Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Inaa.

Admin [DD2] #3
 • Postów:

  345
 • Wpisów na Alkoboxie

  2060
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  11

Inaa. wygrał/a w ostatnim dniu 31 Październik 2018

Inaa. miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

1591 Wariat

O Inaa.

 • Tytuł:
  Admin DD2#3 & Redaktor
 • Inne grupy
  Redaktor
 • Urodziny: 07.11.1997

Informacje

Ostatnio na profilu byli

7422 wyświetleń profilu
 1. Kolejne, sprzed obiektywu telefonu, znalezione gdzieś z dawna w folderach Chyba najsłabsze ze wszystkich do tej pory.
 2. Jestem za daniem mu szansy, ale żeby został przydzielony mu tzw. okres próbny. Jeśli udowodni, że zmienił zachowanie i zasługuje, aby zostać adminem po raz drugi dopiero na stałe.
 3. Na nie. Nie gram na tym serwerze, w ostatnim miesiącu mam tam przegrane może z 10 minut, w całości około godziny, ale pozwolę sobie wypowiedzieć się pod Twoim podaniem. Czemu na nie, nie będąc graczem owego serwera? Mianowicie sprawa jest bardzo prosta. Ze swoich źródeł wiem, że posiadając opiekuna i admina na naszej sieci miałeś przed rezygnacją zdaje się zwolnienie z powodu braku czas. No ale jak miałeś mieć czas, aby zadbać tutaj skoro nabijales gt na innym serwerze, innej sieci? Pewnie doskonale wiesz o jakim i jakiej sieci mówię, bo nawet graczy tam zapraszałes. Twoja koleżanka zrezygnowala tam z rang, nie chciałeś zostać bez niej i wróciłeś tutaj? Ciekawe. P. S. Mam prawo przypuszczać, że to Ty przekazywales niektórym osobom co sie dzieje w naszym dziale redaktorskim, więc dodatkowy minus, wynoszenie stąd gdzieś indziej Dziękuję za uwagę, moje gt z serwera wydaje mi się, że jest zbędne, bo po co podawać gt zbliżone zeru? Oczywiście jeśli muszę, to je dodam poprzez edycję posta.
 4. Rodzaj grafiki: Banner Tematyka: coś z kobietą i mężczyzną Preferowana kolorystyka: mogą być odcienie czerwieni, różu połączone z odcieniami niebieskiego, ale za inne propozycje według uznania autora się nie pogniewam Napisy: Ona&On Preferowany obrazek: brak Uwagi: prosiłabym aby układ słów był podobny do tego jaki jest na bannerze obecnie, wedle uznania możecie dodać od siebie jakieś elementy związane z tematyką. Jeśli jakaś praca mi się spodoba poproszę o pozostałe napisy jakie są ukazywane graficznie w tej serii.
 5. Inaa.

  nasze rysunki

  Może nie moje, ale młodsza siostra coś tam bazgra ołówkiem i zgodziła się podzielić
 6. Od około 0:52 do około 1:07 Od około 0:06 do około 0:20
 7. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 11/100 Mój czas 181 sekund  
 8. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 50/100 Mój czas 80 sekund  
 9. Na forum nie jesteś zbyt widoczny, podanie napisane na odpierdziel, byle coś tam było, pomysłów brak - napisane to co piszą wszyscy. Krótko - wybacz, ale moje NIE.
 10. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 92/100 Mój czas 102 sekund  
 11. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 61/100 Mój czas 103 sekund  
 12. Inaa.

  Urodzinki!

  Dziękuję! Wszystkim razem i każdemu z osobna! Powiem Wam, że starość nie radość
 13. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 70/100 Mój czas 70 sekund  

×