Skocz do zawartości

BialyMewiec

Admin [JB]
 • Postów:

  122
 • Wpisów na Alkoboxie

  219
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

69 Zaawansowany

3 obserwujących

O BialyMewiec

 • Tytuł:
  Admin JailBreak
 • Urodziny: 24.06.2000

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Gram na:
  JailBreak
 • Imię:
  Jaś ^^

Ostatnio na profilu byli

586 wyświetleń profilu
 1. Witamy serdecznie i zapraszam na JailBreak!
 2. Jaką rangę dał byś osobie wyżej ?

  Admin TS3
 3. [Sport] Czy zgadniesz co to za piłkarz ?

  Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 73/100 Mój czas 67 sekund  
 4. NEW

  Siemanko @Hslampek To niezłe przywitanie XDDD
 5. odrzucona Banu serwery

  Jak najbardziej na tak. Ciekawy pomysł i również może być przydatny.
 6. Miejmy nadzieję że wrócisz ;) Trzymaj się
 7. Oczywiście, jak najbardziej, z całego serducha na TAK: +Wiek +Pagon +Steam +Ogarnięty i lubiany gracz +GT +Doświadczenie +AMXX +Tak mu się JB spodobało że rodzinkę Sobie założył na serwerze XDD
 8. To nie jest faworyzacja, bo Cię nie obraził Jakby za takie drobnostki leciały bany to by już JB nie było. A że Ty poleciałeś z wulgaryzmami to już miałem prawo postąpić inaczej.
 9. Ta skarga to jakieś flaki z olejem. Nie piszesz o co dokładnie chodzi. Byłeś w CT, nie wiem ile czasu przede mną. Starałem się wytłumaczyć Ci co robisz źle to byłeś negatywnie nastawiony w stosunku do mnie. Sam przyznałeś, że nie czytałeś regulaminu. Na serwerze jest informacja : "Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności za przewinienia" więc tu chyba nic nie muszę dodawać. A jeśli chodzi o tego bana to wcale nie "musiałeś" się wkurzyć. Mogłeś powiedzieć że poczułeś się urażony czy coś w ten deseń Wtedy sytuacja wyglądałaby inaczej.
 10. Kiedy powiedziałem Ci że tu cytuję: "Najpierw regulamin, a potem CT" stwierdziłeś że masz to w d**ie, i nie chciałeś współpracować. Chciałem dać Ci szanse żeby nie banować, bo wydawałeś się być ogarniętym graczem Od razu gdy wszedłem na serwer, butelka na TXT. Wytłumaczyłem Ci że nie wolno, zrozumiałeś. Potem powiedziałeś Z E R I O, również Cię upomniałem, ale zareagowałeś trochę bardziej ofensywnie. Potem gdy zmienił Cię w CT inny gracz, wygrałeś zabawę, wziąłeś "bezruch" i gracz którego nicku nie pamiętam, powiedział że jesteś łeb. A Ty zamiast zachować się porządnie, napisałeś mu piękną wiązankę, po czym dostałeś bana za obrazę. Podsumowując, nie znasz regulaminu, obrażasz graczy nawet w obecności admina i nie masz mutacji To wszystko ode mnie. Pozdrawiam, Zkoksowany.
 11. DJ Jura Fin - Bazooka

 12. [Opinia] HitManek.!

  - Opinia o osobie (wraz z argumentami): Spoko facecik Da się porozmawiać, pomocny i zdecydowanie zaangażowany w każde swoje działanie. - Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): Nie ma żadnych problemów z jego funkcją administratora. Tak jak napisałem, zaangażowanie to u niego wielka zaleta - Ogólna ocena w skali 1-10: 10!
 13. Zwolnienie

  Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: Zkoksowany Data nieobecności: 20.02. - Powód: Mam sporo do ogarnięcia w szkole i poza nią. Postaram się z tym uporać jak najszybciej.