Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

HEADSHOTPLAYER

Użytkownicy
 • Postów:

  37
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Darowizny

  0,00 zł 
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

27 Pomocny

5 obserwujących

O HEADSHOTPLAYER

 • Tytuł:
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Częstochowa/Stargard
 • Gram na:
  Only DD2 #2
 • Imię:
  Mateusz

Ostatnio na profilu byli

702 wyświetleń profilu
 1. Nick: hs` oraz HEADSHOTPLAYER Wiek: 19 Steam_ID : STEAM_0:0:439239514 Doświadczenie: Adminem serwerów typu DR byłem w kilku sieciach. W przeszłości pełniłem również funkje administratora w innych trybach. Wiem z czym wiąże się pełnienie tej funkcji oraz jakie ciągnie za sobą obowiązki. Jak najbardziej jestem chętny do dalszego czerpania doświadczenia, miejmy nadzieję, że na tym serwerze. Znajomość AMXX(1-5) :3/5 Wolę być szczery. Czemu 3? Wydaje mi się, że jest to tylko i wyłącznie kwestia przypomnienia. Link do Twojego gametracker'a:https://www.gametracker.com/player/hs`/54.38.49.138:27015/ oraz https://www.gametracker.com/player/HEADSHOTPLAYER/54.38.49.138:27015/ Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Bana tego dostałem w miarę dawno temu ale w końcu był więc postanowiłem go wrzucić. https://bany.pijemy-rozrabiamy.pl/ban_list.php?bid=51540 Sprawny Mikrofon?: Aktualnie NIE. Zamierzam zakupić w najbliższym czasie. Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Naturalnie. P.S Nie zanudzając chciałbym tylko dodać, że na serwerze robię bardzo dużo dla nowych użytkowników i nie tylko, mam nadzieję, że ktoś z adminów to docenia. Z góry dziękuje za pozytywne jak i negatywne (zawsze są błędy, które trzeba poprawiać) rozpatrzenie mojego podania. Milego dnia ! Osoby niepełniące rang na serwerze DeathRun, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.
 2. Problem został rozwiązany. Proszę o zamknięcie tematu! Dziękuję
 3. Witam. Od dnia dzisiejszego mam problem z wejściem na serwer Deathrun. Ładowanie zatrzymuje się na 3 kreskach (nad nimi widnieje zdanie) "estabilishing network connection to server" stoi w miejscu i nie da się wbić na serwer. Proszę o pomoc, mam nadzieję że ktoś zna rozwiązanie tego problemu!
 4. Nick: HEADSHOTPLAYER Wiek: 18 Steam_ID : STEAM_0:0:439239514 Doświadczenie: Byłem adminem już w kilku społecznościach. Razem ze znajomymi stworzyliśmy swoją sieć ale ze względów "finansowych" musieliśmy ją zamknąć. Niestety nie byłem jeszcze adminem na serwerze typu Only dd2 aczkolwiek wiem co i jak Znajomość AMXX(1-5) : Ze względu na dłuższą przerwę 3. Kwestia przypomnienia. Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/HEADSHOTPLAYER/51.75.43.35:27015/ Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Z tego co pamiętam byłem raz zbanowany za klatkowanie. Sprawny Mikrofon?: Oczywiście że tak. Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Naturalnie. Osoby niepełniące rang na serwerze DD2#2, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.
 5. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 91/100 Mój czas 106 sekund  
 6. Nick:HEADSHOTPLAYER Wiek: 18 Steam/NonSteam (w przypadku Steam link do konta): Steam/https://steamcommunity.com/profiles/76561198838744756/ Link do Twojego gametracker'a:https://www.gametracker.com/player/HEADSHOTPLAYER/51.75.43.35:27015/ Doświadczenie: Bardzo duże. Byłem adminem w kilku społecznościach i nigdy nie było ze mną problemów. W csa gram już z ok.9 lat. Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem osobą odpowiedzialną, komunikatywną, przyjazną, miłą,osobą która nie szuka nie potrzebnych "spin". Coś o sobie: Nazywam się Mateusz, mam 18 lat. Od małego kocham grać w piłkę nożną oraz uprawiać sporty zimowe np. jazda na nartach:) Znajomość AMXX (według powyższej tabeli):3 jest to spowodowane trochę dłuższą przerwą z cs, ale to kwestia przypomnienia. Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak. Kontakt:Forum/Steam w przyszłości "GG"
 7. WItam wszystkich bardzo serdecznie. Z racji że zbliża się okres świąteczny i trochę dni wolnego podjąłem decyzję powrotu do grania w cs. Jeżeli ktoś chce się poznać/poprawić kontakt :D zachęcam do pisania. Wszystkim życzę miłego dnia :)
 8. Nick: HEADSHOTPLAYER Wiek: 19 Steam_ID : STEAM_0:0:439239514 Doświadczenie: Tak jak mówiłem pełniłem tą funkcję nie raz więc nie jest mi to obce. Znajomość AMXX(1-5) : 4 Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/HEADSHOTPLAYER/193.33.176.240:27015/ Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Szczerze, nawet nie wiedziałem o istnieniu tego bana.https://bany.pijemy-rozrabiamy.pl/ban_list.php?bid=51540. Sprawny Mikrofon?: Tak Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Oczywiście P.S GT jest systematycznie poprawiane. Osoby niepełniące rang na serwerze DeathRun, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

×