Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

OxyGeN

Management
 • Postów:

  3661
 • Wpisów na Alkoboxie

  2910
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  105

Wszystko napisane przez OxyGeN

 1. Randomowe tło + orzeł wycięty na żywca z jakiejś grafiki magic wandem (widać wyszczerbione piksele) i napis standardową czcionką. Nie chcę być chamski, ale jak się to mówi: "pozdro & poćwicz"
 2. Jak na to patrzę, to zastanawiam się po ile Wy macie lat. Moje córki w wieku 7 i 4 mają podobne problemy.
 3. - Fajna laska z jajami. Kiedyś to było, jak trzęsła całym forum i faceci sikali ze strachu w majtki na samą myśl o niej (była tak surowa, że tatar przy niej to spalone mięso). - Ciężko pełnić rolę zasłużonego, ale pagonek jest i luks. - 500+
 4. Proszę dać znać czy usterka ustała. (Przepraszam za post pod postem, ale chcę zwrócić uwagę graczy na ten problem).
 5. Nie, to moja wina. Przegapiłem po prostu przy piątkowych opłatach, a w weekend przyjechał do mnie szwagier no i więcej nie trzeba pisać
 6. Czekam na Twój remix tego:
 7. "Policjanci i Policjantki" Pościgi, strzelaniny, adrenalina i akcja wbijająca w fotel - Polsat pełną gębą!
 8. 1. Podczas mojej nieobecności docierały do mnie sygnały o Twoich poczynaniach. 2. Ostatnia akcja z podpierdoleniem kolegi wysyłając nam screeny z prywatnej rozmowy na steam wbiły ostatniego gwoździa do trumny. 3. Reasumując moderator to jeszcze nie to, musi jeszcze duży wody w Wiśle upłynąć abyś zrozumiał jak działa tutaj machina i wyścig szczurów to złe wyjście.
 9. Korzystając z prawa do: "Sztab Generałów zastrzega sobie prawo do awansowania raz w miesiącu osób, które ich zdaniem najlepiej wyróżniają się na forum oraz włożyły ogrom pracy na rzecz sieci." W dniu dzisiejszym kieruję do awansu na niżej wymienione stanowiska:Porucznik @Maggio Junior Administrator: @PEJTER Global Moderator: @ Patrycja. W/w gratuluję i życzę dalszych awansów. Awanse motywuję ciężką pracą oraz ogólną, wzorową postawą - zgodną z polityką naszej sieci. Każdy ma szansę kiedyś zasmakować członkostwa w Administracji, pamiętajmy o naszych wytycznych: Gratulujemy awansu i trzymamy kciuki w tej niezwykle ciężkiej ścieżce. Jednocześnie mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na długo.
 10. Kopę lat, dobrze że wracasz. Na sieci wiele zmieniło się na plus od momentu gdy zniknąłeś
 11. Witam z racji małej ilości graczy i braku pomysłu na serwer postanowiliśmy połączyć ESL oraz FFA ze sobą, wgraliśmy przekierowanie, więc kilka dni jeszcze łącząc się z serwerem będziecie kierowani na serwer Free For All. Na dniach wgram nowe rozmaitości dla serwera FFA, co przyciągnie graczy.
 12. Widzę, że świetnie się bawicie. Czyżby opiekun miał problemy z zapanowaniem nad swoimi podopiecznymi? Brawo @WasteD1207postawię Ci piwo, ale najpierw pójdę do kierownika poskarżyć się na kolegę, bo się nie dogadujemy, a nóż widelec coś na niego znajdę.
 13. Korzystając z prawa do: "Sztab Generałów zastrzega sobie prawo do awansowania raz w miesiącu osób, które ich zdaniem najlepiej wyróżniają się na forum oraz włożyły ogrom pracy na rzecz sieci." W dniu dzisiejszym kieruję do awansu na niżej wymienione stanowiska:Generał Broni @Vakos Generał Brygady @kolaokl Porucznik @Joanna W/w gratuluję i życzę dalszych awansów. Awanse motywuję ciężką pracą podczas mojej długiej nieobecności oraz ogólną, wzorową postawą - zgodną z polityką naszej sieci. Gratulujemy awansu i trzymamy kciuki w tej niezwykle ciężkiej ścieżce. Jednocześnie mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na długo.
