Skocz do zawartości

SzmaciNN

Użytkownicy
 • Postów:

  81
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wpisów na Alkoboxie

  40

Reputacja

176 Król Reputacji

5 obserwujących

O SzmaciNN

 • Tytuł:
  Zaawansowany Użytkownik
 • Inne rangi

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Rzeszów
 • Zainteresowania:
  Snap: szmacin
 • Steam:
 • Gram na:
  4MAPS
 • Imię:
  Marcin
 1. Tak jak w tytule, odchodzę z powodu znudzenia się grą, nie wchodząc na serwer nie poznaje nowych ludzi, wiąże się z tym, że nie mam się też gdzie wypowiadać w tematach. Raz na miesiąc może wbije. Także mniej gram z powodów prywatnych, nie będę się bardziej wgłębiał. Pozdrowionka dla wszystkich, a najbardziej 4maps, dzięki za 3 miesiące grania.
 2. Plusy: +GT, +staż na serwerze wystarczający, +nie widziałem byś wyzywał itp. czyli kultura dobra. Minusy: -nie masz mutacji, -brak cs na steam (cs na steam kosztuje 15 zł na allegro) -mała aktywność na forum. Ale i tak jestem neutralny z przewagą na tak. [Ukryta Zawartość]
 3. Dwa dni PGL Major Krakow 2017 za nami!

  Oczywiście, że VP, oglądam ich od 3 lat. Choć im nie szło ostatnim czasie, to teraz Katowice 2014 powracaja.
 4. Cs 1.6 na steam

  Temat można zamknąć.
 5. Powód: Nie mam czasu na grę. Reszte informacji wypisałem opiekunowi StarScream
 6. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: SzmaciN Data nieobecności:07-08/07-14? Nie wiem dokładnie Powód: Sprawy prywatne Usprawiedliwienie: Nick: SzmaciN Ile czasu cię nie było: 3 dni Powód: Brak czasu
 7. Wyniki The Best Of PR #31

  Gratulacje
 8. Cs 1.6 na steam

  Wchodzisz w biblioteke, prawym na counter strike, zakładka "ogólne", "ustaw opcje uruchamiania" i WKLEJASZ -width 800 -height 600.
 9. Cs 1.6 na steam

  Nie zrozumialem z tego nic co napisałeś, ale spróbuj tak. Jak już jesteś na steam to po kolei Ci będę dyktował. 1. Biblioteka (tam gdzie masz gry/gre) 2. Prawym przyciskiem myszy na counter strike, 3. Właściwości, 4. Zakładka "Pliki Lokalne" 5. Sprawdz spójność plików.
 10. The Best Of PR #31

  Najlepszy Administrator: @xdbx Serwer miesiąca: 4Maps Najlepszy AntyCheat: @Lazarus! Najlepszy Właściciel/Opiekun: @kolaokl Najlepszy Admin Serwera: @Andrej. Najgorszy Admin Serwera: @Czarnulka. Admin TS3 miesiąca: @Olka. Najlepszy Moderator: @3oda K.R.U. Najsurowsza osoba na forum: @Miętowa. Typer miesiąca: @kolaokl Gracz miesiąca: @SoaD Lizus miesiąca: @Klaudia94 Najbardziej niedoceniony gracz: @Dejman. Osoba, która zrobiła największy postęp: @StarScream Pomocnik miesiąca: @ Podrywacz miesiąca: @The redsiak Największy no life na forum: @Lazarus! Najbardziej rozgadana osoba: @panna D. Najbardziej zabawna osoba: @StarScream Nierób miesiąca: @Czarnulka. Grafik miesiąca: @Wujek. Redaktor miesiąca: @MixMen Największy spamer na forum: @kolaokl Największy spamer na shoutbox: @Wujek. Najbardziej pracowita osoba: @OxyGeN Rozrabiaka miesiąca: - Największa fajtłapa forum: @Andrej. Użytkownik forum miesiąca: Dziewczyna miesiąca: @Czarnulka. Najdziwniejsza osoba: @K3IMaN aKa $hootinG Najbardziej pomysłowa osoba: @StarScream Pijak miesiąca: @Vakos Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej pozytywnie(dlaczego?): @Dejman. (złapał cziterów grasujących w sieci counter strike) Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej negatywnie(dlaczego?): @panna D. (Zrezygnowała :c)
 11. Awanse 30.06.2017

  Gratulacje
 12. Nick: SzmaciN Wiek: 17 Ile czasu dziennie spędzasz na forum: minimum 3 godziny Coś o sobie: Mam na imię Marcin, liczę 17 wiosen. Pochodzę z małej wsi, która leży w okolicach Rzeszowa. Interesuje się lekkoatletyką, bardziej dokładnie to biegi krótkodystansowe. Jestem otwarty na nowe znajomości. Doświadczenie: Nie mam, aczkolwiek wiem z czym to się je. Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Chciałbym spróbować swoich sił w owej roli, jak i pomóc kolegom. W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.
 13. Jestem za propozycja. Nie będą przeszkadzać Ci gracze, którzy maja po i nawet 5x banów za fleshe. Propozycja wiadomo przez kogo była odrzucona, gdzie nawet ani jeden gracz sie nie wypowiedział