryna Kucacza: mało kto tego używa, może też zbugowane być - Maksymalne skupienie: 20 exp za zabojstwo to nic - zwiększyć wartość 100x lub usunąć to w ogóle - Rozbłysk: użyteczne tylko jak masz w luj hp i dasz free, poza tym do wywalenia - Znikacz: rzadko używany, buguje się jak pierwszy w kolejce - Nanosuit: rodzaj perku który nie powinen być używany na DR - Zaskoczenie Wroga: zbugowane - Nóż Medyka: słaby perk, trzeba stać 10 sekund żeby 5hp zregenerować, można zwiększyć ilość regenerowanego hp lub zmniejszyć czas, albo usunąć xd - AWP Scope: daje lunete, która wiele nie daje niestety, do tego często leci. Legendy mówią że Nicek miał to zbugowane na bhopzie. - Przebranie Wroga: przydałby się jakiś bonus do stat, np. 200hp, bo tak to słaby perk Można byłoby też dodać nowe perki: - Buty Mentosa - daje jeden skok w powietrzu (nie mogłem wymyślić lepszej nazwy) - Akumulator 24V - perk na szybkostrzelność - Księga wiedzy - 30 do stat, tankowicze byliby wniebowzięci - Instynkt Wampira - daje 15 HP gdy zabijesz z kosy Czekam na jakieś pomysły, można nawet dać perki ze zwykłego codmoda.
 9. Plugin na zmianę terro ma buga że od razu zmienia terrorystę po zabiciu i nie daje expa i perku, bo te tylko dostajesz jak kogoś z przeciwnej drużyny zabijesz. Jak się opóźni trochę zmianę terro to wtedy przyzna nagrodę za zabicie jak powinno.
 10. Nazwa Klasy: Brygadzista [Premium] Opis Klasy: 3 skoki, 800 grawity, 1/15 na podpalenie Jakie Bronie: ak47 deagle Umiejętności: 3 skoki i 1/15 na podpalenie Inne Uwagi: Ta szansa na podpalenie nie jest konieczna. Przydałoby się coś dodać samurajowi, bo chemik ma otrucie a samuraj tak naprawdę to astro z m4 i deagle.
 11. A więc gram tu już trochę i przydałoby się zmienić parę rzeczy: 1. Ogarnąć wchodzenie do TT na niektórych mapach, tj. zablokować klawisz M i odblokować komendę kill dla CT, bo nie każdy chce czekać 5 minut na swoją kolej. 2. Usunąć strażnika interpa bo na DR to niepotrzebne. 3. Usunąć/zmienić perki: - Apteczka: średnio użyteczne, tylko dla tych co w HP dają, a tak to każdy wywala - Eagle Eye: bezużyteczne, zbugowane i najczęściej leci, nikt Ninja tu prawie nie gra i tak - Niewidzialność Diabła : zbuguje się permamentnie jak piewszy w kolejce będziesz - Peleryna Kucacza: mało kto tego używa, może też zbugowane być - Maksymalne skupienie: 20 exp za zabojstwo to nic - zwiększyć wartość 100x lub usunąć to w ogóle - Rozbłysk: rzadko użyteczne, szczególnie na mapach typu deathrun_2010, gdzie z dystansu można zginąć no chyba że free dasz - Znikacz: rzadko używany, buguje się jak pierwszy w kolejce - Nanosuit: najgorszy możliwy perk na DR, 1hp i do tego niewidka co się buguje - Zaskoczenie Wroga: zbugowane - Nóż Medyka: słaby perk, trzeba stać 10 sekund żeby 5hp zregenerować, oczywiście nikt tego nie używa - AWP Scope: daje lunete, która wiele nie daje niestety, do tego często leci - Przebranie Wroga: przydałby się jakiś bonus do stat, np. 200hp, bo tak to słaby perk 4. Dodać nowe perki: - Perk co daje jeden skok w powietrzu, z wiekszą szansą na wypadnięcie co Multijump i Skok Stefczyka - Akumulator 24V - perk na szybkostrzelność - Perk typu księga wiedzy - Perk co HP wysysa kiedy z kosy zabijesz - Przydałoby się coś jeszcze użytecznego na DR co nie ma szansy na zabicie. 5. Opóźnić dawanie do terro. Wtedy się expa i perk za niego dostanie. Widziałem na paru innych serwerach więc jest to możliwe. 6. Ogarnąć klasy Premium (VIP na starcie): Usunąć grawitę u samuraja lub chemika, zmienić bronie bo wszystkie premki m4a1 i deagle mają praktycznie. Można byłoby też dawanie vipa trochę opóźnić. 7. Wprowadzić antykampienie na terro, jeśli możliwe. Albo opóźnić zmianę kolejki o dwie sekundy, albo jakąś ochronkę dla tt na 2s dać. 8. Ogarnąć /sklep: - Zwiększyć wartości Expa żeby się to opłacało kupywać bo 250 exp za 10k kasy to slaby biznes - Odbugować potkę speeda, bo się buguje po zmianie broni. - Odbugować lotka i też tam expa zwiększyć. 9. Zwiększyć troszkę bazowy exp bo 1k lvl praktycznie nie da się wbić przed resetem. 10. Naprawić /invis żeby terro można było widzieć. 11. Podać mi na PW hasło na nick Grizmor, bo ktoś sobie wziął xd. 12. Dodać plugin, żeby żywi widzieli co martwi piszą i na odwrót, bo wiele graczy nie wie tego.

×