Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Drizzt

Opiekun Serwera
 • Postów:

  111
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Darowizny

  0,00 zł 
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Czas Online

  4h 6m 32s

Alkohol

46 Pomocny

6 obserwujących

O Drizzt

 • Tytuł:
  Opiekun 4Maps #2

Ostatnio na profilu byli

1 168 wyświetleń profilu
 1. Proszę wyjaśnij @Shockabsorber co masz na myśli przez "normalnie". Co do samego serwera to są przeprowadzane gruntowne zmiany mające na celu przyciągnięcię nowych raczy. Z racji dużej popularności map dd2 miałem nadzieję na większą grywalność związaaną na serwerze po wgraniu owych map z lekkim urozmaiceniem.
 2. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Gotowe. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 3. Rs'y działają, przynajmniej u mnie. Jeśli chodzi o zmianę mapy to zostanie ona zmieniona wraz z początkiem nowego miesiąca, odpowiednia ankieta zostanie umieszczona w dziale 4MAPS#2 na forum tydzień przed końcem bieżącego miesiąca. Co do rs'ów jeśli ci nie działają i na bank masz włączoną muzykę w c-s to daj znać na pw, możliwe że jakoś dam radę pomóc.
 4. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Gotowe. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 5. Mapa zostanie zmieniona wraz z początkiem nowego miesiąca. Komenda "rtv" nie zostanie dodana ze względu, iż 4MAPS#2 jest serwerem czterech map, więc jest stworzony z zamysłem grania czterech map cyklicznie bez naruszania ich kolejki. Leczenie całkowicie odpada. To by już nie przypominało c-s'a. Prefiksy z top nie zostaną dodane, ze względu na trudności z stworzeniem takowego pluginu. Co do ostatniego gdybyś gdzieś znalazł taki plugin lub sam napisał, to możesz na forum opublikować.
 6. Ciężko mi sobie przypomnieć ów sytuację, jak i zapewne nie posiadam też żadnych demek z tamtego okresu. Jednakże nie widzę nic przeciwko, by gracz otrzymał drugą szansę. Oczywiście drugą i zarazem ostatnią.
 7. de_aztec; de_inferno; - odpada de_nuke; - obecna de_dust2; - obecna de_dust; de_train; - obecna de_cbble; de_kabul_32; de_piranesi; de_prodigy; de_storm; de_survivor; de_torn; de_vertigo; de_tuscan; - obecna de_westwood; de_mirage; Zachęcam do głosowania oraz propozycji co do map.
 8. de_inferno; - obecna de_nuke; - obecna de_dust2; - obecna de_train; - obecna de_dust; de_cbble; de_kabul_32; de_piranesi; de_prodigy; de_storm; de_survivor; de_torn; de_vertigo; de_tuscan; de_westwood; de_mirage; de_aztec; - odpada Tak jak w poprzednim miesiącu i w tym otwieram głosowanie na temat zmiany mapy. Mile widziane opinie na temat poszczególnych map.
 9. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Gotowe. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 10. de_aztec; - obecna de_inferno; - obecna de_nuke; - obecna de_dust2; - obecna de_dust; de_train; de_cbble; de_kabul_32; de_piranesi; de_prodigy; de_storm; de_survivor; de_torn; de_vertigo; de_tuscan; de_westwood; - odpada de_mirage; - odpada Starłem się dodać mapy mi już od dawna znane, więc sądzę, że większość graczy już zna te podstawowe mapki. Można zawsze dać propozycję Co do mapy która ma być zmieniona to decyzja pozostaje w woli administracji oraz właścicieli serwera. (Oczywiście decyzja zostanie podjęta pod względem grywalności obecnych map) Prosiłbym ankieterów o zgłaszanie "za" oraz "przeciw" danym mapom. Ułatwi to rozstrzygnięcie konfliktu 50/50, oraz da w miarę podgląd na zaistniałą sytuację. Co w ostatecznym rozrachunku wpłynie na decyzję o zmianę mapy. Można oczywiście zgłaszać propozycję co do ZMIENIANEJ mapy.
 11. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Gotowe. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 12. Nie gwarantuję zmiany tej konkretnej mapy, ale co do reszty to trwają prace nad rozwiązaniem tych problemów. @Edit Z tego co mi wiadomo to skiny zostały naprawione na dzień "następny". Co do muzyki to wiadomo mi, że działa prawidłowo. Jeśli chodzi o mapki to założyłem odpowiedni temat, niedługo powinna zostać dodana informacja na serwerze o ankiecie o zmianie mapy. Temat uważam za zamknięty, ze względu na wyjaśnienie sytuacji.
 13. Upomnienie o rangę: Admin 4MAPS#2 Link do tematu, w którym jest informacja o uzyskania rangi: Która ranga ma być podstawową: Admin 4MAPS#2
 14. No @ BRAINDEADFIFI postarałeś się z tą rozprawką Co do samego Ciebie uważam iż Jesteś osobą komunikatywną, aczkolwiek jak up Kolega pisał posiadasz AC oraz 2x opiekuna serwerów. Według mnie nie powinieneś brać na siebie tyle obowiązków naraz, ponieważ poświęciłbyś jeszcze więcej czasu z życia prywatnego. Choć z drugiej, bardziej pozytywnej strony, jak najbardziej nadajesz się na moderatora, ze względu właśnie na kulturę osobistą czy wyrozumiałość oraz rzecz jasna chęć pomocy innym. Jak najbardziej szanuję chęć "niesienia pomocy drugiej osobie", ale czy aby na pewno tego potrzebujesz / chcesz? Ostatecznie na TAK.

×