Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

OxyGeN

Management
 • Postów:

  3645
 • Wpisów na Alkoboxie

  2369
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  102

Wszystko napisane przez OxyGeN

 1. Nikt nie ma zamiaru Cię tutaj banować, gdyż nie ma do tego podstaw. Ogarnij sobie wszystko i wracaj do nas, tutaj dla Ciebie drzwi są cały czas otwarte. Będziemy czekać
 2. Jeśli opiekunowie są za zwiększeniem expa - tak. Odnośnie broni, to nie upchniemy ani pół nowej broni na serwer ze względu na limit silnika gry (512 resource'ów).
 3. Jeśli chodzi o mapy to na dzień dobry powiem, że serwer powoli podnosi się z ziemi, więc na obecną chwilę zmiana map na większą ilość odpada, dopóki nie zyskamy większej ilości graczy, na co trzeba czasu.
 4. Zamiast nieoryginalnych rękawiczek, proponuję nieoryginalne klapki
 5. Korzystając z prawa do: "Sztab Generałów zastrzega sobie prawo do awansowania raz w miesiącu osób, które ich zdaniem najlepiej wyróżniają się na forum oraz włożyły ogrom pracy na rzecz sieci." W dniu dzisiejszym kieruję do awansu na niżej wymienione stanowiska:Pułkownik @kolaokl Podporucznik @Joanna Podporucznik @Maggio W/w gratuluję i życzę dalszych awansów. Awanse umotywowane są zakończeniem okresu próbnego Junior Administratora przez Asię i Grześka, natomiast Kamil zasłużył sobie ciężką pracą oraz wytrwałością w dążeniu do bycia najlepszym. Gratulujemy awansu i trzymamy kciuki w tej niezwykle ciężkiej ścieżce. Jednocześnie mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na długo.
 6. Witam, ciągnąc temat zmian map dalej, który zdecydowaliśmy, że zrealizujemy przy pomocy publicznych ankiet, pragnę zapytać Was znów o stanowisko (to będzie przed ostatnia ankieta zanim nastąpią zmiany). Nawiązując do wcześniejszego tematu: wyraźnie widać, że nie pasuje Wam mapa inferno CSGO, a z racji, iż jest to serwer na którym występują 4 rodzaje map, to nie możemy dodać pięciu kolejnych, dlatego proszę Was o wypowiedź w powyższej ankiecie.
 7. Na podstawie obecnych wyników ankiety podjęliśmy decyzje o usunięciu de_inferno_csgo. Przeszukałem serwisy z mapami do CS 1.6, ale nic ciekawego póki co nie wpadło mi w ręce, więc kolejkę starej mapy zajmuje po prostu zwykłe de_inferno. Oczywiście nie dyskwalifikuje to faktu iż w przyszłości jeśli pojawi się ciekawy zamiennik to zostanie umieszczony na serwerze.
 8. Witam, tak jak obiecałem, zamieszczam rozmowę z naszym przyjacielem, który koło godziny 14 napsuł niektórym trochę krwi, gdyż myślał, że jak połączy się przez szwedzkie proxy, to może fisiować ile dusza zapragnie, tymczasem po 4 minutach od jego bana, miałem już jego wszystkie dane. Da dum tss. Postanowiłem więc odszukać go na FB i porozmawiać z nim o zaistniałej sytuacji.
 9. Nie przepraszaj. Wszyscy jesteśmy ludźmi, na przyszłość po prostu emocje zostawmy na boku.
 10. doświadczenie w screenach mam zerowe, nie wiem jak się je sprawdza, dlatego ban.
 11. Witam, nawiązując do wcześniejszego tematu: , w którym opowiedzieliście się definitywnie za zmianą map/mapy, kontynuujemy i dziś głosujemy na to, które chcecie zmienić.
 12. W nawiązaniu do wcześniejszego tematu: Organizujemy składkę na tablicę ze zdjęciem Pawła ( @Siwucha.) na jego grób, ponieważ chcemy jakoś pomóc rodzinie po takiej stracie, postanowiliśmy ich wspomóc chociaż w ten sposób, a nie da się ukryć, że cała sytuacja pochłonęła ich w każdej możliwej płaszczyźnie, tym bardziej w sferze materialnej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt PW w celu uzyskania danych do przelewu (każda złotówka się liczy). W zamian za Wasz szlachetny gest będziemy rozdawać VIP na forum, lub wybranym serwerze. Każdego z osobna proszę po wysłanych środkach (na konto uzyskane na PW u mnie) o wstawienie postu pod tym tematem z sumą jaką przekazał/przekazała, abyśmy jeszcze mogli zrewanżować się reputką, a na koniec podsumujemy na ile nas stać w takiej sytuacji - w której niezwykle ważna będzie nasza pomoc dla nich.
 13. Witam Was Kochani, po podliczeniu wszystkich wpłat, dobiliśmy do okrągłej sumy 1000 zł! Pieniądze zostały wysłane do siostry Pawła. Bardzo wszystkim dziękujemy w imieniu rodziny @Siwucha., że w tak krótkim terminie udało się zjednoczyć i udzielić im wsparcia w tak trudnej dla nich sytuacji. Osoby, które są zainteresowane VIP'em o którym wspomniałem w pierwszym poście proszone są o zgłoszenie się do mnie na PW.
 14. Witam, proszę w powyższej ankiecie zadecydować czy chcecie zmianę jednej lub kilku map na serwerze. Po pozytywnym zakończeniu ankiety, zrobimy następną z mapami do wywalenia oraz dodania.
 15. Witam, dziś o 15 potrzebujemy około 10 osób do testów nowego serwera, który jest w trakcie budowy. Zbiórka o w/w godzinie na TS3 na kanale "Testy MW3 Mod", który znajduje się w dziale serwerowych kanałów. Kto chętny, to zapraszam i proszę się wpisać tutaj pod tematem - z pewnością nie pożałujecie. Waszym kierownikiem będzie @Czaso
 16. Wyczuwam powrót na "Wariaty"
 17. Jak dla mnie to z koniem to by było coś takiego:
 18. Zbiórka oficjalnie zostaje zamknięta. W poniedziałek wieczorem napiszę tutaj jeszcze jeden ważny post.
 19. OxyGeN

  Q&A #115 exon

  [P] Dlaczego masz włosy na szyi? [P] Kto to jest pimpek? [P] I dlaczego tak go kochasz? [P] Co lubisz pić i dlaczego tak mało? [P] Dlaczego przy ostatniej kontroli drogowej byłeś niemiły dla Policmajstrów?
 20. W końcu postanowiłeś pójść do przodu! Jestem jak najbardziej na TAK, choćby za wytrwałość z naszą siecią.
 21. Niestety słabo ze względu na inne wydatki sieciowe. 50 zł

×