Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

-8Ball-

Opiekun Serwera
 • Postów:

  682
 • Wpisów na Alkoboxie

  52
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

619 Heros

O -8Ball-

 • Tytuł:
  Opiekun COD501
 • Urodziny: 1996.10.02

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  I tak masz daleko
 • Steam:
 • Gram na:
  COD 501
 • Gadu-Gadu:
  62936736

Ostatnio na profilu byli

2 793 wyświetleń profilu
 1. Tak jak ci pisałem na PW. Musimy jeszcze te błędy ogarnąć. Znamy problem z nanosuitem i podpaleniem i pracujemy nad jego rozwiązaniem Do czasu naprawienia polecam nie korzystać z nanosuita (jesteś w pełni widoczny - nawet małej niewidki nie ma)
 2. Najpierw musimy zebrać wszystkie błędy, bugi z obecnej paczki i je naprawić + przed resetem wejdzie jeszcze parę zmian (głównie wizualnych, ale nie tylko ) Ze wszystkim musimy czekać na [email protected] jak wrócą z urlopów żeby to dodali, i wtedy będzie reset. Planujemy na 1 sierpnia, lecz może się to przesunąć o parę dni.
 3. Screeny nic w tym przypadku nie pokazują. Widać jedynie kawałek ściany i twoje misje więc nic z nich nie można wyciągnąć, musisz podrzucić demko (najlepiej wyciągnąć je z HLTV) #Edit Danke - Gracze zostaną ukarani.
 4. Skarga słuszna. Gracze zostaną ukarani resetem lvl i -1000 monet na start.
 5. Zmniejszona aktywność Nick: @-8Ball- Data:08.06 - 08.07 Powód:Prace renowacyjne serwera, brak ludzi po godzinach pracy Usprawiedliwienie: Nick: @-8Ball- Ile czasu Cię nie było: 16.05 - 08.06 Powód: jw.
 6. Powinno być naprawione - jeśli ten problem będzie nadal występował zgłoś ten post.
 7. Konkursy teraz nie mają sensu, ze względu na brak graczy. Gdy ogarniemy do końca serwer i podniesiemy reklamę wtedy będą informacje o konkursach (Nawet mam parę pomysłów )
 8. Nick: @-8Ball- Ile czasu Cię nie było: 12.05 - 16.05 Powód:Sprawy rodzinne
 9. Upomnienie o rangę/i: Admin cod501 dla @*Dzikens* Link do tematu, w którym jest informacja o uzyskania rangi:
 10. Cześć, Dziś w nocy (03.05) Oprócz resetu odbyła się aktualizacja serwera, która obejmuje: 1. Zmiany w mapach: Usunięte mapy: Dodane mapy: 2. Nowe Perki Wgraliśmy od nowa perki. Część starych zostanie + dojdzie parę nowych. Pełną listę perków znajdziecie pod komendą /perki. 3. Nowe Modele Broni Dodaliśmy nowe modele broni typowe dla CoD 4. Dodane Pluginy Obecnie dodaliśmy tylko jeden plugin "Ultimate Sounds" dodający dźwięki typu "Monsterkill" "Rampage" "Dupshot" itp. 5. Poprawa klanów Poprawiliśmy system klanów na serwerze, przez co nie powinno być problemów z rozdzielaniem pkt po 34 lvl klanu, oraz z nie działającą grawitacją. 6. Nowe klasy Największa zmiana obejmie klasy, gdyż większość obecnych zostanie zastąpiona innymi. Pełną listę klas znajdziecie pod komendą /klasy Przez pierwszy miesiąc będziemy chcieli wyłapać większość ewentualnych błędów, dlatego prosimy o ich zgłaszanie, oraz waszych propozycji na zmiany w dziale "Propozycje i uwagi" Na koniec chciałbym podziękować @[Urlop] Vakosza stworzenie tej aktualizacji, @*Dzikens*Puczka i Adas za pomoc w testach, oraz @Brawurowyza jego temat o zmianach na serwerze DR, z którego zerżnąłem schemat
 11. /kup 1,23 sms/30 dni (można na więcej) Albo od razu kupić premkę (wtedy hasło w zestawie) Innej opcji niestety nie ma.

×