Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Inaa.

Admin [DD2] #3
 • Postów:

  328
 • Wpisów na Alkoboxie

  1990
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  11

Inaa. wygrał/a w ostatnim dniu 31 Październik

Inaa. miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

1520 Wariat

O Inaa.

 • Tytuł:
  Admin DD2#3 & Redaktor
 • Inne grupy
  Redaktor
 • Urodziny: 07.11.1997

Informacje

Ostatnio na profilu byli

6960 wyświetleń profilu
 1. Na forum nie jesteś zbyt widoczny, podanie napisane na odpierdziel, byle coś tam było, pomysłów brak - napisane to co piszą wszyscy. Krótko - wybacz, ale moje NIE.
 2. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 92/100 Mój czas 102 sekund  
 3. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 61/100 Mój czas 103 sekund  
 4. Inaa.

  Urodzinki!

  Dziękuję! Wszystkim razem i każdemu z osobna! Powiem Wam, że starość nie radość
 5. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 70/100 Mój czas 70 sekund  
 6. Dziękuję i gratuluję pozostałym
 7. Dziękuję bardzo! I gratulacje dla pozostałych
 8. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 80/100 Mój czas 75 sekund  
 9. Jestem na tak. Dobrze wykonuje swoje obowiązki, przykłada się do nich. Wiem też, że umie się przyznać jak czegoś nie potrafi (czasami też jak mu się nie chce xd) i poprosić o pomoc. Stara się wykonywać wszystko najlepiej jak potrafi. Powodzenia!
 10. Dobrze wiesz, że nie weźmiesz do siebie tylko będziesz pisał do ludzi z pretensjami, gdzie ubiegając się o takie stanowisko powinieneś starać się działać bezkonfliktowo - to raz Po dwa, często interesujesz sie tym co nie powinno Cię interesować, wszędzie jest Ciebie pełno i to wcale nie w pozytywnym tych słów znaczeniu. Moderator to funkcja, która potrzebuje odpowiedzialności no i według mnie również wyrozumiałości i cierpliwości, czego moim zdaniem Ty nie masz. Tutaj potrzeba pracy w zespole, dogadywania się, a dam sobie rękę uciąć, że jeśli byś widział jakieś błędy nie pomogłbyś, nie starał się wytłumaczyć, tylko od razu leciał byś do wyższych, żeby nakablowac, a tak niestety praca w jednym zespole nie wygląda. Z kulturą też często masz na bakier, poprawiłeś ją ostatnio, bo spodziewaleś się otwartej rekrutacji, a podanie miałeś napisane już odkąd Patrycji chwilowo nie bylo xd Co jeśli dostaniesz się i znowu będziesz się zachowywał jak wcześniej? No właśnie, pewnie sam sobie odpowiedziałeś i dobrze wiesz, że poprawiłeś się tylko dlatego, bo czatujesz na ten zielony kolor. Krótko, nie widzę Cię w tej roli. Jestem na NIE. P. S. 3/4 społeczności forum oskarżasz o kolesiostwo, więc jak wyobrażasz sobie pełnienie tej funkcji? Obgadywaniem innych, tych którzy nie są Twoimi kolegami z serwera?
 11. Upomnienie o odznaczenie/a: Gaduła i 1Rok Link do tematu/dowodu, w którym jest informacja o uzyskaniu odznaczenia: Profil
 12. Najlepszy Administrator (dlaczego?): @Joanna (Urlop)wyrozumiała, pomocna. Najlepszy Admin Serwera (dlaczego?): @[email protected]@systematyczne GT, jest tyle ile potrzeba Najgorszy Admin Serwera (dlaczego?): @Pietrek90ile to ten Pan był dni adminem? 3? Najlepszy Właściciel/Opiekun: @ .:Grand-Master:. Najlepszy Moderator: @ Patrycja. Najlepszy AntyCheat: @PEJTER Grafik miesiąca: @Miętowa. Redaktor miesiąca: @ Patrycja. Admin TS3 miesiąca: @SoBeK Typer miesiąca: @kolaokl Gracz miesiąca: @Qrop Serwer miesiąca: DD2 #3 Najsurowsza osoba na forum: @Maggio Osoba, która zrobiła największy postęp: @kolaokl Pomocnik miesiąca: @` NieoR^- ten kalendarz do redaktorki *.* Najbardziej pracowita osoba: @ OxyGeN Nierób miesiąca: @ .:Grand-Master:. Lizus miesiąca: @XxardasS Podrywacz miesiąca: @XxardasSniezmiennie Dziewczyna miesiąca: @. Izka . Największy no life na forum: @braindeadfificzasami to jak jakiś strażnik internetów Największy no life na ts3: @Emaus aka Pierniczek Najbardziej rozgadana osoba: @picasso Najbardziej zabawna osoba: @vego21 Najbardziej pomysłowa osoba: @ Patrycja.- te wywiady Użytkownik forum miesiąca: @Joanna (Urlop) Największy spamer na forum: @Merku Największy spamer na shoutbox: @ Patrycja. Pijak miesiąca: @` NieoR^ Rozrabiaka miesiąca: @Pietrek90 Największa fajtłapa forum: @Pietrek90 Najdziwniejsza osoba: @walle[t] Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej pozytywnie (dlaczego?): #1 Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej negatywnie (dlaczego?): #2
 13. @ Patrycja., @PEJTERtak czułam, że w końcu awansujecie wyżej, intuicja mnie nie zawiodła. Gratuluję!

×