Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Krejzolek ツ

Użytkownicy
 • Postów:

  31
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Darowizny

  0,00 zł 
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

52 Zaawansowany

9 obserwujących

O Krejzolek ツ

 • Tytuł:
  Użytkownik
 • Urodziny: 11 Październik

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Mszana Dolna
 • Zainteresowania:
  Sport, motoryzacja i gry :)
 • Steam:
 • Gram na:
  CS:GO MOD #2
 • Imię:
  Daniel

Ostatnio na profilu byli

805 wyświetleń profilu
 1. To nie moja wina, że siwy mi mówił na cs, że mu misji nie zalicza a miał ponad 30 osób zabitych na mapce. Więc on się mnie spytał, czy bym mu nie sprawdził tego, ja się zgodziłem i okazało się, że mu zaliczyło. Chciałbym przeprosić Was za to, że nie zgłosiłem tego tylko postanowiłem to zrobić na własną rękę, chciałbym również prosić o drugą szansę. Przepraszam jeszcze raz.
 2. Nick:Krejzolovsky ツ Powód: Podszywka Admin banujący:Galara Data i godzina zdarzenia: 19:15 06-11-2018 Mapa:De_dust2 Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pijemy-Rozrabiamy.pl [AMXBans] Powod: 'Podszywka' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1551729' [AMXBans] =============================================== Chciałem pomóc graczowi @siwyv12 za jego pozwoleniem w sprawie takiej gdyż jemu tak jak i mi bugują się misje w taki sposób, że spełnione są warunki a misja nadal niezaliczona. Zdarzyło mi się takie coś pierwszy raz i proszę o Unbana. Ps nie zamykajcie tematu i dajcie się wypowiedzieć @siwyv12 Ps §23. Zabrania się nabijania misji z pomocą drugiej osoby, podczas gdy na serwerze są inni gracze. (Żaden z graczy mi nie pomagał w misji gdyż robiłem ją sam.)
 3. Nick:Krejzolovsky ツ Powód: Podszywka Admin banujący:Galara Data i godzina zdarzenia: 19:15 06-11-2018 Mapa:De_dust2 Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pijemy-Rozrabiamy.pl [AMXBans] Powod: 'Podszywka' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1551729' [AMXBans] =============================================== Chciałem pomóc graczowi @siwyv12 za jego pozwoleniem w sprawie takiej gdyż jemu tak jak i mi bugują się misje w taki sposób, że spełnione są warunki a misja nadal niezaliczona. Zdarzyło mi się takie coś pierwszy raz i proszę o Unbana.
 4. Nick: Krejzolovsky ツ Powód:SSy na Pijemy-Rozrabiamy.pl Admin banujący:Digi Data i godzina zdarzenia: 27-08-2018 19:19 Mapa De_dust2 Wycinek z konsoli:https://www107.zippyshare.com/v/9kwUGaya/file.html Dostałem kontrolnego ss w formacie BMP a TGA nie ma. W folderze mam już 99 plików TGA i żaden nie ma dzisiejszej daty.
 5. Paweł był wyśmienitym człowiekiem oraz przyjacielem. Bardzo mi przykro, że tak się to wszystko potoczyło ponieważ byłem z nim od początku do końca, nigdy nie zapomnę naszego poznania oraz wspólnych rozmów podczas których zawsze zamieniałeś smutek w radość, nigdy nie odmówiłeś innym pomocy oraz starałeś się pomagać wszystkim wokół Siebie. Nikt o Tobie nie zapomni ponieważ każdy obdarzył Cię wielkim zaufaniem oraz szacunkiem, zostaniesz na zawsze w naszych sercach. Żegnaj przyjacielu i spoczywaj w pokoju. [*]
 6. Super tygodnik, trzymaj tak dalej.
 7. Jestem na TAK Steam Wiek Miał już własny serwer Aktywny na serwerze Chęć pomocy Amx
 8. 1.Jak śpiewaliśmy nastukani z @Ekola (1908) i @Daxina ts w Sylwestra, śpiewanie również na idolu 2.Jak @Daxichciał przepiąć ramy przy włączonym komputerze

×