Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Inaa.

Admin [DD2] #3
 • Postów:

  332
 • Wpisów na Alkoboxie

  1990
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  11

Inaa. wygrał/a w ostatnim dniu 31 Październik

Inaa. miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

1525 Wariat

O Inaa.

 • Tytuł:
  Admin DD2#3 & Redaktor
 • Inne grupy
  Redaktor
 • Urodziny: 07.11.1997

Informacje

Ostatnio na profilu byli

6975 wyświetleń profilu
 1. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 11/100 Mój czas 181 sekund  
 2. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 50/100 Mój czas 80 sekund  
 3. Na forum nie jesteś zbyt widoczny, podanie napisane na odpierdziel, byle coś tam było, pomysłów brak - napisane to co piszą wszyscy. Krótko - wybacz, ale moje NIE.
 4. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 92/100 Mój czas 102 sekund  
 5. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 61/100 Mój czas 103 sekund  
 6. Inaa.

  Urodzinki!

  Dziękuję! Wszystkim razem i każdemu z osobna! Powiem Wam, że starość nie radość
 7. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 70/100 Mój czas 70 sekund  
 8. Dziękuję i gratuluję pozostałym
 9. Dziękuję bardzo! I gratulacje dla pozostałych
 10. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 80/100 Mój czas 75 sekund  
 11. Jestem na tak. Dobrze wykonuje swoje obowiązki, przykłada się do nich. Wiem też, że umie się przyznać jak czegoś nie potrafi (czasami też jak mu się nie chce xd) i poprosić o pomoc. Stara się wykonywać wszystko najlepiej jak potrafi. Powodzenia!
 12. Dobrze wiesz, że nie weźmiesz do siebie tylko będziesz pisał do ludzi z pretensjami, gdzie ubiegając się o takie stanowisko powinieneś starać się działać bezkonfliktowo - to raz Po dwa, często interesujesz sie tym co nie powinno Cię interesować, wszędzie jest Ciebie pełno i to wcale nie w pozytywnym tych słów znaczeniu. Moderator to funkcja, która potrzebuje odpowiedzialności no i według mnie również wyrozumiałości i cierpliwości, czego moim zdaniem Ty nie masz. Tutaj potrzeba pracy w zespole, dogadywania się, a dam sobie rękę uciąć, że jeśli byś widział jakieś błędy nie pomogłbyś, nie starał się wytłumaczyć, tylko od razu leciał byś do wyższych, żeby nakablowac, a tak niestety praca w jednym zespole nie wygląda. Z kulturą też często masz na bakier, poprawiłeś ją ostatnio, bo spodziewaleś się otwartej rekrutacji, a podanie miałeś napisane już odkąd Patrycji chwilowo nie bylo xd Co jeśli dostaniesz się i znowu będziesz się zachowywał jak wcześniej? No właśnie, pewnie sam sobie odpowiedziałeś i dobrze wiesz, że poprawiłeś się tylko dlatego, bo czatujesz na ten zielony kolor. Krótko, nie widzę Cię w tej roli. Jestem na NIE. P. S. 3/4 społeczności forum oskarżasz o kolesiostwo, więc jak wyobrażasz sobie pełnienie tej funkcji? Obgadywaniem innych, tych którzy nie są Twoimi kolegami z serwera?

×