Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Pawelek xd

Opiekun Serwera
  • Postów:

    525
  • Wpisów na Alkoboxie

    620
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

Alkohol

567 Mistrz

O Pawelek xd

  • Tytuł:
    Opiekun CS GO:MOD #1
  • Inne grupy
    Użytkownicy
  • Urodziny: 1 Sierpień

Informacje

Ostatnio na profilu byli

3979 wyświetleń profilu
  1. Hello. Vip i jego uprawnienia mianowicie możliwość wejść na kanał bez hasła, po to jest hasło by go nikt nie znał. Oto moja propozycja co o niej sądzicie ?
  2. 1.Pittsburgh (Typujemy do 18.09.2018 22:00) 2.Columbus (Typujemy do 18.09.2018 22:00) 3.Islanders (Typujemy do 18.09.2018 22:00) 4.Washington (Typujemy do 18.09.2018 22:00) 5.Tampa Bay (Typujemy do 18.09.2018 22:00) 6.Toronto (Typujemy do 18.09.2018 22:00) 7.Dallas (Typujemy do 18.09.2018 22:00) 8.Vegas (Typujemy do 18.09.2018 22:00) 9.Los Angeles (Typujemy do 18.09.2018 22:00)
  3. Kwalifikacje (Typujemy do 29.09.2018 do godziny 14:00) 1. Hamilton 2. Bottas 3. Verstappen 4. Vettel 5. Raikkonen Wyścig (Typujemy do 30.09.2018 do godziny 14:00) 1. Bottas 2. Hamilton 3. Vettel 4. Verstappen 5. Raikkonen
  4. 1.PGE Kielce 2.Piotrków Trybunalski 3.MMTS Kwidzyn 4.Orlen Wisła Płock 5.Azoty Puławy 6.Chrobry Głogów 7.Zagłębie Lubin
  5. 1.Orlen Wisła Płock 2.PGE VIVE Kielce 3.Energa Kalisz 4.Górnik Zabrze 5.Azoty Puławy 6.Arka Gdynia 7.MTTS Kwidzyn
  6. G2 0-2 FaZe Clan (Typujemy do 16.09.2018 12:00) Ninjas in Pyjamas 1-2 MIBR  (Typujemy do 16.09.2018 15:00) Fnatic 2-0 HellRaisers (Typujemy do 16.09.2018 18:00)
  7. Nick:Pawelek xd Liczby: 3,9,13,23,25,31,39
  8. Natus Vincere 1-0 Faze Clan (Typujemy do 13.09.2018 20:00) Mousesports 0-1 MIBR (Typujemy do 13.09.2018 21:30
  9. 1 kolejka TatrySki Podhale Nowy Targ (typujemy do 14.09 do godziny 17:30) KS Unia Oświęcim (typujemy do 14.09 do godziny 17:30) Tauron KH GKS Katowice (typujemy do 14.09 do godziny 18:00) Comarch Cracovia (typujemy do 14.09 do godziny 18:00) 2 kolejka Tauron KH GKS Katowice (typujemy do 16.09 do godziny 16:30) KS Unia Oświęcim (typujemy do 16.09 do godziny 16:30) JKH GKS Jastrzębie (typujemy do 16.09 do godziny 16:30) Nesta Mires Toruń (typujemy do 16.09 do godziny 16:30) TatrySki Podhale Nowy Targ (typujemy do 16.09 do godziny 16:30) PGE Orlik Opole (typujemy do 16.09 do godziny 16:30)
  10. Zagłębie Lubin 1-0 Śląsk Wrocław (typujemy do 14.09 do godziny 17:30)Jagiellonia Białystok 3-1 Cracovia (typujemy do 14.09 do godziny 20:00)Wisła Płock 1-1 Miedź Legnica (typujemy do 15.09 do godziny 15:00)Piast Gliwice 2-2 Arka Gdynia (typujemy do 15.09 do godziny 17:30)Wisła Kraków 2-1 Lechia Gdańsk (typujemy do 15.09 do godziny 20:00)Pogoń Szczecin 0-0 Korona Kielce (typujemy do 16.09 do godziny 15:00)Legia Warszawa 2-1 Lech Poznań (typujemy do 16.09 do godziny 17:30)Zagłębie Sosnowiec 1-2 Górnik Zabrze (typujemy do 17.09 do godziny 18:00)
  11. Tottenham 2-3 Liverpool (Typujemy do 15.09.2018 13:30) Bournemouth 0-1 Leicester (Typujemy do 15.09.2018 16:00) Newcastle 1-4 Arsenal (Typujemy do 15.09.2018 16:00) Manchester City 4-0 Fulham (Typujemy do 15.09.2018 16:00) Huddersfield 1-1 Crystal Palace (Typujemy do 15.09.2018 16:00) Chelsea 3-1 Cardiff (Typujemy do 15.09.2018 16:00) Watford 2-2 Manchester United (Typujemy do 15.09.2018 18:30) Wolverhampton 1-0 Burnley (Typujemy do 16.09.2018 14:30) Everton 2-0 West Ham (Typujemy do 16.09.2018 17:00) Southampton 1-1 Brighton (Typujemy do 17.09.2018 21:30)
  12. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 64/100 Mój czas 84 sekund  
  13. SD Huesca 1-0 Rayo Vallecano (typujemy do 14.09 do godziny 20:30)Atletico Madryt 3-0 SD Eibar (typujemy do 15.09 do godziny 12:30)Real Sociedad 1-4 FC Barcelona (typujemy do 15.09 do godziny 16:45)Valencia CF 3-2 Real Betis Sevilla (typujemy do 15.09 do godziny 18:00)Athletic Bilbao 1-5 Real Madryt (typujemy do 15.09 do godziny 20:15)CD Leganes 0-2 Villarreal CF (typujemy do 16.09 do godziny 11:30)Espanyol Barcelona 1-1 Levante UD (typujemy do 16.09 do godziny 15:45)Real Valladolid 0-0 Deportivo Alaves (typujemy do 16.09 do godziny 18:00)Sevilla FC 1-0 Getafe CF (typujemy do 16.09 do godziny 20:15)Girona 0-2 Celta Vigo (typujemy do 17.09 do godziny 20:30)
  14. G2 Esports 1-0 HellRaisers (Typujemy do 12.09.2018 11:00) Winstrike Team 0-1 Team Liquid (Typujemy do 12.09.2018 12:30) Faze Clan 1-0 BIG (Typujemy do 12.09.2018 14:00) Fnatic 1-0 compLexity Gaming (Typujemy do 12.09.2018 15:30) MIBR 1-0 TyLoo (Typujemy do 12.09.2018 17:00) mousesports 0-1 Ninjas in Pyjamas (Typujemy do 12.09.2018 18:30) Natus Vincere 0-1 Astralis (Typujemy do 12.09.2018 20:00) Cloud9 1-0 Vega Squadron (Typujemy do 12.09.2018 21:30)

×