Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

PredatoR

Użytkownicy
  • Postów:

    85
  • Wpisów na Alkoboxie

    0
  • Darowizny

    0,00 zł 
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Czas Online

    4h 35m 52s

Alkohol

73 Zaawansowany

O PredatoR

  • Tytuł:
    Zaawansowany Użytkownik

Ostatnio na profilu byli

748 wyświetleń profilu
  1. Rodzaj grafiki: Sygnatura Tematyka: Lamborgini Kolorystyka: dowolna Napisy: PredatoR Preferowany obrazek:brak Uwagi: Chciałbym żeby napis był na dole
  2. Lazio 3-2 Atalanta (typujemy do 19.10 do godziny 15:00) Napoli 1-0 Verona (typujemy do 19.10 do godziny 18:00) Juventus 3-0 Bologna (typujemy do 19.10 do godziny 20:45) Sassuolo 2-3 Inter (typujemy do 20.10 do godziny 12:30) Cagliari 1-1 Spal (typujemy do 20.10 do godziny 15:00) Sampdoria 1-3 AS Roma (typujemy do 20.10 do godziny 15:00) Udinese 0-1 Torino (typujemy do 20.10 do godziny 15:00) Parma 1-1 Genoa (typujemy do 20.10 do godziny 18:00) AC Milan 3-1 Lecce (typujemy do 20.10 do godziny 20:45) Brescia 1-2 Fiorentina (typujemy do 21.10 do godziny 20:45)
  3. Zagłębie Lubin 3-1 Pogoń Szczecin (typujemy do 18.10 do godziny 18:00) Wisła Kraków 2-3 Piast Gliwice (typujemy do 18.10 do godziny 20:30) Korona Kielce 0-2 Wisła Płock (typujemy do 19.10 do godziny 15:00) Legia Warszawa 3-1 Lech Poznań (typujemy do 19.10 do godziny 17:30) Jagiellonia Białystok 2-1 Cracovia (typujemy do 19.10 do godziny 20:00) Arka Gdynia 3-2 Lechia Gdańsk (typujemy do 20.10 do godziny 15:00) Górnik Zabrze 2-0 ŁKS Łódź (typujemy do 20.10 do godziny 17:30) Raków Częstochowa 1-2 Śląsk Wrocław (typujemy do 21.10 do godziny 18:00)
  4. Everton 1-3 West Ham (typujemy do 19.10 do godziny 13:30) Aston Villa 3-1 Brighton (typujemy do 19.10 do godziny 16:00) Bournemouth 2-1 Norwich (typujemy do 19.10 do godziny 16:00) Chelsea 3-2 Newcastle (typujemy do 19.10 do godziny 16:00) Leicester 2-2 Burnley (typujemy do 19.10 do godziny 16:00) Tottenham 3-1 Watford (typujemy do 19.10 do godziny 16:00) Wolverhampton 2-3 Southampton (typujemy do 19.10 do godziny 16:00) Crystal Palace 0-3 Manchester City (typujemy do 19.10 do godziny 18:30) Manchester Utd 1-2 Liverpool (typujemy do 20.10 do godziny 17:30) Sheffield Utd 0-4 Arsenal (typujemy do 21.10 do godziny 21:00)
  5. Genk 1-2 Napoli (typujemy do 2.10 do godziny 18:55) Slavia Praga 2-3 Borussia Dortmund (typujemy do 2.10 do godziny 18:55) FC Barcelona 3-0 Inter (typujemy do 2.10 do godziny 21:00) Lille 0-2 Chelsea (typujemy do 2.10 do godziny 21:00) Liverpool 3-1 Salzburg (typujemy do 2.10 do godziny 21:00) RB Lipsk 2-1 Lyon (typujemy do 2.10 do godziny 21:00) Valencia 2-2 Ajax (typujemy do 2.10 do godziny 21:00) Zenit 2-1 Benfica (typujemy do 2.10 do godziny 21:00)
  6. Atalanta 2-2 Szachtar (typujemy do 1.10 do godziny 18:55) Real Madryt 3-0 Club Brugge (typujemy do 1.10 do godziny 18:55) Crvena Zvezda 2-3 Olympiakos (typujemy do 1.10 do godziny 21:00) Galatasaray 0-3 PSG (typujemy do 1.10 do godziny 21:00) Juventus 2-0 Leverkusen (typujemy do 1.10 do godziny 21:00) Lok. Moskwa 1-3 Atl. Madryt (typujemy do 1.10 do godziny 21:00) Manchester City 3-1 Din. Zagrzeb (typujemy do 1.10 do godziny 21:00) Tottenham 0-2 Bayern (typujemy do 1.10 do godziny 21:00)
  7. Verona 2-1 Udinese (typujemy do 24.09 do godziny 19:00) Brescia 0-3 Juventus (typujemy do 24.09 do godziny 21:00) AS Roma 3-1 Atalanta (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Fiorentina 2-3 Sampdoria (typujemy do 25.09 do godziny 21:00) Genoa 2-2 Bologna (typujemy do 25.09 do godziny 21:00) Inter 3-2 Lazio (typujemy do 25.09 do godziny 21:00) Napoli 4-1 Cagliari (typujemy do 25.09 do godziny 21:00) Parma 2-1 Sassuolo (typujemy do 25.09 do godziny 21:00) Spal 3-2 Lecce (typujemy do 25.09 do godziny 21:00) Torino 0-2 AC Milan (typujemy do 26.09 do godziny 21:00)
  8. Valladolid 2-0 Granada (typujemy do 24.09 do godziny 19:00) Betis 3-1 Levante (typujemy do 24.09 do godziny 20:00) FC Barcelona 4-0 Villarreal (typujemy do 24.09 do godziny 21:00) Leganes 1-2 Ath. Bilbao (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Mallorca 0-3 Atl. Madryt (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Valencia 3-1 Getafe (typujemy do 25.09 do godziny 20:00) Real Madryt 4-0 Osasuna (typujemy do 25.09 do godziny 21:00) Eibar 2-3 Sevilla (typujemy do 26.09 do godziny 19:00) Celta Vigo 1-1 Espanyol (typujemy do 26.09 do godziny 20:00) Real Sociedad 2-1 Alaves (typujemy do 26.09 do godziny 21:00)
