Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

-8Ball-

Opiekun Serwera
 • Postów:

  688
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Darowizny

  42,00 zł 
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Czas Online

  1h 38m 49s

Alkohol

484 Mistrz

O -8Ball-

Informacje

Ostatnio na profilu byli

2 936 wyświetleń profilu
 1. Witajcie! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja dla Pijemy-Rozrabiamy.pl od -8Ball- Kwota: 12,00 zł Zachęcamy do wspierania sieci! KLIKNIJ TUTAJ! Wiadomość wygenerowana automatycznie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 2. Witajcie! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja dla Pijemy-Rozrabiamy.pl od -8Ball- Kwota: 20,00 zł Zachęcamy do wspierania sieci! KLIKNIJ TUTAJ! Wiadomość wygenerowana automatycznie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 3. Mam parę pomysłów na ciekawe konkursy, lecz nadałyby się bardziej przy min 15 osób. Po resecie jak pojawi się parę nowych graczy to myślę wystartować na nowo z top 3.
 4. Nick: @-8Ball- Ile czasu Cię nie było: 14.08 - 28.08 Powód: Nieplanowany wyjazd, sprawy prywatne
 5. 1. Jednym działa drugim nie. Mi osobiście normalnie się wyświetla, ale znamy ten problem. Próbowaliśmy już naprawić ale coś nie działa - spróbujemy jeszcze raz. 2. Problem znany już od jakiegoś czasu. @ Vakosstarał się to ogarnąć, więc jeśli jeszcze będzie powtarzać się ta sytuacja to poinformuj nas 3. Ten błąd istnieje już odkąd tu gram (jakoś nie zwracałem na to uwagi wcześniej), ale zobaczymy co da się zrobić 4. Co do kapitana to będzie naprawiony. Co do samego teleportu to spróbujemy dodać 5 sek oczekiwania po starcie rundy. 5. jw. 6. Jeśli możesz to podeślij mi na PW o które klasy chodzi (w teorii wszystkie powinny mieć 15 sek) 7. Sprawdzimy go 8. Błąd znany, próbowaliśmy naprawić już jakiś czas temu ale nie wyszło. 9. Jak z pkt 3. 10. Kondycja działa - pewnie grałeś akurat po crashu serwera, wtedy się buguje speed + znikają monety (do zmiany mapy) Jak daną rzecz lub klasę naprawimy, to dopiszę do konretnego punktu informację. Jako że temat stoi już trochę za długo pozwolę sobie go zamknąć. Daj znać na PW jak będziesz chciał jeszcze coś dopisać bądź coś wyjaśnić.
 6. Tak jak ci pisałem na PW. Musimy jeszcze te błędy ogarnąć. Znamy problem z nanosuitem i podpaleniem i pracujemy nad jego rozwiązaniem Do czasu naprawienia polecam nie korzystać z nanosuita (jesteś w pełni widoczny - nawet małej niewidki nie ma)
 7. Najpierw musimy zebrać wszystkie błędy, bugi z obecnej paczki i je naprawić + przed resetem wejdzie jeszcze parę zmian (głównie wizualnych, ale nie tylko ) Ze wszystkim musimy czekać na [email protected] jak wrócą z urlopów żeby to dodali, i wtedy będzie reset. Planujemy na 1 sierpnia, lecz może się to przesunąć o parę dni.
 8. Screeny nic w tym przypadku nie pokazują. Widać jedynie kawałek ściany i twoje misje więc nic z nich nie można wyciągnąć, musisz podrzucić demko (najlepiej wyciągnąć je z HLTV) #Edit Danke - Gracze zostaną ukarani.
 9. Skarga słuszna. Gracze zostaną ukarani resetem lvl i -1000 monet na start.
 10. Zmniejszona aktywność Nick: @-8Ball- Data:08.06 - 08.07 Powód:Prace renowacyjne serwera, brak ludzi po godzinach pracy Usprawiedliwienie: Nick: @-8Ball- Ile czasu Cię nie było: 16.05 - 08.06 Powód: jw.

×