Skocz do zawartości

OxyGeN

Management
 • Postów:

  3471
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wpisów na Alkoboxie

  1422

OxyGeN wygrał/a w ostatnim dniu 23 Listopad

OxyGeN miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3890 Wytrwały Pijak

O OxyGeN

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kraków
 • Steam:
 • Gram na:
  Only DD2 #1
 • Imię:
  Michał
 • Gadu-Gadu:
  2532224

Ostatnio na profilu byli

13819 wyświetleń profilu
 1. Policja zabiła kibica!

  No właśnie, nie znam, ale się wypowiem - bazując na swojej wiedzy, którą otrzymałeś chyba z czytania telegazety, albo pudelka: Dlatego postanowiłem o Twojej degradacji, gdyż nie chcę adminów, którzy piszą co im ślina na język przyniesie ;) Cała rzecz nie polega na temacie Policji, gdybyś ślepo pisał że czarne jest białe w innym temacie w taki sposób - moja decyzja była by identyczna. Tak dla Twojej wiadomości, pracę Policjanta znam od podszewki - ścierałem krawężniki 5 lat, (więc i tak mam większe doświadczenie w tym, niż Ty w oglądaniu W11 na TVN), później na 3 lata trafiłem, gdzie trafiłem, ale co Ty możesz o tym wiedzieć malując rysunki na przyrodzie. Za "biurkiem" siedzę dopiero od lutego 2017 ;)
 2. Policja zabiła kibica!

  Baj de łej, nadal czekam na nazwisko mało znaczącego człowieka na PW od specjalisty "rzadkiej" klasy ;)
 3. Policja zabiła kibica!

  Wiem, przepraszam, że pyskowałem.
 4. Policja zabiła kibica!

  Pomimo wszystko spory plus za "nie znam się, ale się wypowiem"
 5. Policja zabiła kibica!

  Faktycznie, przepraszam Antyterroryści chcieli wystawić mandat przedmiotowej osobie. Wybacz, że tego nie zauważyłem. (Nie wiem czy zauważyłeś, ale gościa nie zatrzymywali krawężniki tylko SPAP ) Sikałeś kiedyś w krzaki? Jeśli tak - popełniłeś wykroczenie i powinni Cię ukarać, bo złamałeś przepisy, ale gdyby ktoś się do Ciebie przyjebał o to, to przecież powiesz "kurwa sikałem tylko w krzaki, nic nikomu nie zrobiłem. Zajmujecie się byle gównem a tam biega bandyta!" Zapraszam aby to udowodnić, skoro generalizujesz i atakujesz również mnie ;) Jeśli nie jesteś pewien w 100% że wszyscy funkcjusze tacy są, to zamknij japę raz na zawsze. Możesz mi wierzyć, że była pod stadionem w pełnym PZ (o ile wiesz co to jest) i czekali aby wpierdolić komuś, kto łamie przepisy. Jeśli wiesz (a zapewne nie wiesz, bo Twoje doświadczenie życiowe nie wykracza poza szkolną ławkę i jedzenie Mamusi) Policjanci działają w pododdziale zwartym na ROZKAZ - to znaczy, że bez zgody "góry" nie mogą nic zrobić na stadionie. Piew poczytaj, później komentuj. Wiesz w ogóle kogo zastrzelili? Jeśli tak - proszę o nazwisko na PW. Jeśli nie, to nie odzywaj się. Masz kawał doświadczenia i na prawdę masz podgląd na to co się dzieje na ulicach tego miasta. Szacun.
 6. Policja zabiła kibica!