  9. Dijon 1-2 Marsylia (typujemy do 24.09 do godziny 19:00) Monaco 2-0 Nice (typujemy do 24.09 do godziny 21:00) Amiens 2-3 Bordeaux (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Brest 2-4 Lyon (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Lille 1-1 Strasbourg (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Montpellier 4-2 Nimes (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Nantes 2-2 Rennes (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) St. Etienne 3-1 Metz (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) Toulouse 2-1 Angers (typujemy do 25.09 do godziny 19:00) PSG 5-0 Reims (typujemy do 25.09 do godziny 21:00)
  10. Dzięki i gratulacje dla reszty
  11. Southampton 2-1 Bournemouth (typujemy do 20.09 do godziny 21:00) Leicester 1-2 Tottenham (typujemy do 21.09 do godziny 13:30) Burnley 1-0 Norwich (typujemy do 21.09 do godziny 16:00) Everton 3-1 Sheffield Utd (typujemy do 21.09 do godziny 16:00) Manchester City 4-0 Watford (typujemy do 21.09 do godziny 16:00) Newcastle 2-0 Brighton (typujemy do 21.09 do godziny 18:30) Crystal Palace 0-0 Wolverhampton (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) West Ham 1-3 Manchester Utd (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Arsenal 3-1 Aston Villa (typujemy do 22.09 do godziny 17:30) Chelsea 3-2 Liverpool (typujemy do 22.09 do godziny 17:30)
  12. Cagliari 2-1 Genoa (typujemy do 20.09 do godziny 20:45) Udinese 3-2 Brescia (typujemy do 21.09 do godziny 15:00) Juventus 3-0 Verona (typujemy do 21.09 do godziny 18:00) AC Milan 1-1 Inter (typujemy do 21.09 do godziny 20:45) Sassuolo 2-3 Spal (typujemy do 22.09 do godziny 12:30) Bologna 2-4 AS Roma (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Lecce 1-2 Napoli (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Sampdoria 0-2 Torino (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Atalanta 3-1 Fiorentina (typujemy do 22.09 do godziny 18:00) Lazio 1-0 Parma (typujemy do 22.09 do godziny 20:45)
  13. Strasbourg 2-2 Nantes (typujemy do 20.09 do godziny 20:45) Marsylia 3-2 Montpellier (typujemy do 21.09 do godziny 17:30) Bordeaux 1-1 Brest (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Metz 1-3 Amiens (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Nice 1-1 Dijon (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Nimes 2-1 Toulouse (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Reims 0-3 Monaco (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Rennes 2-1 Lille (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Angers 1-2 St. Etienne (typujemy do 22.09 do godziny 17:00) Lyon 0-3 PSG (typujemy do 22.09 do godziny 21:00)
  14. Osasuna 1-2 Betis (typujemy do 20.09 do godziny 21:00) Villarreal 2-2 Valladolid (typujemy do 21.09 do godziny 13:00) Levante 2-1 Eibar (typujemy do 21.09 do godziny 16:00) Atl. Madryt 3-0 Celta Vigo (typujemy do 21.09 do godziny 18:30) Granada 0-5 FC Barcelona (typujemy do 21.09 do godziny 21:00) Getafe 1-1 Mallorca (typujemy do 22.09 do godziny 12:00) Espanyol 3-1 Real Sociedad (typujemy do 22.09 do godziny 14:00) Valencia 2-0 Leganes (typujemy do 22.09 do godziny 16:00) Ath. Bilbao 2-0 Alaves (typujemy do 22.09 do godziny 18:30) Sevilla 0-3 Real Madryt (typujemy do 22.09 do godziny 21:00)
  15. Wigry Suwałki 1-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 20.09 do godziny 19:47) Stal Mielec 3-2 GKS Bełchatów (typujemy do 21.09 do godziny 17:00) Chojniczanka 1-1 Radomiak Radom (typujemy do 21.09 do godziny 18:00) Chrobry Głogów 3-1 Odra Opole (typujemy do 21.09 do godziny 18:00) Zagłębie Sosnowiec 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 21.09 do godziny 18:00) Sandecja Nowy Sącz 2-3 Warta Poznań (typujemy do 21.09 do godziny 19:10) Bruk-Bet Termalica 1-2 Miedź Legnica (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Podbeskidzie Bielsko Biała 4-3 GKS Tychy (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Olimpia Grudziądz 1-2 Puszcza Niepołomice (typujemy do 22.09 do godziny 19:00)

×