Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

littledevil89

Opiekun Serwera
 • Postów:

  244
 • Wpisów na Alkoboxie

  4
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

380 Władca forum

O littledevil89

 • Tytuł:
  Opiekun Zombie Escape
 • Urodziny: 14.12.1989

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Bydgoszcz
 • Zainteresowania:
  Muzyka, Gry komputerowe, Filozofia, Psychologia, Historia, Kryminologia, Prawo karne, Prawo międzynarodowe...
 • Steam:
 • Gram na:
  Zombie Escape v5
 • Imię:
  Kamil
 • Gadu-Gadu:
  64840642

Ostatnio na profilu byli

4447 wyświetleń profilu
 1. Gratuluję kochani <3.
 2. He He He He HeD :3. Jednak widzę, że dałeś się wreszcie przekonać na to podanie. Nie mamy z tobą problemów na ZE i są też gracze, którzy by widzieli ciebie w tej roli. Była luka jakiś czas temu na GT, ale to jak teraz wygląda to bardzo mi się podoba. O brak doświadczenia się nie martw - sam byłem żółtodziobem, kiedy zaczynałem tutaj jako admin. Na pewno będziemy cię cały czas uczyć, byś mógł się porządnie rozkręcić na ZE. Sprawny mikrofon już potwierdziliśmy na serwerze. Mogę ci zagwarantować, że nie patrzymy tu na wiek jak na przeszkodę w byciu adminem. Pamiętaj też, że nie wymagamy od ciebie bycia 24/7 na serwerze - minimum ta godzina dziennie wystarczy. Mam nadzieję, że odnajdziesz się na nowej funkcji . Devil jest na TAK.
 3. Wiem, że tu sporo graczy walczyło o to by ta mapa trafiła z powrotem na ZE. Mapa została zgłoszona z propozycją zmian na ostatni reset leveli w wersji "ze_deadspace_final". Mapa nie zmieściła się na obecną wersję serwera, ponieważ już był napakowany sporą ilością nowości. Niestety jak później się okazało część zmian powodowała crashe serwera i co gorsza CS'a. Musieliśmy na bieżąco kontrolować sytuację na serwerze - wyłapywanie i usuwanie przyczyn związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem serwera. W chwili obecnej serwer ZE działa prawidłowo i nie ma z nim już poważnych problemów. Muszę też wspomnieć, że wśród powódów crashy znalazły się 4 mapy, które już zostały usunięte. Zgodnie z posiadanami informacjami w ciągu najbliższych tygodni będą dodawane nowe pluginy, które na bieżąco będziemy musieli kontrolować. W związku ztym, że: - usuneliśmy wadliwe mapy - gracze niejednokrotnie upominali się o tą mapę - sam zgłaszałem, gdzie trzeba, że dodanie tej mapy jest priorytetowe To jak najbardziej możemy nad tym popracować. I jeszcze taka drobna uwaga - następnym razem dodaj linki do swojej propozycji jeśli mają to być bronie, mapy lub itemy.
 4. Nie mogę czekać, aż się inni wypowiedzą - serce mi po prostu lata z ekscytacji i radości. Po pierwsze po dzisiejszej rezygnacji ostatniego admina ZE myślałem, że nie może być już gorzej, a tu ukazało się jasne światło w wiekach ciemności. Po drugie jest to chyba jedno z najdłużej oczekiwanych podań na Zombie Escape. Niech mnie ktoś uszczypnie bo chyba śnię. Jesteś jedną z najdłużej grających osób na serwerze. Nigdy nie było z tobą problemu na serwerze. Zgłaszasz nam graczy na [email protected], znasz doskonale regulamin serwera i potrafisz go przełożyć na każdą z map i to niezależnie, czy już nam są one dobrze znane, czy są to nowe mapy jak teraz po resecie. Masz bardzo wysoką kulturę osobistą przez co nie popadasz w żadne konflikty. Składnia też niczego sobie. W ciągu ostatnich 7 dni masz dwudniową lukę, ale wiem, że też masz życie prywatne oraz studia na karku. Mamy STEAM, ale brak mikrofonu. Jakoś na start sobie poradzimy. Można by było się przyczepić do paru luk w gt i braku mikro, ale biorąc pod uwagę, że jesteś jedną z najlepszych na serwerze, mamy do ciebie wysokie zaufanie, nie mamy już adminów i już teraz masz wiedzę, która ci się do wykonywania funkcji to odpowiedź moja nie może być inna. JA JESTEM JAK NAJBARDZIEJ NA TAK !!! <3 (Do wszystkich czytających: duża ilość osób czekała na to podanie od wielu miesięcy w tym ja - nie oceniajcie mnie >:3)
 5. @Terminator123to dość fascynujące, że wypowiadasz się w ten sposób. §10. Zakaz nabijania expa. Wykonywanie misji, gdy ZM jest AFK, etc. [Ban 2 dni + wyzerowanie expa] Na twoim miejscu najpierw radziłbym zapoznać się z regulaminem serwera. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania - odnosi sie to do starożytnej rzymskiej sentencji "Ignorantia iuris nocet", czyli "Nieznajomość prawa szkodzi". Widząc dwa demka nie mogłem odmówić sobie przyjemności rozpisania wszystkich twoich nielegalnycha akcji. ze_egypt 2:42 Zabicie TT na afku 3:10 Zabicie jedynego CT na afku 3:39 Zabicie jedynego CT na afku 4:12 Zabicie jedynego CT na afku 5:38 Zabicie TT na afku 6:08 Zabicie jedynego CT na afku 6:38 Zabicie jedynego CT na afku 7:07 Zabicie jedynego CT na afku 8:13 Zabicie TT na afku 8:43 Zabicie jedynego CT na afku 9:13 Zabicie jedynego CT na afku 9:43 Zabicie jedynego CT na afku 10:13 Zabicie jedynego CT na afku 11:20 do 13:51 Kampienie + zabicie 2 TT 20:46 do końca mapy Nie wykonujesz celi mapy i czekasz tylko na koniec rundy, kampiąc za kamieniem ze_123 0:58 Jeden z graczy ucieka z TT, a ty się cofasz 1:37 Zabicie TT na afku 5:01 Celowo dajesz się zarazić 9:46 do 12:16 Zbugowało się heli - zamiast wykonywać cele chowasz się za radiem dopóki jeden z graczy nie prowokował cię do wyjścia 20:10 reconnect w obliczu przegranej rundy Niestey nie ma dowodów na obrazę - następnym razem prosiłbym o SSy. Ocena obu demek będzie następująca: 1) Nabijanie expa - słuszne 2) Obraza graczy - brak dowodów 3) Kampienie - słuszne 4) Niewykonywanie celów mapy - słuszne Dodatkowo dochodzi reconnect na ze_123. Nie udawaj, że nie kampiłeś, ponieważ zostawałeś z tyłu by zabić zombiaka na afku, co jest tożsame z kampieniem. To samo dotyczy się nabijania expa - żadna z osób pełniąca funkcję na ZE nie zostałaby z tyłu, zabijając TT i nabijając sobie w ten sposób expa i AP. Zostaniesz ukarany adekwatnie do swoich czynów. Skarga jak najbardziej słuszna.

×