Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

PEJTEROVSKY =)

Właściciel Serwera
 • Postów:

  1909
 • Wpisów na Alkoboxie

  9065
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  21

PEJTEROVSKY =) wygrał/a w ostatnim dniu 7 Maj

PEJTEROVSKY =) miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

2287 Wszechmocny

O PEJTEROVSKY =)

 • Tytuł:
  砂糖みたいに甘い
 • Inne grupy
  Użytkownicy
 • Urodziny: 24.07.2000

Informacje

Ostatnio na profilu byli

9353 wyświetleń profilu
 1. Tam na tym mixie mnie nie było to się nie liczy
 2. O cię panie, gratuluję roboty. Dopiero to zobaczyłem ale zajebiście to wygląda. Szanuję za całokształt, tylko nasuwa się pytanie. Czemu Chińczyk xD
 3. fajny pieseł, jak się zwie?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. K3IMaN aKa $hootinG.;ver百万

   K3IMaN aKa $hootinG.;ver百万

   bo mi szkoda wahy na auto to wes podrzuc

  3. PEJTEROVSKY =)

   PEJTEROVSKY =)

   tylko zapomnialem ci powiedziec, ze to nie jest suczka jednak

    

  4. K3IMaN aKa $hootinG.;ver百万

   K3IMaN aKa $hootinG.;ver百万

   to z siurasem też może być 

 4. @Dejman. Zmieniam głos, peace yoł - @laresse
 5. Thanks from the mountain.
 6. Nick: PEJTEROVSKY =) Wiek: zaraz 19 - zabawne, bo ostatnio jak pisałem podanie na AC miałem prawię 18 Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Miałem okres gdzie na forum nie bywałem za często, ale w ostatnich tygodniach starałem się to poprawić. Coś o sobie: Piotrek, maturzysta i student Politechniki Łódzkiej. Jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie to od 6maja zaczynam pisać matury, po nich mam czas wolny - co prawda, mam zamiar dorabiać sobie na boku, ale to raczej nie będzie kolidowało z nowymi - starymi obowiązkami. Nie każdy mnie lubi, pewnie większość nie, co mnie szczerzę mówiąc nie obchodzi, jedyny kontakt na jaki będę zwracał uwagę, poza administracją to grupa AC. Bo jak wiadomo, nasza praca to owoc wielu czynników, w tym zaufania. Z aktualnymi AC miałem styczność pracować podczas poprzedniej "kadencji" i się z nimi dobrze dogadywałem, poza Radecky'm - Oczywiście z mojej winy, bo wtedy zrezygnowałem z pełnienia funkcji. Ale myślę że nie było by problemu się bardziej "zakolegować" - wnioskuje to z rozmów na AB, wyprowadź mnie z błędu jeżeli jest inaczej. Sprostuje też inna sytuację - mojej rezygnacji. Nastąpiła ona krótko po mojej degradacji. Nie zrobiłem tego z powodu "poddania się" jak to wiele osób sugerowało, ale uznałem że są ważniejsze rzeczy do robienia niż zajmowanie się forum. Przez bite dwa miesiące przygotowywałem się do matury, która potraktowałem jako priorytet, z tego też powodu byłem ostatnio mniej obecny. Doświadczenie: Dosyć sporę, 9miesięcy na tej sieci i trochę mniej na innej. Wiem co jest pięć i nie tylko jestem w tym dobry, ale też lubię to robić, a jak wiadomo o to głównie chodzi. Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Cóż, nasza ekipa się posypała i uznałem, że przyda się pomoc. Uważam że poprzednio sprawowałem się wystarczająco dobrze piastując to stanowisko, więc sądzę że uda mi się i tym razem. Dodam od siebie że nie "lecę na kolorek" bo byłem wcześniej niebieski - jak większość osób pewnie pamięta (Wyleciałem za swoje błędy, trudno zdarza się, przynajmniej wiem że to nie dla mnie). Jeżeli się nie uda to nie zamierzam płakać i spróbuje następnym razem #1 - tak, podanie jest praktycznie przekopiowane z poprzedniego podania, bo nie mam nic do dodania. Edit. Moje mądrzenie się, to było zwrócenie uwagi na warna dla kprosto, oraz ostrzeżenie dla admina za powód bana "Ochłon" - przepraszam że jestem taki toksyczny :< Przepraszam też, za nie napisałem podania drugi raz ale tydzień czasu =/= rok ^_^. Nie zmieniło się za dużo w moim życiu poza punktem o Ile czasu dziennie spędzasz na forum. W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.
 7. Najlepszy Administrator (dlaczego?): @[Urlop] Vakos- Osoba na odpowiednim stanowisku, dobrze że jest bo z forum by było nie ciekawie. Najlepszy Admin Serwera (dlaczego?): @'Krejzolka' ♥- za pracę Najgorszy Admin Serwera (dlaczego?): @Zjarany^^- całkokształt Najlepszy Właściciel/Opiekun: @laresse- Szanuje za starania. Najlepszy Moderator: @SoBeK Najlepszy AntyCheat: @ K3IMaN aKa $hootinG.;ver百万 Grafik miesiąca: @ Serafina Redaktor miesiąca: @ SeriouS Admin TS3 miesiąca: @Emaus Typer miesiąca: @DarO Gracz miesiąca: @ K3IMaN aKa $hootinG.;ver百万- Łap za tego L4D2 Serwer miesiąca: DD2 #3 Najsurowsza osoba na forum: @Adelka- pozdro za tego warna, za "Ochłoń" Osoba, która zrobiła największy postęp: @laresse Pomocnik miesiąca: @ .:Grand-Master:. Najbardziej pracowita osoba: @[Urlop] Vakos Nierób miesiąca: @ sredniomineralizowana woda Lizus miesiąca: @Unluku Podrywacz miesiąca: @DG123 Dziewczyna miesiąca: @'Krejzolka' ♥ Największy no life na forum: @SoBeK Największy no life na ts3: @<<GaLaRa>> Najbardziej rozgadana osoba: @ K3IMaN aKa $hootinG.;ver百万 Najbardziej zabawna osoba: @ K3IMaN aKa $hootinG.;ver百万 Najbardziej pomysłowa osoba: @ K3IMaN aKa $hootinG.;ver百万 Użytkownik forum miesiąca: @ Radecky Największy spamer na forum: @WielkiSwarog Największy spamer na shoutbox: @szeva 龙 Pijak miesiąca: @WielkiSwarog Rozrabiaka miesiąca: @Zjarany^^ Największa fajtłapa forum: @Mategros Najdziwniejsza osoba: @Wild Marten Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej pozytywnie (dlaczego?): @ BRAINDEADFIFI ;^)- Wreszcie zrozumiałeś parę rzeczy! Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej negatywnie (dlaczego?): @Adelka- W moich oczach nadużywasz swoich praw.
 8. Bywam zdrów Ałgonał, zapamiętam sobie nasze rozmowy na tsie odnośnie serwerów o życia.
 9. Wrzucam bo ładnie wygląda @'Krejzolka' ♥ A to nie wiem kiedy zrobione, ale znalazłem - "Wybijanie konkurencji"

×