Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

littledevil89

Użytkownicy
 • Postów:

  406
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Darowizny

  0,00 zł 
 • Rejestracja:

 • Wygrane dni

  1
 • Czas Online

  32m 41s

littledevil89 wygrał/a w ostatnim dniu 12 Kwiecień

littledevil89 miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

617 Heros

O littledevil89

 • Tytuł:
  Zaawansowany Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

8 500 wyświetleń profilu
 1. Proszę o odebranie mi rangi opiekuna oraz flag na serwerze. Sama decyzja ciągnęła się za mną od kilku miesięcy, ale nie wiedziałem kiedy miałem napisać rezygnację. Zdarzenia z ostatniego czasu tj. przełom marca/kwietnia i to co nastąpiło potem przekonało mnie, że i na mnie nadszedł czas. Oczywiście co jakiś czas mieliśmy problemy natury wewnętrznej, ale jakoś dawało sie złagodzić sytuację. Nie mam już tej samej pasji i energii z jaką zaczynałem jako admin. Ekipa ZE została powiadomiona z wyprzedzeniem o mojej decyzji, ale z pustymi rękoma ich nie zostawiłem. Jeżeli będą mieli jakieś pytania i prośby będą zawsze mogli się do mnie zgłosić na STEAM lub w innej formie. Przykro mi, że tak to właśnie wygląda, ale już nie mam wyboru. Dziękuję wszystkim tym, ktorzy wyciągnęli do mnie rękę i okazali serce. Może kiedyś się jeszcze spotkamy <3.
 2. Dzisiejszego dnia to sam nawet nie wiem co mam napisać, dlatego postaram się by to było jak najbardziej treściwei sensowne. Kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy byłem zwykłym graczem. Następnie spotkaliśmy się w zeszłym roku - wtedy byłem adminem ZE. W lipcu zeszłego roku zniknąłeś bez słowa wyjaśnienia, a kontakt z tobą całkowicie się urwał. Dzisiaj składasz podanie kiedy jestem opiekunem serwera. Wyjaśniliśmy już na ts powód twojej "milczącej rezygnacji" i nie mam wątpliwości, że zasługujesz na kolejny powrót. Znasz bardzo dobrze serwer ZE. Szybko się uczysz i nadrabiasz zaległości w wiedzy - oczywiście widać, że po tej przerwie trochę ci się zapomniało, ale da się to nadrobić. Twoje GT w ciągu ostatnich dni jest bardzo dobre. Dodatkowo trzeba podkreślić twój długi staż an samym serwerze. Jesteś jedną z najdłużej grających na Zombie Escape. Martwic może tylko twoja kolejna rezygnacja. Nie chciałbym byś znowu zniknął tak jak ostatnio. Mam nadzieję, że ten etap jest już za tobą. Wiele przemawia na twoją korzyść i mam nadzieję, że na funkcji admina to się nie skończy. Powinieneś zająć w przyszłości miejsce opiekuna ZE w odpowiednim czasie. Jestem jak najbardziej na TAK.
 3. Patrząc po screenach to raczej wątpie by ten gracz był winien expienia. Natomiast wyraźnie widać, że to gracz Silver nabijał sobie expa, gdy oskarżony był AFK. Gdybyś dał skargę na Silvera to i owszem - zostałby zbanowany. W przypadku oskarżonego jest zbyt wiele wątpliwości - tu raczej nic nie zrobimy. Skarga niesłuszna.
 4. Upomnienie o odznaczenie/a: Link do tematu/dowodu, w którym jest informacja o uzyskaniu odznaczenia: Profil
 5. Widzę, że kolejny ewnement serwerowy, który chciał zaimpinować kulturą. O jego SID się nie martw, gdyż był u nas już banowany. Gracz zostanie adekwatnie ukarany. Skarga słuszna.
 6. W tym przypadku to bez SIDów graczy niewiele zrobimy. Zapomniało się to i owo drogi @Ponczuś_19:3. W swoim czasie to nadrobimy. Szkoda, że gracze nie zostaną ukarani. Skarga niesłuszna.

×