Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

predatorek ;)

Użytkownicy
 • Postów:

  23
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

33 Pomocny

5 obserwujących

O predatorek ;)

 • Tytuł:
  Użytkownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nick:PredatoR Wiek:17 Steam_ID : Doświadczenie:2 razy admin JB 2 razy admin DD2 i raz admin ZE Znajomość AMXX(1-5) :4 Link do Twojego gametracker'a:https://www.gametracker.com/player/Predator/51.75.43.37:27015/ Czy byłeś banowany na naszych serwerach?:NIE Sprawny Mikrofon?:TAK Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?:TAK Osoby niepełniące rang na serwerze Zombie Escape, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.
 2. Na TAK +Wiek +Aktywny +GT +Mikrofon https://www.gametracker.com/player/Predator/193.33.176.78:27015/
 3. Jestem na duże tak. +GT +Staż +Kultura +Aktywny na forum
 4. Bardzo Duże Tak +Były admin i opiekun serwera +Doświadczony +Steam +Nie banowany +AMX +Pomocny
 5. Jestem na Tak. +Wiek +Doświadczenie +Mikro +Steam +AMX +Kultura
 6. Jestem na małe Tak Powody: + Gt nawet dobre + Wiek + Amx - Twoja kultura mogła by być lepsza, ponieważ zdarza się u ciebie czasami jakieś brzydkie słowo.
 7. - Twoje GT jest nadal słabe. - Byłeś banowany. + Twoja kultura się poprawiła. + Amx + Wiek Osobiście jestem za okresem próbnym.
 8. Jestem na Tak. +Ogarniasz +Zabawny +Nie banowany +Wiek +Doświadczenie +Mikrofon +/- GT
 9. Jestem na Tak +Był adminem +/- GT się nadrobi +Ogarnia i przestrzega regulaminu
 10. Nick: predator Wiek:16 Steam_ID : STEAM_1:0:1165545678 Doświadczenie:2 razy admin DD2, 2 razy admin JB Znajomość AMXX(1-5) :4 Link do Twojego gametracker'a:https://www.gametracker.com/player/predator %3B)/193.33.176.78:27015/ Czy byłeś banowany na naszych serwerach?:Nie Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?:Tak Osoby niepełniące rang na serwerze Zombie Escape, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.
 11. [P] Co lubisz na śniadanie? [P]Lubisz zwierzęta? [P]Lubisz romantyczny zachód słońca? Od razu warna żeby było nie na temat...

×