Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Radecky

Użytkownicy
 • Postów:

  908
 • Wpisów na Alkoboxie

  300
 • Darowizny

  0,00 zł 
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  5
 • Czas Online

  21h 45m 33s

Radecky wygrał/a w ostatnim dniu 20 Wrzesień

Radecky miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

1 400 Boski

O Radecky

 • Tytuł:
  Life is life...
 • Urodziny: 2000.05.23

Informacje

Ostatnio na profilu byli

2 779 wyświetleń profilu
 1. Witam. Z tą decyzją dość długo się zbierałem, lecz nie wiedziałem jak mogę to napisać jak to zrobić. Podczas pisania tego czuje smutek, bo jednak jakoś ciężko pisać mi taki temat. Niestety moja ilość czasu zmniejszyła się do "minimum" takiego, że nie mam czasu na opieke nad serwerem, klanem oraz mixami - aktywność niemal że zerowa. W AC również nie widać mnie wogóle, bo tego czasu jest zbyt mało. Powodem tego jest wkraczanie w dorosłe życie, 4 klasa technikum jest bardzo intensywna. Chciałbym swój czas w pełni poświęcić maturze, gdyż zbieram się za 2 rozszerzenia - m.in. j. angielski - które jednak wymagają czasu, żeby wiele rzeczy zrozumieć i zdać na wysokim poziomie. Ciężko mi żegnać się po spędzeniu 2.5 roku na tej sieci, gdzie poznałem wiele mega pozytywnych osób, z którymi siedziało się te 4-5h na ts3 i "cisnęło beke". Z tego miejsca chciałbym podziękować osobom, które dużo dla mnie uczyniły: @kolaoklZa to, że mimo mojego krótkiego stażu jako admin dałeś szansę nabyć wiele doświadczenia w randze AC, to dla mnie naprawdę wiele że mogłem być na takim stanowisku, jeszcze raz dzięki! @ VakosZa dołączenie serwera MIX, ustawienia opiekunem chociaż tego się nie spodziewałem, mam nadzieję że obecne rcony, osoby tam zarządzające będą kierować serwerem prawidłowo i będzie on dążył w dobrą stronę! @ xdbxRównież za całokształt @SoBeKNierobie, za wiele rozmów i podpowiedzi które mi udzieliłeś, może kiedyś jak zajrzę na forum i znajdę czas to się pojawie na jakimś zlocie @ BRODATY_ZBIR @Unluku @MajkelG @ Marszaa @NiePijTato *-' @ PingwiNek @ sredniomineralizowana woda @ wysokozmineralizowana woda @ K3IMaN aKa $hootinG.;ver百万 @Gucci BoiZa śmianie na ts3, za mixy, postaram się czasem tam do Was zajrzeć, dziękuję Wam że mogłem z wami się pośmiać, jak i również porozmawiać o tym co bardzo ciekawe - Brodaty ! Całej ekipie AC za wprowadzenie i wtajemniczenie w zasady działania oraz wspólne weryfikacje. Mnóstwo osób mógłbym wymienić, ale no z tymi utrzymywałem bardzo dobry kontakt. Raczej jeśli będę to tylko na ts3 czasami, ale to dla pogadania. PS. Jednocześnie proszę właścicieli swoich serwerów o zdjęcie uprawnień @ PEJTEROVSKY =)@ .:Grand-Master:. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję i życze powodzenia oraz dalszych sukcesów!
 2. Często jesteś na mixach i zgranie razem z Tobą mamy bardzo dobre, a ostatnio wykruszyły nam się osoby i potrzeba nam klanowiczów.
 3. Proszę o odebranie rangi graczowi - @H4rdc0re? Powód: Rezygnacja ze strony gracza.
 4. Z podaniem się nie postarałeś jako tako - napisanie trochę na kolanie. Nie widzę Cię w tej roli, a moim zdaniem złożenie podanie jest tylko dlatego że zrobiła to Marysia. Skoro wcześniej sam Vakos był opiekunem to dlaczego nie złożyłeś podania, aby pomóc mu w tej roli? Jestem na nie.
 5. Jeżeli chcesz powrócić to nadrób aktywność, bo wątpię żeby ktoś z obecnych adminów ts3 i innych kojarzył Cię tak, aby pogadać. W ogóle Cię nie widać, więc mój głoś jest na nie.
 6. Proszę o odebranie rangi - @Seweryn Czaja Powód: Rezygnacja ze strony gracza. Dziękuję za współpracę i grę na spotkaniach sieciowych.
 7. Admin zrobił Ci 7 screenów w formacie .TGA. Tutaj poradnik --> https://pijemy-rozrabiamy.pl/topic/70732-jak-znaleźć-spakować-i-wstawić-screeny/

×