Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Radecky

Admin [GOMOD #1]
 • Postów:

  237
 • Wpisów na Alkoboxie

  1219
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

276 Władca forum

5 obserwujących

O Radecky

 • Tytuł:
  it's me, i'm SAD.
 • Urodziny: 23.05.2000

Informacje

Ostatnio na profilu byli

869 wyświetleń profilu
 1. W regulaminie jest, że podpowiadanie przez różne komunikatory skutkuje banem permanentnym, więc nie zachodzi potrzeba, aby wgrywać plugin obserwowania tylko swojej drużyny. Na Nie.
 2. Na duże Tak. Steam, pagon, staż, aktywność itd itd. To że brak doświadczenia nic nie znaczy, każdy od czegoś zaczyna i nabiera tych umiejętności. Chłopak który starannie wykonuje swoje obowiązki. Życzę powodzenia! Pozdrawiam!
 3. Neutral +wiek +steam +doświadczenie -kultura... -kiedyś admin Będę na Tak, jeśli będą jakieś rezultaty, bo działasz czasem zbyt impulsywnie co przekłada się na słowa kierowane do graczy etc. Pozdrawiam!
 4. @RzHBardzo dobry admin, stara się pomóc serwerowi, pomysłowy, pełni dobrze swoje obowiązki ✔️
 5. Ten kolor naprawdę pasuje XD PS. Jest to koszulka, która wymagana jest w pracy, a ci zo zaczęli noszą taki kolor, obecnie już zielona 😂😂 PSS. Ubrany tak bardzo bo jest to praca na magazynie z temperaturą 2°C
 6. Najlepszy Administrator (dlaczego?): @VakosZawsze chętny do pomocy, nie zostawi kogoś bez jakiegokolwiek słowa Najlepszy Admin Serwera (dlaczego?): @Pawelek xdPowrót mam nadzieję że już na dłuższy czas, spełnia swoje obowiązki Najgorszy Admin Serwera (dlaczego?): Najlepszy Właściciel/Opiekun: @Maggio Najlepszy Moderator: @PEJTER Najlepszy AntyCheat: @ KEjMAN aKa $HOOTiNG /k/;^) Grafik miesiąca: @ DarkAng3l! Redaktor miesiąca: @ smerfetka. Admin TS3 miesiąca: @ Olka. Typer miesiąca: @kolaokl Gracz miesiąca: Serwer miesiąca: Go Mod #1 Najsurowsza osoba na forum: @ OxyGeN Osoba, która zrobiła największy postęp: @sredniomineralizowana woda Pomocnik miesiąca: Najbardziej pracowita osoba: @Vakos Nierób miesiąca: @Lysy* Lizus miesiąca: @braindeadfifi Podrywacz miesiąca: @DG123 Dziewczyna miesiąca: @Joanna Największy no life na forum: @ KEjMAN aKa $HOOTiNG /k/;^) Największy no life na ts3: @ H^s Diablo. Najbardziej rozgadana osoba: @vego21 Najbardziej zabawna osoba: @ Wujaszek Be. Najbardziej pomysłowa osoba: @<<GaLaRa>> Użytkownik forum miesiąca: @RzH Największy spamer na forum: @kolaokl Największy spamer na shoutbox: @DG123 Pijak miesiąca: @ smerfetka. Rozrabiaka miesiąca: @Kropek. Największa fajtłapa forum: @Ayo. Najdziwniejsza osoba: @ Classy. Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej pozytywnie (dlaczego?): @kolaoklPozostanie opiekunem GO MOD #2 Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej negatywnie (dlaczego?): @Familia*Podanie na admina, a teraz już go brak
 7. Na Tak +wiek +Steam +doświadczenie +Aktywność
 8. Na Tak +Staż +Wiek +Aktywność +Jakieś doświadczenie z DR +Podanie świetnie rozpisane Powodzenia!
 9. Na Tak. +doświadczenie +czas +kreatywność +osoba która spełnia obowiązki
 10. Na duże Tak. +Wiek +Steam +Staż na serwerze +Pagon +Wysłucha, jest spokojny -/+Aktywność na forum trochę do poprawy Dużo pomysłów, wywiązuje się z obowiązków jakie dostaje. Powodzenia!
 11. Na Tak. +wiek +GT +doświadczenie +kultura i aktywność -steam Powodzenia!
 12. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: Radecky Data: 21.06.2018r. - Nie określono Powód: Brak sprzętu, wyjazd za granicę do pracy.

×