Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

MajkelG

Admin [4Maps]
  • Postów:

    61
  • Wpisów na Alkoboxie

    3
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

Alkohol

62 Zaawansowany

4 obserwujących

O MajkelG

  • Tytuł:
    Admin 4MAPS
  • Urodziny: 06.09.2001

Informacje

  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Miejscowość:
    Olecko
  • Zainteresowania:
    Counter-Strike, piłka nożna i ŻONA SĄSIADA Z 2 PIĘTRA MARYLA :)
  • Steam:
  • Gram na:
    4MAPS
  • Imię:
    Paweł
  • Gadu-Gadu:
    Brak.

Ostatnio na profilu byli

307 wyświetleń profilu
  1. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 33/100 Mój czas 130 sekund  
  2. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 40/100 Mój czas 64 sekund  
  3. Dziękuję i gratulacje pozostałym!
  4. Belgia 3-1 Szwajcaria (typujemy do 12.10 do godziny 20:30)Chorwacja 2-1Anglia (typujemy do 12.10 do godziny 20:30)Austria 1-2 Irlandia Północna (typujemy do 12.10 do godziny 20:30)Estonia 1-2 Finlandia (typujemy do 12.10 do godziny 20:30)Grecja 2- 1Węgry (typujemy do 12.10 do godziny 20:30)Białoruś 1-2 Luksemburg (typujemy do 12.10 do godziny 20:30)Mołdawia 1-2 San Marino (typujemy do 12.10 do godziny 20:30)
  5. Słowacja 2-1 Czechy (typujemy do 13.10 do godziny 14:45)Norwegia 1-2 Słowenia (typujemy do 13.10 do godziny 17:45)Armenia 2-0 Gibraltar (typujemy do 13.10 do godziny 17:45)Gruzja 0-1 Kazachstan (typujemy do 13.10 do godziny 17:45)Holandia 0- 3 Niemcy (typujemy do 13.10 do godziny 20:30)Irlandia 0-2 Dania (typujemy do 13.10 do godziny 20:30)Bułgaria 2-1 Cypr (typujemy do 13.10 do godziny 20:30)Macedonia 2-1 Liechtenstein (typujemy do 13.10 do godziny 20:30)
  6. Rumunia 0-2 Serbia (typujemy do 14.10 do godziny 14:45)Rosja 2-0 Turcja (typujemy do 14.10 do godziny 17:45)Azerbejdżan 2-1 Malta (typujemy do 14.10 do godziny 17:45)Wyspy Owcze 1-0 Kosowo (typujemy do 14.10 do godziny 17:45)Polska 2-1 Włochy (typujemy do 14.10 do godziny 20:30)Izrael 1-0 Albania (typujemy do 14.10 do godziny 20:30)Litwa 0-2 Czarnogóra (typujemy do 14.10 do godziny 20:30)
  7. Polska 1-0 Portugalia (typujemy do 11.10 do godziny 20:30)Czarnogóra 0-2 Serbia (typujemy do 11.10 do godziny 20:30)Izrael 0-1 Szkocja (typujemy do 11.10 do godziny 20:30)Litwa 0-1 Rumunia (typujemy do 11.10 do godziny 20:30)Kosowo 0-2Malta (typujemy do 11.10 do godziny 20:30)Wyspy Owcze 1-3 Azerbejdżan (typujemy do 11.10 do godziny 20:30)Rosja 1-2 Szwecja (typujemy do 11.10 do godziny 21:30)
  8. Hiszpania 2-1 Anglia (typujemy do 15.10 do godziny 20:30)Islandia 2-1 Szwajcaria (typujemy do 15.10 do godziny 20:30)Bośnia Hercegowina 2-0 Irlandia Pół (typujemy do 15.10 do godziny 20:30)Estonia 0-1 Węgry (typujemy do 15.10 do godziny 20:30)Finlandia 2-1 Grecja (typujemy do 15.10 do godziny 20:30)Białoruś 0-0 Mołdawia (typujemy do 15.10 do godziny 20:30)Luksemburg 1-0 San Marino (typujemy do 15.10 do godziny 20:30)
  9. Kazachstan 2-0 Andora (typujemy do 16.10 do godziny 15:45) Armenia 1-0 Macedonia (typujemy do 16.10 do godziny 17:45) Francja 2-1 Niemcy (typujemy do 16.10 do godziny 20:30) Irlandia 0-1 Walia (typujemy do 16.10 do godziny 20:30) Ukraina 1-0 Czechy (typujemy do 16.10 do godziny 20:30) Norwegia 1-0 Bułgaria (typujemy do 16.10 do godziny 20:30) Słowenia 1-0 Cypr (typujemy do 16.10 do godziny 20:30) Gibraltar 1-2 Liechtenstein (typujemy do 16.10 do godziny 20:30) Łotwa 1-2 Gruzja (typujemy do 16.10 do godziny 20:30
  10. AZS (Typujemy do 13.10.2018 12:20) Polpharma Starogard Gdański (Typujemy do 13.10.2018 14:30) Rosa Radom (Typujemy do 13.10.2018 16:30) BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Typujemy do 13.10.2018  TBV Start Lublin (Typujemy do 14.10.2018 12:20) Trefl Sopot (Typujemy do 14.10.2018 16:30) Anwil Włocławek (Typujemy do 14.10.2018 18:30) Stelmet Enea BC Zielona Góra (Typujemy do 16.10.2018 18:30))
  11. Arka Gdynia PGE VIVE Kielce Energa MKS Kalisz KS Azoty Puławy Sandra Spa Pogoń Szczecin Zagłębie Lublin Energa Wybrzeże Gdańsk
  12. Team Liquid (Typujemy do 10.10.2018 9:30) Edward Gaming (Typujemy do 10.10.2018 10:30) Flash Wolves (Typujemy do 10.10.2018 11:30) G2 Esports (Typujemy do 10.10.2018 12:30) Cloud9 (Typujemy do 10.10.2018 13:30)   Team Vitality (Typujemy do 10.10.2018 14:30)
  13. 1. Flash Wolves 2. G2 Esports3. Fnatic4. Invictus Gaming5. Cloud96. Royal Never Give

×