Skocz do zawartości

OxyGeN

Management
 • Postów:

  3524
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wpisów na Alkoboxie

  1753

OxyGeN wygrał/a w ostatnim dniu 12 Styczeń

OxyGeN miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4283 Wytrwały Pijak

O OxyGeN

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kraków
 • Steam:
 • Gram na:
  Only DD2 #1
 • Imię:
  Michał
 • Gadu-Gadu:
  2532224

Ostatnio na profilu byli

14450 wyświetleń profilu
 1. Wymagania są, GT dobre, aczkolwiek trapi mnie jedna kwestia. Od czasu Twojego powrotu nie zadałeś sobie na tyle trudu aby wyjaśnić wszystko do końca na TS ze mną - dziwna sprawa. Chodzi o zaległą sprawę: Nie chcę tu być ani na tak, ani na nie, aby nikomu nic nie sugerować.
 2. Głównie Ping !

  Ah ten Twój ząsiad...
 3. Witam, proszę wszystkich o sprawdzenie poprawności pojawiania się powiadomień na forum (Dzwoneczek obok nicku na górze forum), jeśli ktoś ma problemy z ich wyświetlaniem, proszę o info na PW. Prawdopodobną przyczyną jest zwiększenie maksymalnej ilości ludzi w jednej konferencji prywatnych wiadomości, przez co powiadomienia nie wytrzymały. Problem został rozwiązany u: @ PEJTER @MATIYO @BAZIU THC
 4. Głównie Ping !

  Dobry internet? Sprecyzuj, co to za dostawca, jakie łącze, otwórz cmd i wpisz: ping onet.pl i wyślij SS
 5. Głównie Ping !

  Czy problem występuje tylko na naszych serwerach, czy na innych też?
 6. Jeśli już mam być szczery, to jest to zbędne, ale mam inny pomysł, zamiast tej szitaki, wgrać (bomb has been planted) - leć do bomby kurwo: Lata temu było to na serwerach i ludziom się podobało
 7. Awanse na szczycie 12.01.2018

  Korzystając z prawa do: "Sztab Generałów zastrzega sobie prawo do awansowania raz w miesiącu osób, które ich zdaniem najlepiej wyróżniają się na forum oraz włożyły ogrom pracy na rzecz sieci." W dniu dzisiejszym kieruję do awansu na niżej wymienione stanowiska:Podpułkownik @Lazarus! [URLOP]Podpułkownik @kolaokl W/w niebieskim gratuluję i życzę dalszych awansów. Promocje grupy Administratorów argumentuję: solidną pracą, wzorową postawą oraz ogromną chęcią rozwoju na PR.
 8. Temat zaakceptowałem, aby Opiekun się zapoznał, tylko nie grzesz więcej i wrzuć na luz.
 9. Odebranie rangi

  Powiem tak, miałem co do Ciebie inne plany, zagłosowałem nawet na Ciebie w plebiscycie roku. "Lizus roku: @ Mategros(lizał, lizał, lizał i w końcu wylizał sobie UB - czapka z głowy za upór, inny by tym jebnął i polazł na jakąś inną, podrzędną sieć)" Wchodzę w Twoją prośbę o UB, myślę - sprawdzę o co chodzi, bo może ktoś się pomylił. Patrzę, w prośbie o UB podany SID: STEAM_0:1:149786376 - Twój aktualny STEAM. Myślę sobie, o co chodzi do uja wafla. Wchodzę w bansa, SID: STEAM_1:0:259738302. Twoje tłumaczenie: "Po tym banie weszlem na serwer polaczylo mnie na kilkanascie sekund nie zdazylo chyba wywalić..." i przy okazji Steam zmienił Ci SID'a Bajka z serii: "Brat czitował a ja rąbałem drewno na zimę na podwórku, to nie ja, proszę o UB" Większego walacza w chuja nie widziałem. Po przeczytaniu tego nie jest mi Cię żal w żaden sposób, pomimo, że sam od siebie chciałem wyjaśnić tego bana, to teraz mam to tak samo w dupie jak Ty nas. Myślałem, że masz nas za inteligentnych ludzi, spodziewałem się po Tobie więcej niż po gimbazach, które próbują nam wmówić że to nie oni czitowali, albo mieli WIRUSA na kompie, który im ściągnął WH.
 10. @Wąski TDWdzięki Przemku, po dziś dzień jestem Ci wdzięczny! A teraz idę się pompować jak Chiny.
 11. Mam bardzo małe ego, więc muszę sobie je na Tobie podpompować do monstrualnych rozmiarów. byłbym zapomniał jeszcze obrazek z imgura, który wysłałem.