Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

-8Ball-

Opiekun Serwera
 • Postów:

  643
 • Wpisów na Alkoboxie

  42
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

581 Mistrz

O -8Ball-

 • Tytuł:
  Opiekun COD501
 • Inne grupy
  VIP
 • Urodziny: 02.10.1996

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  I tak masz daleko
 • Steam:
 • Gram na:
  COD 501
 • Gadu-Gadu:
  62936736

Ostatnio na profilu byli

2311 wyświetleń profilu
 1. https://bany.pijemy-rozrabiamy.pl/ban_list.php?bid=120953 Mimo że grasz od niedawna (ok. 12 dni + wcześniejsze) to masz całkiem dobre GT Doświadczenie na + tak samo jak steam i wiek Jeszcze zapomniałeś dopisać czy masz sprawny mikrofon - wyjdzie na rozmowie Zapraszam na PW w celu ustalenia terminu rozmowy na TS3
 2. Na próbę wyłączymy czas użycia piorunów - jak znowu będą jakieś zgrzyty to pomyślę nad zmniejszonym czasem ich użycia
 3. Na sylwestra większość ludzi będzie pewnie wolała wyjść się schlać, ale też jestem za, jeśli to przyciągnie paru graczy
 4. Reset jest średnio co 2 miesiące. Ostatni (1 grudnia) był nawet szybciej, bo tylko msc minął od poprzedniego. Najbliższy reset będzie teraz pod koniec stycznia.
 5. Upomnienie o rangę/i: Admin Cod 501 dla @t!k3r Link do tematu, w którym jest informacja o uzyskania rangi:
 6. Słuszna - panowie dostaną bana. PS. poproszę jeszcze SID Greena
 7. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: @-8Ball- Data: 15.12 - 10.01 Powód: Praca + Przygotowania do Świąt i Sylwestra Bardziej jako zmniejszenie aktywności niż zwolnienie, bo będę wchodził, tylko mniej więcej tak jak ostatnio Usprawiedliwienie: Nick: @-8Ball- Ile czasu Cię nie było: ~ 1.12 - 15.12 Powód: jw.
 8. -8Ball-

  cs go za darmo

  CS:GO na model f2p przeszło jakoś w 6-7 grudnia
 9. -8Ball-

  VoVer

  1,23 sms za rezerwację na miesiąc to nie jest dużo Tak jak ci w poprzedniej skardze napisałem - na demku oraz ze screenów nic nie widziałem, co by łamało regulamin. Patrząc na /top15 oraz na /codtop15 mogę się jedynie domyślać, że faktycznie nabijał lvl i rank, ale nie mam dowodów na to. Jeśli bym zbanował bez nich, to jakby napisał odwołanie to ja bym dostał "Po dupie" a on cieszyłby się unbanem i zostałoby tak jak było. Dlatego powtórzę to co ostatnio - demka z różnych dni, SID oskarżonych z różnych demek (za jedno demko gdzie gościu sobie afka bije nic nie zrobię, bo to normalne - co innego nagminne expienie w ten sposób)
 10. -8Ball-

  [Skarga] KumeK

  Słyszałem pogłoski, że @kumeksobie nabija fragi stawiając 2 konto z 1 lvl lub prosząc kogoś innego. Ale do tej pory nie dostałem żadnych konkretnych dowodów (demka z różnych dni, SID oskarżonych z różnych demek itp.) Zabijanie AFK samo w sobie nie może być uznawane za expienie (szczególnie jak nie ma admina, by wywalić go). Co innego, gdy sam sobie AFK podstawia, lub namawia do tego znajomego, ale jak już wyżej wspomniałem nie widzę tu dowodów wskazujących na notoryczne expienie w ten sposób. Skarga niesłuszna - brak wystarczających dowodów.
 11. -8Ball-

  [Skarga] Air synku

  Jakby zeskoczył z mostu zrobiłbyś to samo? Jak widzisz że łamie regulamin, to screeny/demko, SID i na forum, zamiast papugować na złość, bo to ty dostaniesz opierdol nie on Bez komentarza... Tym razem skończy się na upomnieniu dla @Air, ale także dla założyciela tematu @n-ty dzien ♣za obrazę. Jak chcecie rozpętywać między sobą gównoburzę to zapraszam na PW a nie w skardze czy w którymkolwiek innym temacie na forum.

×