OxyGeN

Management
 • Postów:

  3328
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wpisów na Chatboxie

  712

Piosenka Profilowa

OxyGeN wygrał/a w ostatnim dniu 18 Lipiec

OxyGeN miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3249 Wytrwały Pijak

O OxyGeN

 • Tytuł:
  Sąd Najwyższy
 • Urodziny: 10.07.1988

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kraków
 • Steam ID:
  Top Secret
 • Gram na:
  Only DD2 #1
 • Imię:
  Michał
 • Gadu-Gadu:
  2532224

Ostatnio na profilu byli

11697 wyświetleń profilu
 1. przyjęty

  Zgodnie z dżentelmeńską umową jaką zawarliśmy tydzień temu - poprawiłeś GT i aktywność na forum. Jak dla mnie jesteś już jedną nogą przyjęty ;)
 2. Witam w dniu dzisiejszym uległo zmianie IP serwera. Zmiana jest spowodowana problemami na obecnej maszynie oraz brakiem dedykowanego IP. Teraz możecie łączyć się z serwerem przez nowy adres: csgo2.pijemy-rozrabiamy.pl Śmiało można dodawać w/w subdomenę do ulubionych, lub łączyć się przez komendę w konsoli: connect csgo2.pijemy-rozrabiamy.pl
 3. Czasy banów za widzimisię skończyły się już jakiś czas temu. Powodzenia.
 4. Witam, w dniu dzisiejszym kierujemy do awansu @kolaokl oraz @Lazarus! na rangi J@. Nasza decyzja jest spowodowana głównie chęcią ich rozwoju, ogromem pracy włożonym w pomoc przy rozwoju sieci oraz tym, że przez ostatni czas dostrzegliśmy w nich "to coś" co w naszym mniemaniu robi z nich idealnych kandydatów na to stanowisko. Życzymy sporo sukcesów i stalowych nerwów - przydadzą się ;)
 5. Exp

  180 rundek, każda średnio po 3-4 minuty = około 630 minut = 10,5 godziny. 1800 exp kosztuje ok. 17 zł z tego co pamiętam, a więc prosty rachunek. prawie 11 godzin życia za 17 zł = 1,55 zł za godzinę. Całkiem niezła dniówka w pracy ;)
 6. Exp

  Proszę w takim razie o przeliczenie ile potrzeba wygranych rund aby uzyskać 1800 exp ;)
 7. Proszę teraz zwrócić uwagę.
 8. przyjęty

  Mimo, że rekrutacja jest OFF na obecną chwilę, to jednak z uwagi na niepewną sytuację z jednym z Opiekunów na tym serwerze zaakceptowałem to podanie. GT dobre + znamy się już ponad rok. Dla mnie idealna osoba na to miejsce.
 9. Przycisk wyloguj i żegnamy. Co do samego postu proszę mi wskazać te mega zmiany które zastosowaliśmy i które przepędzają graczy.
 10. Wszystkim nie dogodzisz ;)
 11. Odnosząc się do regulaminu serwera: §5. Wykorzystywanie bugów mapy (wchodzenie na tekstury, wychodzenie po za mapę, bugowanie ucieczek, etc.) [Kick -> Ban 30 min -> Ban 3h] §11. Zakaz współpracy ludzi z zombie i na odwrót [upomnienie/kick -> Ban 30 min -> Ban 1h] §18. Pomoc zombie (rozwalanie bram, drzwi do przycisku dla zombie) [upomnienie/kick -> Ban 30 min.] §16. Zakaz skracania [upomnienie/kick -> Ban 30 min -> Ban 1h] W/w graczy oficjalnie Upominam. Resztę którzy wykorzystywali bugi mapy zalecam zkickować jeden raz gdy będą na serwerze. Natomiast autora zgłoszenia nagradzam +1 pkt warn za robienie na złość Administracji. Pozdrawiam Administracja
 12. Odnosząc się do regulaminu serwera: §5. Wykorzystywanie bugów mapy (wchodzenie na tekstury, wychodzenie po za mapę, bugowanie ucieczek, etc.) [Kick -> Ban 30 min -> Ban 3h] §11. Zakaz współpracy ludzi z zombie i na odwrót [upomnienie/kick -> Ban 30 min -> Ban 1h] §18. Pomoc zombie (rozwalanie bram, drzwi do przycisku dla zombie) [upomnienie/kick -> Ban 30 min.] §16. Zakaz skracania [upomnienie/kick -> Ban 30 min -> Ban 1h] W/w graczy oficjalnie Upominam. Resztę którzy wykorzystywali bugi mapy zalecam zkickować jeden raz gdy będą na serwerze. Natomiast autora zgłoszenia nagradzam +1 pkt warn za robienie na złość Administracji. Pozdrawiam Administracja
 13. Odnosząc się do regulaminu serwera: §5. Wykorzystywanie bugów mapy (wchodzenie na tekstury, wychodzenie po za mapę, bugowanie ucieczek, etc.) [Kick -> Ban 30 min -> Ban 3h] §11. Zakaz współpracy ludzi z zombie i na odwrót [upomnienie/kick -> Ban 30 min -> Ban 1h] §18. Pomoc zombie (rozwalanie bram, drzwi do przycisku dla zombie) [upomnienie/kick -> Ban 30 min.] §16. Zakaz skracania [upomnienie/kick -> Ban 30 min -> Ban 1h] W/w graczy oficjalnie Upominam. Resztę którzy wykorzystywali bugi mapy zalecam zkickować jeden raz gdy będą na serwerze. Natomiast autora zgłoszenia nagradzam +1 pkt warn za robienie na złość Administracji. Pozdrawiam Administracja
 14. Odnosząc się do regulaminu serwera: §5. Wykorzystywanie bugów mapy (wchodzenie na tekstury, wychodzenie po za mapę, bugowanie ucieczek, etc.) [Kick -> Ban 30 min -> Ban 3h] §11. Zakaz współpracy ludzi z zombie i na odwrót [upomnienie/kick -> Ban 30 min -> Ban 1h] §18. Pomoc zombie (rozwalanie bram, drzwi do przycisku dla zombie) [upomnienie/kick -> Ban 30 min.] §16. Zakaz skracania [upomnienie/kick -> Ban 30 min -> Ban 1h] W/w graczy oficjalnie Upominam. Resztę którzy wykorzystywali bugi mapy zalecam zkickować jeden raz gdy będą na serwerze. Natomiast autora zgłoszenia nagradzam +1 pkt warn za robienie na złość Administracji.