Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Unluku

Admin [DD2] #3
 • Postów:

  124
 • Wpisów na Alkoboxie

  3051
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

109 Szanowany

8 obserwujących

O Unluku

 • Tytuł:
  Zaawansowany Użytkownik
 • Urodziny: 17.07.1997

Informacje

Ostatnio na profilu byli

1053 wyświetleń profilu
 1. Gratuluje wszystkim uczestnikom i podziękowania dla Pejterosa za stworzenie tego i wyrozumiałość bo mecze troszkę się przeciągały [email protected]`•Sи†Zeღ Na następnym turnieju Cie pokonam!
 2. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 84/100 Mój czas 57 sekund  
 3. 1) Rzucanie granatu z prawego przycisku myszy, Ci którzy grają w CSGO na pewno wiedzą o co mi chodzi, po prostu rzucenie flesza na blisko odległość i często bez dźwięku, przyznajmy że flesze w 1.6 rządzą się swoimi prawami ale czasami ciężko oślepić osobę która ogarnia gierkę i potrafi się odwrócić od flesza który leci "godzinę". Jest to na innych serwerach u nas (np. CSGOMOD #1) 2)Nie wiem dokładnie jak to opisać, chodzi mi o to żeby wybór skinów był trochę bardziej "rozbudowany"(?), po prostu chodzi o to żebym mógł sobie wybrać skin do kosy, ale pozostałe skiny mieć klasyczne, tak jak jest to na innych serwerach na naszej serwerowni (np. CSGOMOD #1) Druga propo chyba do usunięcia bo już jest na serwerze 3.I korzystając z okazji znów "zaczepie" mojego ulubionego @ PEJTER kiedy Karambit + naprawienie zapisywania się skinów? Pozdrawia Unluku#BotNumber1. Edit. @StylowyTDK Co Ty mówisz że się tak da? Muszę popatrzeć dzisiaj Edit2. @StylowyTDK Dokładnie o to, ale jak?
 4. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 56/100 Mój czas 117 sekund  
 5. 1. Imo niepotrzebne, resp i tak jest do 1:20 i jak jest admin to szybko takich graczy banuje/kickuje. 2.Tak, fajnie gdyby vipy się wyróżniały 3.Nope.
 6. Unluku

  Skiny

  Pisałem z Pejterem już na ten temat i ten błąd ma zostać naprawiony, trzeba czekać
 7. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: Unluku Data:11.03 - 16.03 Powód: Praca ;x (Zmniejszenie aktywności ;x)
 8. Temat skinów już był poruszany a nawet zaakceptowany ;x Musimy czekać na opiekunów aż wezmą się za to, prawda @ PEJTER?
 9. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: Unluku Data: 20.02. - 04.03. Powód: Dalej odpoczynek od serwera + brak czasu ;x
 10. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: Unluku Data: 13.02 - 20.02 Powód: brak czasu, odpoczynek od serwera Zmniejszona aktywność, będę się starał wbijać w wolnym czasie.
 11. Rsy nieskończone z różnych przyczyn? Nie ma problemu, wystarczyłoby napisać albo poinformować że rs'y się pojawią później, temat z propozycjami własnych rs'ów pojawił się 20 stycznia, szkoda że potem został całkowicie olany, jestem prawie pewny że gdybym go tutaj nie poruszył dalej nie byłoby ich. Dalej, nauka i inne obowiązki? Jasne, wszystko rozumiem, są sprawy ważne i ważniejsze. Co do zaniedbywania serwera, no jeśli dla Ciebie spóźnianie się rs'ów 2tygodnie, ze skinami nawet nie wspomnę to nie jest zaniedbywanie to nie wiem jak Ty to nazwiesz Jasne że służycie pomocą, ale mi bardziej chodzi o ogarnięcie serwera ;3 Co do skinów, nie chce żeby to zostało uznane za jakiś atak czy coś podobnego, ale szczerze mówiąc dosyć często przypominałem o tym i najczęściej dostawałem odpowiedź "Nie mam czasu, nie chce mi się", szkoda bo wydaje mi się że takie odświeżenie skinów fajnie by zrobiło serwerowi. Kończąc to nie jest żaden atak w waszą stronę a bardziej zapytanie bo troszkę się naczekałem na obie sprawy, pamiętając że rs'y ze Stycznia nie działały większości ludziom z serwera, wiem że Pejter próbował naprawić i się nie dało
 12. Moje pytanie brzmi, kiedy zaczniecie działać na serwerze? Ja rozumiem że każdy ma swoje sprawy i czasami ciężko znaleźć czas na ogarnięcie serwera, ale naprawdę niektóry propozycje czy też sprawy leżą już naprawdę długą... - nowe skiny (zaakceptowane bodajże w grudniu tamtego roku) - prawie połowa lutego a nadal brak nowych rs'ów Szkoda że #3 to chyba najaktywniejszy serwer na całej naszej sieci, a szczerze mówiąc jest bardzo zaniedbywany ;x
 13. Usprawiedliwienie: Nick: Unluku Ile czasu Cię nie było: 09.02.2019 Powód: Brak dostępu do komputera ;x
 14. Upomnienie o odznaczenie/a: Roczek Link do tematu/dowodu, w którym jest informacja o uzyskaniu odznaczenia: Na moim profilu jest info

×