Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Saju

Użytkownicy
 • Postów:

  79
 • Wpisów na Alkoboxie

  210
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

96 Zaawansowany

5 obserwujących

O Saju

 • Tytuł:
  Zaawansowany Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Ełk
 • Zainteresowania:
  Militaria
 • Gram na:
  CS:GO MOD #2

Ostatnio na profilu byli

667 wyświetleń profilu
 1. Witam poniżej stworzyłem listę rzeczy, które moim zdaniem powinny zostać zrobione,zmienione oraz naprawione dla lepszej sytuacji serwera, bardzo proszę o wypowiedzenie się graczy w tym temacie! 1. Misje Misje na serwerze są bardzo dobrym urozmaiceniem gry na naszym serwerze i bardzo duża część graczy chce powrotu misji, te co były są ok niech będą po prostu te stare. 2. Zmiana 3maps System 3 map jaki ostatnio panował jest słabym pomysłem i duża część graczy również chce tej zmiany. - De_eldorado - de_westwood - awp_india - css_overpass - css_inferno - css_casche1 - css_dust2 - css_dust - css_aztec - cs_wiocha coś mniejszego - css_mirage_go - css_mirage2x2_go Na początek wystarczy takie zestawienie, jeśli chcecie jeszcze jakieś inne proszę o podanie niżej lub ewentualną zamiane za jakąś z powyższej listy. (Nie wiem jak jest z kondycja serwera jeśli chodzi o stan techniczny dlatego też nie wiem jaka ilość map będzie odpowiednia) 3. Skiny Nowe zestawienie skinów, ale nie wiem czy jest sens wypisać jakie, bo nie wiem czy będzie wam się chciało to wgl robić... 4. Oczywiście jeśli zmiany będą prowadzone dobrze jest zacząć od nowa całkowity reset skinów, kluczy. Bardzo istotna sprawa, ponieważ gracz o nicku "Wiktoria <33333" pobugował skrzynki i rozdawał na serwerze w ilości nawet 200szt, proszę o całkowity reset! 5. Brak hltv na serwerze od tygodnia... 6. Początkowo jakiś konkurs top3 lub kto 1 uzbiera zestawienie skinów np. 1. m4 flasback 2. deagl (nazwa) 3. awp (nazwa) Kto 1 uzbiera 3 podane skiny coś wygrywa czy coś takiego. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje proszę pisać w tym temacie Bardzo proszę o wypowiadanie się!
 2. Zdecydowanie tak! Obecny system map jest słaby :/ Granie na 3 mapach to nie to samo, czekam na stare zestawienie map
 3. Witam, Wracam po przerwie na nasz kochany serwerek cs go mod #2, pełny energii, szczęśliwy ze znowu będę latał po pięknych mapkach, słonecznym duscie 2, wykonywał misje niczym spocony rambo, zbierał skrzyneczki, kompletował skiny, zobaczę naszych starych graczy, niestety nie jest tak pięknie jak sobie to wyobrażałem... Misje nie działają, bug ze skinami, graczy mało bo nikt o serwer już się nie stara, mapy jakie były takie są, lipaaa, nic się nie dzieje, dodatkowo zestawienie skinów też nic nowego. Zastanawiam się czy w najbliższym czasie zostaną podjęte jakieś prace na serwerze? Cokolwiek by serwer powstał na nogi? Każdy z kim rozmawiam mówi jak jest źle, pomysłów od graczy jest dużo i są to całkiem trafne propozycje, ale nikt na to nie zwraca uwagi. Nie potraktujcie tego jako atak czy coś w tym stylu, jestem ciekaw czy coś zostanie po prostu zmienione i zostaną podjęte działania :) Pozdrawiam! :[
 4. Proszę o Odebranie rangi admina cs go mod #2
 5. Nick: Saju Ile czasu cię nie było: 7 dni Powód: Szkoła, problemy zdrowotne.
 6. Saju

  [Skarga] HoRuS

  Myślę, że kolegą o łagodnej karze może zapomnieć. Ciągle problemy i zazwyczaj kojarzy sie z takimi akcjami. Myślę że ban na 1 dzień będzie odpowiednią karą, ale to trzeba poczekać na decyzję xdbx.
 7. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: Saju Data nieobecności: 06-09 Powód: Odpoczynek od cs
 8. Troszkę się pośmiałem, dobry tygodnik :P
 9. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 90/100 Mój czas 405 sekund  
 10. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 90/100 Mój czas 219 sekund  
 11. Dobry wariacik na odpowiednim miejscu, dobrze wykonuje swoją robote! :P

×