  Odnośnie głośnej sprawy, która miała miejsce w Krakowie kilka dni do tyłu, chciałbym opowiedzieć Wam pewną historię. Dawno temu – gdzieś w Polsce - policyjni antyterroryści wchodzili do mieszkania pewnego bandziora. Nie pukali, chyba, że można nim nazwać uderzenie tarana. W każdym razie drzwi uległy przemocy i oczom uzbrojonych po zęby policjantów ukazał się figurant. W jednej chwili, zanim jeszcze padła ostatnia zgłoska polecenia: „Policja – na ziemię”, mężczyzna rzucił się na podłogę korytarza z szeroko rozstawionymi rękami. Policjanci weszli do środka i ogarnęli mieszkanie; zgodnie z sztuką. Wszystko było w porządku i odnotowano „kolejny sukces”. Jedna tylko sprawa zwracała uwagę. Mianowicie figurant nabawił się kontuzji w postaci sporego obrzęku w okolicach kostki, sugerującego uszkodzenie torebki stawowej. Sytuacja możliwa, z tym, że mężczyzna wspomnianego urazu doznał - nie wcześniej i nie później – tylko w momencie upadku na podłogę. Innymi słowy, tak energicznie wykonał polecenie policjantów, że zrobił sobie kuku. Śmiejemy się? Myślę jednak, że zachowanie figuranta należy określić mianem – prawidłowego. Było polecenie, a On je wykonał; nie polemizował, nie dyskutował; nie chciał „tylko założyć spodni, które były w sypialni”, czy wykonać innej czynności, której nie życzyliby sobie antyterroryści. Powyższe napisałem min dlatego, że - jak czytam – działania AT w Krakowie zakończyły się śmiercią zatrzymywanego: „Po tym, jak do jego mieszkania weszli antyterroryści, mężczyzna rzucił się na policjantów, którym próbował wyrwać broń – podaje krakowska "Wyborcza. Wtedy funkcjonariusze użyli broni. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować". Kończąc Z tego co możemy się dowiedzieć, reakcja na duży stres może przybrać postać ataku, ucieczki, fiksacji i zamierania. Tak działamy i czasami niełatwo się kontrolować. Wszystko dlatego, że takie reakcje są wbudowane w naszą biologiczną konstytucję. Upraszczając można powiedzieć, że potomkowie tych, którzy u zarania ludzkości w sytuacji zagrożenia zachowali się inaczej, nie dożyli naszych czasów; nieodpowiednia reakcja zmniejszała szanse przeżycia. Dzisiaj jednak musimy stosować się do prawa, nawet wtedy, gdy emocje czy subiektywnie postrzegany własny interes podpowiada inaczej. I większość z nas się zgodzi, że gdy policjanci wydają polecenia to należy się do nich zastosować. Tak będzie nie tylko zgodnie z prawem, ale zwyczajnie - lepiej; czasami w grę wchodzi potencjalny uszczerbek na zdrowiu a bywa, że...na życiu. Tym bardziej gdy wkraczają komandosi. Wówczas naprawdę nie ma znaczenia, że ktoś zna Kwa-kwu czy inne sztuki magiczne i jest bardzo twardy. Wobec kilku, czy kilkunastu stukilogramowych chłopów i tak szanse są w zasadzie zerowe. Do tego policjanci mają gotową do strzału broń i nie znajduję sensu w sprawdzaniu ich odporności psychicznej czy umiejętności. Nie ma sensu. Ludzie potrafią szybko zmienić zdanie, dziwne to, a zarazem piękne:
 7. Wstawiam tak jak prosił: To tak na poprawę humoru przy piątku!
 8. Nie zapędzałbym się aż tak bardzo. Chciałbym jedynie przypomnieć kilka kwestii: 1. Robienie na złość ekipie z serwera oraz administracji: 2. Wylanie żalu mimo mojej rozmowy z ekipą adminów serwera: Teraz jak bumerang powraca syn marnotrawny samemu prosząc o drugą szansę. Czyż nie śmierdzi to hipokryzmem? ;) Tak czy owak @DiabloProma ode mnie zielone światło, gdyż rozmawiałem z nim oraz z opiekunami serwera i zobaczyłem w jego zachowaniu chęć poprawy i skruchę - co zawsze jest mile widziane ;)
 9. Masa masa masa

  Jeśli mam być szczery, to od siebie polecam DYMATIZE - Super Mass Gainer, również działa cuda ;) Kredkę bym sobie odpuścił.
 10. Proszę o wysłanie kodu zwrotnego na PW - dodam ręcznie.
 11. - Mamy ze sobą dobry kontakt - Znam Cię dobrze. - Zawsze można na Ciebie liczyć - Nie ma z Tobą problemów - Jesteś tak samo stara jak ja, więc masz większe doświadczenie życiowe niż 90% naszych użytkowników, co jest sporym atutem, gdyż jestem przekonany iż w swojej pracy moderatora będziesz kierować się zdrowym rozsądkiem a nie ślepo regulaminem - co jest bardzo mile widziane w pracy moderatora, który w oczach użytkowników jest uważany za "kawał uja, który czepia się byle czego"
 12. Szkoda, że wszystko potoczyło się w tym (akurat złym) kierunku. Zawsze szkoda takich ludzi, ale niestety machina ruszyła. Pozdrawiam i zawsze służę pomocą na gg.
 13. Może w końcu nauczysz się strzelać, a nie walić full auto na kucaka z drugiego końca długiej
 14. Odpada, ale zainspirowałeś mnie do próby wprowadzenia w życie małej niespodzianki ;)