Skocz do zawartości

Troku

AntyCheat
 • Postów:

  956
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wpisów na Alkoboxie

  1286

Troku wygrał/a w ostatnim dniu 21 Listopad

Troku miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1157 Boski

O Troku

Informacje

Ostatnio na profilu byli

1371 wyświetleń profilu
 1. Pamiętam tą piosenkę jeszcze z fify 11 lub 12
 2. Wszystko zostało wyjaśnione. Perm jak widać był uzgadniany w szerszym gronie, nie była to decyzja podejmowana samodzielnie. Byłeś banowany 10 razy za kulturę, to jest Twój 11. ban. Dostałeś nawet bana na tydzień i skoro nie umiesz się poprawić to przykro mi z tego powodu.
 3. 0:36 - to też randomowy strzał a przeciwnik to ma głowę w dupie pewnie, bo na tej wysokości celowałeś a headzik wpadł 1:25 - tutaj też randomowo na ryj celownik przeskoczył 4:20 - kilka randomowych przeskoków, takie tam 4:30 - tutaj to chyba kolega z przeciwnego teamu za dużo przyswoił wiadomości na sprawdzian, bo ma taką wielką banie, że można celować 2 metry w prawo a i tak w ryj dostanie Ogólnie to kulki są samo namierzające i latają po mapie jak Cejrowski po świecie.
 4. Zabawne Obrazki | Memy | GIF'y

  [Ukryta Zawartość]
 5. Q&A #98 Xena

  [P] Jesteś kobietą czy mężczyzną, bo nick masz taki męsko-damski ? [P] Ile czasu już ma serwer CS GO? [P] Dlaczego nie ma na nim skina do kałacha - The Empress? [P] Uzupełnisz go tam? [P] Można wiedzieć ile masz lat? [P] Uczysz się, studiujesz, pracujesz ... ?
 6. Admin @Fur!aproszony o wypowiedź w temacie. Edit: Proszę również o wypowiedź @StarScreamodnośnie poniższego postu.
 7. Jak komuś się nie chce oglądać dwóch demek to polecam tylko drugie gdzie jest jedna akcja Wszystko ładnie widać. Ban zostaje.
 8. Admin @HubixPro007proszony o rozpisanie demka. Standardowo masz na to 24h od momentu napisania odwołania przez gracza.