Skocz do zawartości

SP3D!

Użytkownicy
 • Postów:

  5
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

0 Nowy

O SP3D!

 • Tytuł:
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Włącz
 1. Propozycja: Dodanie nielimitowanej amunicji Opis: Czytając powyższy temat z nielimitowaną amunicją wpadłem na pomysł. A gdyby tak dodać możliwość kupienia tego za 10k monet w klanie ? Bądź każdy z graczy sam pod jakąś komendom za 5k monet. Często brakuje amunicji więc co wy na takie zastosowanie tego pluginu ? Download (jeśli jest): --------------- Zatwierdzone (zostawiamy dla [email protected]): ~Odpada - możesz kupić dodatkowy magazynek w sklepie jak ci brakuje
 2. Propozycja:Zmiana klasy ghost Opis:klasa ghost bardziej kojarzy mi się z takimi umiejętnościami: 15 Sekund Przechodzenia Przez Sciany Uzycie: {E}, Dodatkowy Skok, 15 Sekund Niewidzialnosci Uzycie: Na Kosie {PPM},1/14 z M4, Mniejsza Grawitacja. Ewentualnie coś zabrać i dodać scouta 1/1 bądź coś innego. bronie:m4 deagle. Download (jeśli jest):Jeśli będzie akcept dam na pw Zatwierdzone (zostawiamy dla [email protected]):
 3. Propozycja:Klasa mpremium/premium Truciciel Opis:3 Trutki Ktore Truja Wroga i Lecza Sojusznikow Uzycie: {E}, Granat Trujacy, 1/4 Na Zatrucie z MP5, Obrazenia z MP5 {+INT}, bronie: mp5, he, deagle Download (jeśli jest):Jeśli będzie akcept dam na pw Zatwierdzone (zostawiamy dla [email protected]): Propozycja:klasa mpremium/premium Piroman Opis:1/12 na wyrzucenie broni(działające), jego obrażenia nie są osłabiane przez wytrzymałość wroga, granat podpalający, 1/5 na podpalenie bronie: he, deagle, akacz Download (jeśli jest):Jeśli będzie akcept dam na pw Zatwierdzone (zostawiamy dla [email protected]):
 4. To nie ręka tt tylko oryginalna z cs 1.6 ręce z cz go zabierają z 20 fps
 5. Chciałem przedstawić lekko zmienione modele skinów które zabierają mniej fps graczom np. Zmiana tego: https://zapodaj.net/1748998b11e67.bmp.html Na to: https://zapodaj.net/d88f870d01735.bmp.html Jest to naprawdę niewielka zmiana, ale pozwoli graczom o słabszych komputerach utrzymać więcej fps. Kto jest za ?
 6. Witamy na forum SP3D! :welcome: