Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

OxyGeN

Management
 • Postów:

  3650
 • Wpisów na Alkoboxie

  2414
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  104

OxyGeN wygrał/a w ostatnim dniu 8 Wrzesień

OxyGeN miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

5409 Elitarny Pijak

O OxyGeN

 • Tytuł:
  Sąd Najwyższy
 • Urodziny: 10.07.1988

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kraków
 • Steam:
 • Gram na:
  Only DD2 #1
 • Imię:
  Michał
 • Gadu-Gadu:
  2532224

Ostatnio na profilu byli

17850 wyświetleń profilu
 1. Widzę, że świetnie się bawicie. Czyżby opiekun miał problemy z zapanowaniem nad swoimi podopiecznymi? Brawo @WasteD1207postawię Ci piwo, ale najpierw pójdę do kierownika poskarżyć się na kolegę, bo się nie dogadujemy, a nóż widelec coś na niego znajdę.
 2. Korzystając z prawa do: "Sztab Generałów zastrzega sobie prawo do awansowania raz w miesiącu osób, które ich zdaniem najlepiej wyróżniają się na forum oraz włożyły ogrom pracy na rzecz sieci." W dniu dzisiejszym kieruję do awansu na niżej wymienione stanowiska:Generał Broni @Vakos Generał Brygady @kolaokl Porucznik @Joanna W/w gratuluję i życzę dalszych awansów. Awanse motywuję ciężką pracą podczas mojej długiej nieobecności oraz ogólną, wzorową postawą - zgodną z polityką naszej sieci. Gratulujemy awansu i trzymamy kciuki w tej niezwykle ciężkiej ścieżce. Jednocześnie mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na długo.
 3. Nie prościej by było gdybyś zrobił te screeny sobie sam, klikając F5 ? (to akurat był sarkazm)
 4. Witam wszystkich i na wstępie przepraszam za tak długi czas nieobecności, który trwał, hmm... dość długo. Należy się Wam kilka słów wyjaśnień, aby zrozumieć przyczyny braku OxyGeN'a przez tyle czasu. Wszystko zaczęło się od mojej pracy, a dokładniej od powołania mnie do zespołu zajmującego się przetargiem na nowy sprzęt w kwocie prawie 16 mln zł. Aby nie dostać zarzutów i nie trafić do pierdla w takich sytuacjach trzeba było patrzeć i myśleć co się robi (jeśli się nie chciało, aby któregoś pięknego dnia do mieszkania zapukali smutni panowie i poprosili aby z nimi pójść). Przetarg udało się zamknąć dopiero po kilku miesiącach z racji złożoności w/w procesu. Podczas trwania wszystkich procedur zmagałem się również z innymi problemami, w tym z pomyślnym zakończeniem drugiego semestru studiów (sesja zrobiła swoje), dodatkowo remont domu rodziców też pochłonął swoje, załatwianie formalności związanych z wyjazdem na wakacje (z których już wróciłem) i latanie po lekarzach z córką, która 4 dni przed wyjazdem postanowiła zachorować na zapalenie płuc. Jak wiadomo prócz tego wszystkiego życie też różnie się układa, trzeba zająć się normalnymi sprawami w pracy, domu, trzeba zająć się dziećmi i milionami innych spraw. Dostawałem cały czas informacje od Was, o tym co się dzieje na sieci i o jej problemach, ale szczerze powiedziawszy większości tego i tak nie czytałem, bo moja głowa już była taka pełna, że nawet nie miałem ochoty tego czytać. Jak widać ekipa Administracji poradziła sobie świetnie w tej sytuacji, dlatego też większość spraw z mety kierowałem do nich, jednocześnie cały czas monitorując sytuację w razie większych problemów. Nie było mnie - prawda, część ludzi się przestraszyła, że Was opuściłem i zrezygnowała z rang - takie życie. Zawsze powtarzałem i powtarzać będę - kapitan schodzi ze statku ostatni, i tak będzie w moim przypadku (słychać buczenie niezadowolenia w sektorze konkurencji). Będę tu do ostatniego serwera i do ostatniego gracza, a to że czasem mnie nie ma - nic takiego, są inni, do których można przyjść i załatwić wiele spraw. Często obsłużą Was lepiej i sprawniej, gdyż jest to grono wspaniałych i niezastąpionych ludzi, którzy się nigdy nie poddają i pchają ten przysłowiowy wóz z węglem pod sporą górkę razem ze mną ramię w ramię. Jedyne czego teraz wymagam to kilka dni czasu na ogarnięcie i wprowadzenie się w tematy bieżące. Pozdrawiam.
 5. Nikt nie ma zamiaru Cię tutaj banować, gdyż nie ma do tego podstaw. Ogarnij sobie wszystko i wracaj do nas, tutaj dla Ciebie drzwi są cały czas otwarte. Będziemy czekać
 6. Jeśli opiekunowie są za zwiększeniem expa - tak. Odnośnie broni, to nie upchniemy ani pół nowej broni na serwer ze względu na limit silnika gry (512 resource'ów).
 7. Jeśli chodzi o mapy to na dzień dobry powiem, że serwer powoli podnosi się z ziemi, więc na obecną chwilę zmiana map na większą ilość odpada, dopóki nie zyskamy większej ilości graczy, na co trzeba czasu.
 8. Zamiast nieoryginalnych rękawiczek, proponuję nieoryginalne klapki
 9. Korzystając z prawa do: "Sztab Generałów zastrzega sobie prawo do awansowania raz w miesiącu osób, które ich zdaniem najlepiej wyróżniają się na forum oraz włożyły ogrom pracy na rzecz sieci." W dniu dzisiejszym kieruję do awansu na niżej wymienione stanowiska:Pułkownik @kolaokl Podporucznik @Joanna Podporucznik @Maggio W/w gratuluję i życzę dalszych awansów. Awanse umotywowane są zakończeniem okresu próbnego Junior Administratora przez Asię i Grześka, natomiast Kamil zasłużył sobie ciężką pracą oraz wytrwałością w dążeniu do bycia najlepszym. Gratulujemy awansu i trzymamy kciuki w tej niezwykle ciężkiej ścieżce. Jednocześnie mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na długo.
 10. Menadzer zalatwilbys mi zmiane nicku bo wychodze na debila zamiast nicku wpisalem email. A przeciez nie bede 2.50 placil wole dziecku lizaka kupic szanujmy sie

 11. OxyGeN odezwij się pw

   

 12. Na podstawie obecnych wyników ankiety podjęliśmy decyzje o usunięciu de_inferno_csgo. Przeszukałem serwisy z mapami do CS 1.6, ale nic ciekawego póki co nie wpadło mi w ręce, więc kolejkę starej mapy zajmuje po prostu zwykłe de_inferno. Oczywiście nie dyskwalifikuje to faktu iż w przyszłości jeśli pojawi się ciekawy zamiennik to zostanie umieszczony na serwerze.
 13. Witam, ciągnąc temat zmian map dalej, który zdecydowaliśmy, że zrealizujemy przy pomocy publicznych ankiet, pragnę zapytać Was znów o stanowisko (to będzie przed ostatnia ankieta zanim nastąpią zmiany). Nawiązując do wcześniejszego tematu: wyraźnie widać, że nie pasuje Wam mapa inferno CSGO, a z racji, iż jest to serwer na którym występują 4 rodzaje map, to nie możemy dodać pięciu kolejnych, dlatego proszę Was o wypowiedź w powyższej ankiecie.

×