Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Aweszko

Użytkownicy
 • Postów:

  14
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

15 Aktywny

8 obserwujących

O Aweszko

 • Tytuł:
  Nowicjusz

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Gram na:
  Only DD2 #1

Ostatnio na profilu byli

511 wyświetleń profilu
 1. Mogłeś napisać skargę za to że cię zbanowałem na godzinę a nie na dzień, nie na tydzień. Wtedy byś mnie bardziej rozbawił jeżeli o to ci chodziło wrzucając tą skarge. Zostało odrzucone twoje podanie i gdy wszedłem na serwer swoją złość, frustracje przelałeś na mnie, korzystając z początku czatu do zgłaszania graczy a następnie z ogólnodostępnego czatu. Dostałeś kicka. Finalnie nazwałeś mnie cwelem. Pamiętasz ten moment? A i chyba powinieneś pierw apelować od kary a póżniej dopiero po odbanowaniu napisać skargę. To by lepiej wyglądało. A te posty pod postami po to by móc napisać za tydzień kolejne podanie?
 2. Tak, ja jestem administratorem, ty jesteś graczem. Nie ja wrzuciłem podanie nie spełniając tego podpunktu regulaminu co kolega którego podanie zostało odrzucone. Wrzucałem podanie po Kamili, której podanie zostało zaakceptowane. Latała mi myśl po głowie "jeżeli jej się nie przyczepili to dlaczego mają się przyczepić mnie?" Czasy się zmieniły. Teraz nie dają rangi osobom którzy nie spełniają wymagań. Nad czym tu dyskutować? Po tej wymianie zdań śmiem twierdzić że na administratora się nie nadajesz.
 3. §2.12. Nie wypowiadamy się we własnych podaniach. Jak dla mnie ten podpunkt to zło jednak regulaminu trzeba się stosować. Dostałem administratora gdy administratorów było mało, była otwarta jeszcze szybka rekrutacja. Grono zwiększyło się, od Was teraz się więcej wymaga. A bynajmiej tak mi się wydaje widząc podanie użytkownika o którym wspomniałem w poprzednim poście.
 4. Mateuszowi zostało odrzucone podanie właśnie przez posty. Więc po co ten temat?
 5. Krypton spodobał mi się stając w obronie Jara, rzuciło się na niego na początku kilka osób i chciało go pożreć a on mimo wieku, nie zachowywał się jak idiota, podawał informacje i nie przeszkadzał grać jak niektórzy gracze z mutacją. Więc tak.. ma u mnie ten gość dużego plusa. Uważam że zasługuje na administratora.
 6. https://www.youtube.com/watch?v=zqinf5L6HZY
 7. Wbij na GG albo na Team Speak.

 8. Upomnienie o rangę/i: Admin FFA Link do tematu, w którym jest informacja o uzyskania rangi: http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/46018-on-szybka-rekrutacja-na-admina/#entry247795 Która ranga ma być podstawową: Admin FFA
 9. Uwielbiam western. Kupie sobie na wakacjach konsole by zagrać w tą gre
 10. Gdy wrzucałem temat jeszcze cię nie znałem Coś w stylu W11?
 11. Podoba mi się twoje tło, naprawdę jest bardzo fajne!

×