Skocz do zawartości

Closed

Admin [JB]
 • Postów:

  70
 • Wpisów na Alkoboxie

  406
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

170 Król Reputacji

11 obserwujących

O Closed

 • Tytuł:
  Admin JB
 • Urodziny: 09.03.1999

Informacje

Ostatnio na profilu byli

1583 wyświetleń profilu
 1. Dodałem ss'a gdzie problem występuje, przepraszam za kolejny post ale przez ten błąd nie mogę nic napisać w tamtym poście właśnie z tego powodu. Udało mi się tylko dodać zdjęcie.
 2. 1. Myślę identycznie jak @XxardasS 2. Była podobna propozycja kiedyś odnośnie dodania nawet rangi kobieta ale zostało to odrzucone. Co do modelu dla kobiet wydaje mi się on zbędny.
 3. Closed

  Nowy PC 2k

  Według mnie z takim zestawem powinieneś zainwestować w lepszy procesor oraz płytę główną. Co z tego, że kupisz kartę graficzną skoro procek i płyta nie będą se sobą dobrze współgrały, ponieważ odstęp pomiędzy mocą jest spory. Można to chociaż stwierdzić po cenie a ktoś kto bardziej zna się na sprzęcie zobaczy różnice w wydajności oraz parametrach. @walle[t]Nie wiem co za "kocoboły" sobie wymyśliłeś, ale o wiele lepszym rozwiązaniem będzie zmiana na i5 lub i3 jaka została podana. Myślisz, że pokażesz sobie filmik na yt bo ma "60" fps'ow pokazane na filmie i to jest argument ? porównaj sobie parametry we wydajności. Jak na razie " między bajki" to możesz sobie wsadzić nie powiem co. @ Biały ;)Zdecydowanie lepiej, dodałbym zamiast i3 jeszcze tą i5 ale to raczej przekroczy 2,5tyś. Sprzęt i tak już spoczko jak na taką sumę Godny. @walle[t]Dobra chłopie nie będę się zniżał do twojego poziomu bo jeśli uważasz we wszystko co pokazują na yt to nie wnikam. Nie napisałem, że ma wydać tyle pieniędzy. Skoro twoim tokiem rozumowania daj sobie procesor za 300zl i do tego daj grafikę za 900 zl pewnie długo pociągnie procek, ale na yt pokazywali, że będzie dużo fps. Trochę się poucz w tej dziedzinie bo ci nie wychodzi. Nie będę robił lepiej robił gówno burzy na kłótnie z dzieckiem yt'uba. Skoro już bawisz się w linki to nie była mowa o intelu i3-6100 jak podałeś w linku tylko 8100 chyba jednak coś ci nie wyszło A skoro już bawisz się w swoje ytubowe filmy i w nie wierzysz proszę. W to uwierzysz ? To masz test TEGO procesora na YT jak chciałeś. Skoro @walle[t]jak już dajesz benchmarka to daj odpowiedni produkt nie i3-6100 tylko 8100
 4. Też mam ten problem, szczególnie utrudnia oznaczanie w The Best Of Pr. Oznaczy się daną osobę, po czym zdarza się, że usunięcie lub zamiana osoby oznaczonej jest niemożlwe.