Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Inaa.

Admin [DD2] #3
 • Postów:

  355
 • Wpisów na Alkoboxie

  2073
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  11

Inaa. wygrał/a w ostatnim dniu 31 Październik 2018

Inaa. miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

1646 Wariat

O Inaa.

 • Tytuł:
  Admin DD2#3 & Redaktor
 • Inne grupy
  Redaktor, VIP
 • Urodziny: 07.11.1997

Informacje

Ostatnio na profilu byli

7706 wyświetleń profilu
 1. Twoja zmiana od poprzedniego podania jest jak najbardziej widoczna, zmieniłeś się bardzo w tą lepszą stronę. Od otrzymania rangi AC jesteś nie do poznania. Nie ukrywając, nie polubiliśny się przez Twoje wcześniejsze zachowanie, ale skoro udowadniasz, że zasługujesz na tę posadę to pozostaje mi życzyć powodzenia. Tylko nie obrosnij za bardzo w piórka jak już otrzymasz wyższe stanowisko, na TAK.
 2. Pięć lat temu o tej porze Ktoś rozpoczął tą przygodę. Były wzloty i upadki, Były szuje i też gwiazdki, Pamiętają pewnie to nawet nasze dziadki, Bo zdarzały się w różnym wieku przypadki. Żadych skner już nie słuchamy, Bo w końcu przez swoje gadki zostali sami, Ale dosyć tej historii, dziś wszyscy jesteśmy wolni. Śmiejmy się, pijmy dziś do woli, Bo chociaż niektórzy by chcieli to PR się nie spartoli. Pewnie nie jeden teraz pod nosem coś sobie biadoli, Ale nie martwcie się, Prędzej czy później i tak wpisze IP naszych serwerów do konsoli. A niech tylko podskoczyć ktoś spróbuje, To uwierzcie, któryś z naszych managmentow się z nim nie popatyczkuje. Kolorowi, czy też biali, My wszyscy jesteśmy tacy sami. Biada tym co powstrzymywać w działaniach nas próbują, Bo szybko sobie u nas przerąbują. Przerąbują, daję słowo, Bo z tak wspaniałymi i wiernymi użytkownikami kolejne lata świetności sieci są przed nami.
 3. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 33/100 Mój czas 218 sekund  
 4. Kolejne, sprzed obiektywu telefonu, znalezione gdzieś z dawna w folderach Chyba najsłabsze ze wszystkich do tej pory.
 5. Jestem za daniem mu szansy, ale żeby został przydzielony mu tzw. okres próbny. Jeśli udowodni, że zmienił zachowanie i zasługuje, aby zostać adminem po raz drugi dopiero na stałe.
 6. Na nie. Nie gram na tym serwerze, w ostatnim miesiącu mam tam przegrane może z 10 minut, w całości około godziny, ale pozwolę sobie wypowiedzieć się pod Twoim podaniem. Czemu na nie, nie będąc graczem owego serwera? Mianowicie sprawa jest bardzo prosta. Ze swoich źródeł wiem, że posiadając opiekuna i admina na naszej sieci miałeś przed rezygnacją zdaje się zwolnienie z powodu braku czas. No ale jak miałeś mieć czas, aby zadbać tutaj skoro nabijales gt na innym serwerze, innej sieci? Pewnie doskonale wiesz o jakim i jakiej sieci mówię, bo nawet graczy tam zapraszałes. Twoja koleżanka zrezygnowala tam z rang, nie chciałeś zostać bez niej i wróciłeś tutaj? Ciekawe. P. S. Mam prawo przypuszczać, że to Ty przekazywales niektórym osobom co sie dzieje w naszym dziale redaktorskim, więc dodatkowy minus, wynoszenie stąd gdzieś indziej Dziękuję za uwagę, moje gt z serwera wydaje mi się, że jest zbędne, bo po co podawać gt zbliżone zeru? Oczywiście jeśli muszę, to je dodam poprzez edycję posta.
 7. Rodzaj grafiki: Banner Tematyka: coś z kobietą i mężczyzną Preferowana kolorystyka: mogą być odcienie czerwieni, różu połączone z odcieniami niebieskiego, ale za inne propozycje według uznania autora się nie pogniewam Napisy: Ona&On Preferowany obrazek: brak Uwagi: prosiłabym aby układ słów był podobny do tego jaki jest na bannerze obecnie, wedle uznania możecie dodać od siebie jakieś elementy związane z tematyką. Jeśli jakaś praca mi się spodoba poproszę o pozostałe napisy jakie są ukazywane graficznie w tej serii.
 8. Inaa.

  nasze rysunki

  Może nie moje, ale młodsza siostra coś tam bazgra ołówkiem i zgodziła się podzielić
 9. Od około 0:52 do około 1:07 Od około 0:06 do około 0:20
 10. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 11/100 Mój czas 181 sekund  
 11. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 50/100 Mój czas 80 sekund  
 12. Na forum nie jesteś zbyt widoczny, podanie napisane na odpierdziel, byle coś tam było, pomysłów brak - napisane to co piszą wszyscy. Krótko - wybacz, ale moje NIE.
 13. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 92/100 Mój czas 102 sekund  

×