Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

KarmaBOT

Użytkownicy
 • Postów:

  15
 • Wpisów na Alkoboxie

  9
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

8 Nowy

2 obserwujących

O KarmaBOT

 • Tytuł:
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

334 wyświetleń profilu
 1. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 66/100 Mój czas 93 sekund  
 2. Nie ma takiego bugu, ktoś może ci wbijać na nick i wychodzić lub wyrzucają cię i się nie przyznają.
 3. Nick: Karma. Wiek: 16 lat Steam/NonSteam (w przypadku Steam link do konta): https://steamcommunity.com/profiles/76561198282501212/ Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Karma./54.37.143.90:27015/ Doświadczenie: Byłem tutaj adminem około 3 miesiące wiem za co należy banować czy upominać. Dlaczego Ty?: Chciałbym pilnować serwera, nie zawsze jest admin. Ludzie klną, wyzywają, budują nie dozwolone kampy czy czitują. Coś o sobie: Mam na imię Marcin mam 16 lat lubię grać w komputer, trenuję piłkę nożną i od niedawna interesuję się motoryzacją. Staram się rozwiązywać problemy normalną rozmową. Jestem miły, lecz czasami się zdenerwuję. Lubię się pośmiać. Myślę, że wzorem nie jestem, ale mogę się przydać! :D Znajomość AMXX (według powyższej tabeli): 3,5 Posiadasz sprawny mikrofon?: Niestety nie. Kontakt: Forum, steam @Vakos oznaczam bo chyba nie zauważyłeś
 4. Proponuję dodać komendę /regulamin. Myślę, że zmniejszyło by to ilość banów
 5. Nick Admina/Wlaściciela : @PePe. Skala (1/5): 4,5 Opinia: Dobry admin. Poszła spina, ale kc w serduszku <3 Aktywny na forum jak i na serwerze.
 6. Jestem na NIE po co takie coś dodawać. Skille łatwo wbić na 2-3 lvl bez sensu.
 7. Sam z tego korzystasz... Wystarczy usunąć wybieranie z tym czarnym ekranem, zamiast tego przed ostatnią rundą dać głosowanie i by było spoko.
 8. Nick: Karma. Wiek: 16 lat Steam/NonSteam (w przypadku Steam link do konta): https://steamcommunity.com/profiles/76561198282501212/ Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Karma./54.37.143.90:27015/ - do poprawy myślę, że będzie o wiele lepsze Doświadczenie: Byłem tutaj adminem około 3 miesiące wiem za co należy banować czy upominać. Dlaczego Ty?: Chciałbym pilnować serwera, nie zawsze jest admin. Ludzie klną, wyzywają, budują nie dozwolone kampy czy czitują. Coś o sobie: Mam na imię Marcin mam 16 lat lubię grać w komputer, i interesują się piłką nożną. Staram się rozwiązywać problemy normalną rozmową. Jestem miły (czasami nerwy puszczają, ale co zrobisz). Pewne osoby mnie jeszcze pamiętają bo miałem sporawą przerwę z powodów osobistych. Nie będę się rozpisywał taki jestem ;p Znajomość AMXX (według powyższej tabeli): 3,5 Posiadasz sprawny mikrofon?: Niestety nie. Kontakt: Forum, steam, jestem częściej na steam. Będę się starał być tak samo aktywny jak i na forum.
 9. KarmaBOT

  [Skarga] PODSZYWKA!

  @Merku popraw, a gracz zostanie zbanowany.
 10. + Kulturka + Brak banów + Wiek + Steam + Ogarnięty +/- GT Nie dziwię się, że odszedłeś.
 11. Co do podania jestem neutralny, bardziej na tak. + dobre gt + miły / kulturalny (czasami mu się zdarzy coś odwalić) + pomaga graczom - banowany - czasami przesadza z mikrofonem

×