Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

-8Ball-

Opiekun Serwera
 • Postów:

  703
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Darowizny

  72,00 zł 
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Czas Online

  1h 58m 6s

Wszystko napisane przez -8Ball-

 1. Witajcie! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja dla Pijemy-Rozrabiamy.pl od -8Ball- Kwota: 30,00 zł Zachęcamy do wspierania sieci! KLIKNIJ TUTAJ! Wiadomość wygenerowana automatycznie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 2. Witajcie! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja dla Pijemy-Rozrabiamy.pl od -8Ball- Kwota: 12,00 zł Zachęcamy do wspierania sieci! KLIKNIJ TUTAJ! Wiadomość wygenerowana automatycznie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 3. Witajcie! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja dla Pijemy-Rozrabiamy.pl od -8Ball- Kwota: 20,00 zł Zachęcamy do wspierania sieci! KLIKNIJ TUTAJ! Wiadomość wygenerowana automatycznie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 4. Mam parę pomysłów na ciekawe konkursy, lecz nadałyby się bardziej przy min 15 osób. Po resecie jak pojawi się parę nowych graczy to myślę wystartować na nowo z top 3.
 5. Nick: @-8Ball- Ile czasu Cię nie było: 14.08 - 28.08 Powód: Nieplanowany wyjazd, sprawy prywatne
 6. 1. Jednym działa drugim nie. Mi osobiście normalnie się wyświetla, ale znamy ten problem. Próbowaliśmy już naprawić ale coś nie działa - spróbujemy jeszcze raz. 2. Problem znany już od jakiegoś czasu. @ Vakosstarał się to ogarnąć, więc jeśli jeszcze będzie powtarzać się ta sytuacja to poinformuj nas 3. Ten błąd istnieje już odkąd tu gram (jakoś nie zwracałem na to uwagi wcześniej), ale zobaczymy co da się zrobić 4. Co do kapitana to będzie naprawiony. Co do samego teleportu to spróbujemy dodać 5 sek oczekiwania po starcie rundy. 5. jw. 6. Jeśli możesz to podeślij mi na PW o które klasy chodzi (w teorii wszystkie powinny mieć 15 sek) 7. Sprawdzimy go 8. Błąd znany, próbowaliśmy naprawić już jakiś czas temu ale nie wyszło. 9. Jak z pkt 3. 10. Kondycja działa - pewnie grałeś akurat po crashu serwera, wtedy się buguje speed + znikają monety (do zmiany mapy) Jak daną rzecz lub klasę naprawimy, to dopiszę do konretnego punktu informację. Jako że temat stoi już trochę za długo pozwolę sobie go zamknąć. Daj znać na PW jak będziesz chciał jeszcze coś dopisać bądź coś wyjaśnić.
 7. Tak jak ci pisałem na PW. Musimy jeszcze te błędy ogarnąć. Znamy problem z nanosuitem i podpaleniem i pracujemy nad jego rozwiązaniem Do czasu naprawienia polecam nie korzystać z nanosuita (jesteś w pełni widoczny - nawet małej niewidki nie ma)
 8. Najpierw musimy zebrać wszystkie błędy, bugi z obecnej paczki i je naprawić + przed resetem wejdzie jeszcze parę zmian (głównie wizualnych, ale nie tylko ) Ze wszystkim musimy czekać na [email protected] jak wrócą z urlopów żeby to dodali, i wtedy będzie reset. Planujemy na 1 sierpnia, lecz może się to przesunąć o parę dni.
 9. Screeny nic w tym przypadku nie pokazują. Widać jedynie kawałek ściany i twoje misje więc nic z nich nie można wyciągnąć, musisz podrzucić demko (najlepiej wyciągnąć je z HLTV) #Edit Danke - Gracze zostaną ukarani.
 10. Skarga słuszna. Gracze zostaną ukarani resetem lvl i -1000 monet na start.
 11. Zmniejszona aktywność Nick: @-8Ball- Data:08.06 - 08.07 Powód:Prace renowacyjne serwera, brak ludzi po godzinach pracy Usprawiedliwienie: Nick: @-8Ball- Ile czasu Cię nie było: 16.05 - 08.06 Powód: jw.
 12. Powinno być naprawione - jeśli ten problem będzie nadal występował zgłoś ten post.
 13. Konkursy teraz nie mają sensu, ze względu na brak graczy. Gdy ogarniemy do końca serwer i podniesiemy reklamę wtedy będą informacje o konkursach (Nawet mam parę pomysłów )
 14. Nick: @-8Ball- Ile czasu Cię nie było: 12.05 - 16.05 Powód:Sprawy rodzinne
 15. Upomnienie o rangę/i: Admin cod501 dla @*Dzikens* Link do tematu, w którym jest informacja o uzyskania rangi:
 16. Cześć, Dziś w nocy (03.05) Oprócz resetu odbyła się aktualizacja serwera, która obejmuje: 1. Zmiany w mapach: Usunięte mapy: Dodane mapy: 2. Nowe Perki Wgraliśmy od nowa perki. Część starych zostanie + dojdzie parę nowych. Pełną listę perków znajdziecie pod komendą /perki. 3. Nowe Modele Broni Dodaliśmy nowe modele broni typowe dla CoD 4. Dodane Pluginy Obecnie dodaliśmy tylko jeden plugin "Ultimate Sounds" dodający dźwięki typu "Monsterkill" "Rampage" "Dupshot" itp. 5. Poprawa klanów Poprawiliśmy system klanów na serwerze, przez co nie powinno być problemów z rozdzielaniem pkt po 34 lvl klanu, oraz z nie działającą grawitacją. 6. Nowe klasy Największa zmiana obejmie klasy, gdyż większość obecnych zostanie zastąpiona innymi. Pełną listę klas znajdziecie pod komendą /klasy Przez pierwszy miesiąc będziemy chcieli wyłapać większość ewentualnych błędów, dlatego prosimy o ich zgłaszanie, oraz waszych propozycji na zmiany w dziale "Propozycje i uwagi" Na koniec chciałbym podziękować @[Urlop] Vakosza stworzenie tej aktualizacji, @*Dzikens*Puczka i Adas za pomoc w testach, oraz @Brawurowyza jego temat o zmianach na serwerze DR, z którego zerżnąłem schemat
 17. /kup 1,23 sms/30 dni (można na więcej) Albo od razu kupić premkę (wtedy hasło w zestawie) Innej opcji niestety nie ma.
 18. Proszę o odebranie rangi oraz flag dla @Zjarany^^ Powód: Na własną prośbę na PW + Bany z "wkurwienia" bez rozpiski (i tak dostałby dzisiaj degrada za 3/3, ale nie męczmy zbanowanego czekaniem do końca tych 24h, bo i tak nie rozpisze xD) Proszę także o usunięcie go z tematu aktywności.
 19. Upomnienie o rangę/i: Admin cod501 dla @*Dzikens* Link do tematu, w którym jest informacja o uzyskania rangi:

×