Pawelek xd

Użytkownicy
  • Postów:

    328
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Wpisów na Alkoboxie

    134

Piosenka Profilowa

Reputacja

209 Król Reputacji

6 obserwujących

O Pawelek xd

  • Tytuł:
    Zaawansowany Użytkownik
  • Inne rangi Użytkownicy

Informacje

  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Miejscowość:
    Bielsko-Biała
  • Zainteresowania:
    Sport głównie.
  • Steam ID:
    STEAM_0:1:109454193
  • Gram na:
    CS:GO MOD #2
  • Imię:
    Paweł
  • Gadu-Gadu:
    tylko FB !

Ostatnio na profilu byli

1083 wyświetleń profilu
  1. 1.Mysterious Monkeys 3-2 FC Schalke 04 (Typujemy do 17.08.2017 17:00) 2.Ninjas in Pyjamas 0-3 Giants (Typujemy do 18.08.2017 17:00) 3.Unicorns of Love 3-1 Misfits (Typujemy do 19.08.2017 17:00) 4.G2 Esports 3-2 Splyce (Typujemy do 20.08.2017 17:00)
  2. 1. Mukhamed Berkhamov - ko2. Denis Goltsov - ko3. Aleksei Butorin - na punkty4. Yusuf Raisov - odklepanie5. Evgeny Erokhin - odklepanie6. Magomed Magomedov - na punkty7. Rahman Dzhanaev - ko8. Rasul Albaskhanov - odklepanie9. Muslim Makhmudov- ko10. Shamil Shakhbulatov - na punkty11. Abdurahman Temirov - odklepanie
  3. 1. Brennan Ward - na punkty2. AJ McKee Jr - ko3. Veta Arteaga - na punkty4. Daniel Pineda - na punkty5. Sinead Kavanagh - ko6. Noad Lahat - odklepanie7. Ricky Rainey - odklepanie8. Chris Honeycutt - ko9. Kate Jackson - na punkty10. Matt Secor - odklepanie11. Philipe Lins - ko12. Tom Regal - na punkty13. Michael Taylor - odklepanie14. Joey Davis - na punkty15. Talita Nogueira - ko16. Josh Ricci - odklepanie17. Kristi Lopez - na punkty18. Andrey Koreshkov - odklepanie
  4. 1.CrossFit Częstochowa 2.Well Toruń 3. Stal Gorzów 4.Unia Leszno
  5. 1. Czechy 0-3 Słowacja (Typujemy do 25.08.2017 17:30) 2. Niemcy 3-1 Włochy (Typujemy do 25.08.2017 120:30) 3. Słowacja 1-3 Włochy (Typujemy do 27.08.2017 17:30) 4. Czechy 0-3 Niemcy (Typujemy do 27.08.2017 20:30) 5. Słowacja 1-3 Niemcy (Typujemy do 28.08.2017 17:30) 6. Włochy 3-0 Czechy (Typujemy do 28.08.2017 20:30)
  6. 1. Bułgaria 1-3 Rosja (Typujemy do 24.08.2017 17:30) 2. Hiszpania 3-2 Słowenia (Typujemy do 24.08.2017 20:30) 3. Rosja 3-1 Słowenia (Typujemy do 26.08.2017 17:30) 4. Bułgaria 3-2 Hiszpania (Typujemy do 26.08.2017 20:30) 5. Słowenia 1-3 Bułgaria (Typujemy do 28.08.2017 17:30) 6. Rosja 3-1 Hiszpania (Typujemy do 28.08.2017 20:30)
  7. 1.Holandia 3-0 Turcja (Typujemy do 25.08.2017 17:30) 2.Francja 3-1 Belgia (Typujemy do 25.08.2017 20:30) 3.Turcja 2-3 Belgia (Typujemy do 27.08.2017 17:30) 4.Holandia 1-3 Francja (Typujemy do 27.08.2017 20:30) 5.Belgia 1-3 Holandia (Typujemy do 28.08.2017 17:30) 6.Turcja 0-3 Francja (Typujemy do 28.08.2017 20:30)
