Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Drizzt

Opiekun Serwera
 • Postów:

  110
 • Wpisów na Alkoboxie

  105
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

59 Zaawansowany

6 obserwujących

O Drizzt

 • Tytuł:
  Opiekun 4Maps #2

Ostatnio na profilu byli

1 076 wyświetleń profilu
 1. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Gotowe. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 2. Rs'y działają, przynajmniej u mnie. Jeśli chodzi o zmianę mapy to zostanie ona zmieniona wraz z początkiem nowego miesiąca, odpowiednia ankieta zostanie umieszczona w dziale 4MAPS#2 na forum tydzień przed końcem bieżącego miesiąca. Co do rs'ów jeśli ci nie działają i na bank masz włączoną muzykę w c-s to daj znać na pw, możliwe że jakoś dam radę pomóc.
 3. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Gotowe. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 4. Mapa zostanie zmieniona wraz z początkiem nowego miesiąca. Komenda "rtv" nie zostanie dodana ze względu, iż 4MAPS#2 jest serwerem czterech map, więc jest stworzony z zamysłem grania czterech map cyklicznie bez naruszania ich kolejki. Leczenie całkowicie odpada. To by już nie przypominało c-s'a. Prefiksy z top nie zostaną dodane, ze względu na trudności z stworzeniem takowego pluginu. Co do ostatniego gdybyś gdzieś znalazł taki plugin lub sam napisał, to możesz na forum opublikować.
 5. Ciężko mi sobie przypomnieć ów sytuację, jak i zapewne nie posiadam też żadnych demek z tamtego okresu. Jednakże nie widzę nic przeciwko, by gracz otrzymał drugą szansę. Oczywiście drugą i zarazem ostatnią.
 6. de_aztec; de_inferno; - odpada de_nuke; - obecna de_dust2; - obecna de_dust; de_train; - obecna de_cbble; de_kabul_32; de_piranesi; de_prodigy; de_storm; de_survivor; de_torn; de_vertigo; de_tuscan; - obecna de_westwood; de_mirage; Zachęcam do głosowania oraz propozycji co do map.
 7. de_inferno; - obecna de_nuke; - obecna de_dust2; - obecna de_train; - obecna de_dust; de_cbble; de_kabul_32; de_piranesi; de_prodigy; de_storm; de_survivor; de_torn; de_vertigo; de_tuscan; de_westwood; de_mirage; de_aztec; - odpada Tak jak w poprzednim miesiącu i w tym otwieram głosowanie na temat zmiany mapy. Mile widziane opinie na temat poszczególnych map.
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Gotowe. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 9. de_aztec; - obecna de_inferno; - obecna de_nuke; - obecna de_dust2; - obecna de_dust; de_train; de_cbble; de_kabul_32; de_piranesi; de_prodigy; de_storm; de_survivor; de_torn; de_vertigo; de_tuscan; de_westwood; - odpada de_mirage; - odpada Starłem się dodać mapy mi już od dawna znane, więc sądzę, że większość graczy już zna te podstawowe mapki. Można zawsze dać propozycję Co do mapy która ma być zmieniona to decyzja pozostaje w woli administracji oraz właścicieli serwera. (Oczywiście decyzja zostanie podjęta pod względem grywalności obecnych map) Prosiłbym ankieterów o zgłaszanie "za" oraz "przeciw" danym mapom. Ułatwi to rozstrzygnięcie konfliktu 50/50, oraz da w miarę podgląd na zaistniałą sytuację. Co w ostatecznym rozrachunku wpłynie na decyzję o zmianę mapy. Można oczywiście zgłaszać propozycję co do ZMIENIANEJ mapy.
 10. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Gotowe. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 11. Nie gwarantuję zmiany tej konkretnej mapy, ale co do reszty to trwają prace nad rozwiązaniem tych problemów. @Edit Z tego co mi wiadomo to skiny zostały naprawione na dzień "następny". Co do muzyki to wiadomo mi, że działa prawidłowo. Jeśli chodzi o mapki to założyłem odpowiedni temat, niedługo powinna zostać dodana informacja na serwerze o ankiecie o zmianie mapy. Temat uważam za zamknięty, ze względu na wyjaśnienie sytuacji.
 12. Upomnienie o rangę: Admin 4MAPS#2 Link do tematu, w którym jest informacja o uzyskania rangi: Która ranga ma być podstawową: Admin 4MAPS#2
 13. No @ BRAINDEADFIFI postarałeś się z tą rozprawką Co do samego Ciebie uważam iż Jesteś osobą komunikatywną, aczkolwiek jak up Kolega pisał posiadasz AC oraz 2x opiekuna serwerów. Według mnie nie powinieneś brać na siebie tyle obowiązków naraz, ponieważ poświęciłbyś jeszcze więcej czasu z życia prywatnego. Choć z drugiej, bardziej pozytywnej strony, jak najbardziej nadajesz się na moderatora, ze względu właśnie na kulturę osobistą czy wyrozumiałość oraz rzecz jasna chęć pomocy innym. Jak najbardziej szanuję chęć "niesienia pomocy drugiej osobie", ale czy aby na pewno tego potrzebujesz / chcesz? Ostatecznie na TAK.
 14. Mapy niedawno był zmieniane przez właścicieli. Dodając de_train ponownie pojawią się narzekania na kampienie pod pociągami, podzielne zdania na temat że mapa dobra lub nie. (takie 50/50 z reguły było słychać) Dobrym pomysłem byłaby mapa de_tuscan, ale w tym miesiącu mapy NIE będą zmieniane. Grając dzisiaj jakoś nie słyszałem narzekań, dodatkowo od początku do końca na mapie grało blisko 16 osób. Edit: @Pan Fiuk Nie martw się za bardzo ponieważ ze względu na otrzymaną rangę mam zamiar zadbać o jedyny serwer na którym gram . Z czego można wywnioskować iż będę "truł dupę" @ PEJTER oraz @ .:Grand-Master:. w sprawach związanych z mapami, pluginami oraz błędami do tego stopnia by uzyskać dostęp do FTP. Oczywiście umożliwi mi to samodzielną naprawę mojego ulubionego serwera, tylko i wyłącznie po to bym mógł grać "fear play", a co do map, tak jak up bd zmieniał co miesiąc najmniej grywalną (ew. tą mapę na którą bd gracze najwięcej narzekać) co MIESIĄC. Edit #2 Co miesiąc postaram się dodawać temat wraz z zmianą mapy (oczywiście tej "najmniej grywalnej") Więc @Pan Fiukmam złą wiadomość, ponieważ NIGDY nie bd zmieniane ostatnio wgrane mapy (rzecz jasna istnieją wyjątki). Co do zmian: de_aztec; - obecna de_inferno; - obecna de_nuke; - obecna de_dust2; - obecna de_dust; de_train; de_westwood; - odpada de_mirage; - odpada ... Coś w tym typie bd dodawał listy do propozycji map (rzecz jasna gracze będą mogli dodać własne propozycje map). Oczywiście ostateczną decyzję mają właściciele, więc jedyne co mogę zrobić to "ZAWRACAĆ GŁOWĘ" ile wlezie [ To mi akurat wychodzi perfekcyjnie, że tak to ujmę ] Tak więc temat uważam za zamknięty, wznowię podobny z początkiem kwietnia .

×