 14. Nie prościej by było gdybyś zrobił te screeny sobie sam, klikając F5 ? (to akurat był sarkazm)
 15. Witam wszystkich i na wstępie przepraszam za tak długi czas nieobecności, który trwał, hmm... dość długo. Należy się Wam kilka słów wyjaśnień, aby zrozumieć przyczyny braku OxyGeN'a przez tyle czasu. Wszystko zaczęło się od mojej pracy, a dokładniej od powołania mnie do zespołu zajmującego się przetargiem na nowy sprzęt w kwocie prawie 16 mln zł. Aby nie dostać zarzutów i nie trafić do pierdla w takich sytuacjach trzeba było patrzeć i myśleć co się robi (jeśli się nie chciało, aby któregoś pięknego dnia do mieszkania zapukali smutni panowie i poprosili aby z nimi pójść). Przetarg udało się zamknąć dopiero po kilku miesiącach z racji złożoności w/w procesu. Podczas trwania wszystkich procedur zmagałem się również z innymi problemami, w tym z pomyślnym zakończeniem drugiego semestru studiów (sesja zrobiła swoje), dodatkowo remont domu rodziców też pochłonął swoje, załatwianie formalności związanych z wyjazdem na wakacje (z których już wróciłem) i latanie po lekarzach z córką, która 4 dni przed wyjazdem postanowiła zachorować na zapalenie płuc. Jak wiadomo prócz tego wszystkiego życie też różnie się układa, trzeba zająć się normalnymi sprawami w pracy, domu, trzeba zająć się dziećmi i milionami innych spraw. Dostawałem cały czas informacje od Was, o tym co się dzieje na sieci i o jej problemach, ale szczerze powiedziawszy większości tego i tak nie czytałem, bo moja głowa już była taka pełna, że nawet nie miałem ochoty tego czytać. Jak widać ekipa Administracji poradziła sobie świetnie w tej sytuacji, dlatego też większość spraw z mety kierowałem do nich, jednocześnie cały czas monitorując sytuację w razie większych problemów. Nie było mnie - prawda, część ludzi się przestraszyła, że Was opuściłem i zrezygnowała z rang - takie życie. Zawsze powtarzałem i powtarzać będę - kapitan schodzi ze statku ostatni, i tak będzie w moim przypadku (słychać buczenie niezadowolenia w sektorze konkurencji). Będę tu do ostatniego serwera i do ostatniego gracza, a to że czasem mnie nie ma - nic takiego, są inni, do których można przyjść i załatwić wiele spraw. Często obsłużą Was lepiej i sprawniej, gdyż jest to grono wspaniałych i niezastąpionych ludzi, którzy się nigdy nie poddają i pchają ten przysłowiowy wóz z węglem pod sporą górkę razem ze mną ramię w ramię. Jedyne czego teraz wymagam to kilka dni czasu na ogarnięcie i wprowadzenie się w tematy bieżące. Pozdrawiam.
 16. Nikt nie ma zamiaru Cię tutaj banować, gdyż nie ma do tego podstaw. Ogarnij sobie wszystko i wracaj do nas, tutaj dla Ciebie drzwi są cały czas otwarte. Będziemy czekać
 17. Jeśli opiekunowie są za zwiększeniem expa - tak. Odnośnie broni, to nie upchniemy ani pół nowej broni na serwer ze względu na limit silnika gry (512 resource'ów).
 18. Jeśli chodzi o mapy to na dzień dobry powiem, że serwer powoli podnosi się z ziemi, więc na obecną chwilę zmiana map na większą ilość odpada, dopóki nie zyskamy większej ilości graczy, na co trzeba czasu.

×