  8. Kwalifikacje (Typujemy do 26.08.2017 do godziny 14:00) 1.Hamilton 2.Vettel 3.Bottas 4.Raikkonen 5.Verstappen Wyścig (Typujemy do 27.08.2017 do godziny 14:00) 1.Hamilton 2.Vettel 3.Bottas 4.Raikkonen 5.Verstappen
  9. 1. Finlandia 3-2 Estonia (Typujemy do 24.08.2017 17:30) 2. Polska 3-2 Serbia (Typujemy do 24.08.2017 20:30) 3. Estonia 1-3 Serbia (Typujemy do 26.08.2017 17:30) 4. Finlandia 1-3 Polska (Typujemy do 26.08.2017 20:30) 5. Serbia 3-2 Finlandia (Typujemy do 28.08.2017 17:30) 6. Estonia 1-3 Polska (Typujemy do 28.08.2017 17:30
  10. 1. Śląsk Wrocław 1-1 Termalica Nieciecza (Typujemy do 11.08.2017 18:00) 2. Legia Warszawa 3-1 Piast Gliwice (Typujemy do 11.08.2017 20:30) 3. Sandecja Nowy Sącz 0-1 Wisła Płock (Typujemy do 12.08.2017 15:30) 4. Lech Poznań 1-0 Zagłębie Lubin (Typujemy do 12.08.2017 18:00) 5. Wisła Kraków 1-2 Cracovia (Typujemy do 12.08.2017 20:30) 6. Górnik Zabrze 2-2 Arka Gdynia (Typujemy do 13.08.2017 15:30) 7. Korona Kielce 1-0 Jagiellonia Białystok (Typujemy do 13.08.2017 18:00) 8. Pogoń Szczecin 1-2 Lechia Gdańsk (Typujemy do 14.08.2017 18:00)
  11. 1.Juventus Turyn 3-1 Lazio Rzym (Typujemy do 13.08.2017 21:00)
  12. 1. Śląsk Wrocław 1-0 Termalica Nieciecza (Typujemy do 11.08.2017 18:00) 2. Legia Warszawa 2-1 Piast Gliwice (Typujemy do 11.08.2017 20:30) 3. Sandecja Nowy Sącz 1-1 Wisła Płock (Typujemy do 12.08.2017 15:30) 4. Lech Poznań 2-0 Zagłębie Lubin (Typujemy do 12.08.2017 18:00) 5. Wisła Kraków 2-1 Cracovia (Typujemy do 12.08.2017 20:30) 6. Górnik Zabrze 3-1 Arka Gdynia (Typujemy do 13.08.2017 15:30) 7. Korona Kielce 2-0 Jagiellonia Białystok (Typujemy do 13.08.2017 18:00) 8. Pogoń Szczecin 0-1 Lechia Gdańsk (Typujemy do 14.08.2017 18:00)
  13. 1.Holandia 3-0 Turcja (Typujemy do 25.08.2017 17:30) 2.Francja 3-0 Belgia (Typujemy do 25.08.2017 20:30) 3.Turcja 2-3 Belgia (Typujemy do 27.08.2017 17:30) 4.Holandia 1-3 Francja (Typujemy do 27.08.2017 20:30) 5.Belgia 1-3 Holandia (Typujemy do 28.08.2017 17:30) 6.Turcja 0-3 Francja (Typujemy do 28.08.2017 20:30)
  14. 1.Finlandia 3-1 Estonia (Typujemy do 24.08.2017 17:30) 2.Polska 3-2 Serbia (Typujemy do 24.08.2017 20:30) 3.Estonia 2-3 Serbia (Typujemy do 26.08.2017 17:30) 4.Finlandia 2-3 Polska (Typujemy do 26.08.2017 20:30) 5.Serbia 3-0 Finlandia (Typujemy do 28.08.2017 17:30) 6.Estonia 1-3 Polska (Typujemy do 28.08.2017 17:30)
  15. 1. Marat Gafurov odklepanie2. Ev Ting ko 3. Agilan Thani odklepanie4. Reece Mclaren na punkty5. Riku Shibuya ko6. Aann Osman na punkty7. Robin Catalan ko8. Christian Lee odklepanie9. Danny Kingad ko10. Eemilio Urrutia ko11. Buhuoyouga China ko