Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Misio

Użytkownicy
  • Postów:

    203
  • Wpisów na Alkoboxie

    52
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

Alkohol

150 Król Reputacji

O Misio

  • Tytuł:
    Zaawansowany Użytkownik
  • Urodziny: 09.04.1994

Informacje

  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Miejscowość:
    Parczew
  • Gram na:
    BF2 + FFA
  • Imię:
    Michał

Ostatnio na profilu byli

905 wyświetleń profilu
  1. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick:Misio Data:15.12 - 23.12.2018 Powód: prywatne sprawy
  2. Nick:Misio Data:10.12.18-13.12.18 Powód:pomaganie w domu
  3. Siemka LoL witam spowrotem
  4. Upomnienie o odznaczenie/a:200 postów Link do tematu/dowodu, w którym jest informacja o uzyskaniu odznaczenia:profil
  5. 1. AFC Bournemouth 2-1 Huddersfield Town (Typujemy do 04.12.2018 20:45) 2. Brighton & Hove Albion 1-3 Crystal Palace (Typujemy do 04.12.2018 20:45) 3. Fulham Londyn 2-0 Leicester City (Typujemy do 04.12.2018 20:45) 4. West Ham United 1-1 Cardiff City (Typujemy do 04.12.2018 20:45) 5. Wolverhampton 2-1 Chelsea Londyn (Typujemy do 04.12.2018 20:45) 6. Watford FC 2-4 Manchester City (Typujemy do 04.12.2018 21:00) 7. Burnley FC 2-1 Liverpool (Typujemy do 05.12.2018 20:45) 8. Everton 2-3 Newcastle United (Typujemy do 05.12.2018 20:45) 9. Manchester United 2-1 Arsenal Londyn (Typujemy do 05.12.2018 21:00) 10. Tottenham Hotspur 1-3 Southampton (Typujemy do 05.12.2018 21:00)
  6. 1. Trefl Gdańsk 3-1 ONICO Warszawa (Typujemy do 07.12.2018 20:30) 2. Jastrzębski Węgiel 1-3 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 08.12.2018 14:45) 3. ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2-3 Aluron Virtu Warta Zawiercie (Typujemy do 08.12.2018 17:30) 4. Chemik Bydgoszcz 0-3 Stocznia Szczecin (Typujemy do 08.12.2018 20:30) 5. PGE Skra Bełchatów 3-1 Cerrad Czarni Radom (Typujemy do 09.12.2018 14:45) 6. Indykpol AZS Olsztyn 3-2 Cuprum Lubin (Typujemy do 09.12.2018 17:30) 7. MKS Będzin 1-3 GKS Katowice (Typujemy do 10.12.2018 18:00)
  7. Osoba miła znam go z serwa no i tak jak $lepy mówił nie robi problemów AMX + staz + wiek +/- Na okres próbny Powodzenia
  8. Gratulacje wszystkim i dziękuje. życzę powodzenia w kolejnych awansach
  9. Charlotte Hornets (Typujemy do 28.11.2018 23:59) New York Knicks (Typujemy do 28.11.2018 23:59) Brooklyn Nets (Typujemy do 28.11.2018 23:59) Dallas Mavericks (Typujemy do 28.11.2018 23:59) Chicago Bulls (Typujemy do 28.11.2018 23:59) Minnesota Timberwolves (Typujemy do 28.11.2018 23:59) Washington Wizards (Typujemy do 28.11.2018 23:59) Cleveland Cavaliers (Typujemy do 28.11.2018 23:59) Portland Trail Blazers (Typujemy do 28.11.2018 23:59) Phoenix Suns (Typujemy do 28.11.2018 23:59)
  10. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 84/100 Mój czas 161 sekund  
  11. 1. SPAL Ferrara 2-1 Empoli (Typujemy do 01.12.2018 15:00) 2. ACF Fiorentina 0-2 Juventus Turyn (Typujemy do 01.12.2018 18:00) 3. Sampdoria Genua 1-1 Bologna (Typujemy do 01.12.2018 20:30) 4. AC Milan 3-1 AC Parma (Typujemy do 02.12.2018 12:30) 5. Frosinone 1-2 Cagliari Calcio (Typujemy do 02.12.2018 15:00) 6. Torino FC 1-1 Genoa CFC (Typujemy do 02.12.2018 15:00) 7. US Sassuolo 1-2 Udinese Calcio (Typujemy do 02.12.2018 15:00) 8. Chievo Werona 2-1 Lazio Rzym (Typujemy do 02.12.2018 18:00) 9. AS Roma 1-3 Inter Mediolan (Typujemy do 02.12.2018 20:30) 10. Atalanta Bergamo 2-2 SSC Napoli (Typujemy do 03.12.2018 20:30)
  12. 1. Cardiff City 1-1 Wolverhampton (Typujemy do 10.11.2018 21:00) 2. Crystal Palace 2-1 Burnley FC (Typujemy do 01.12.2018 16:00) 2. Huddersfield Town 1-2 Brighton & Hove Albion (Typujemy do 01.12.2018 16:00) 4. Leicester City 2-3 Watford FC (Typujemy do 01.12.2018 16:00) 5. Manchester City 5-1 AFC Bournemouth (Typujemy do 01.12.2018 16:00) 6. Newcastle United 2-2 West Ham United (Typujemy do 01.12.2018 16:00) 7. Southampton 2-4 Manchester United (Typujemy do 01.12.2018 18:30) 8. Chelsea Londyn 3-1 Fulham Londyn (Typujemy do 02.12.2018 13:00) 9. Arsenal Londyn 4-1 Tottenham Hotspur (Typujemy do 02.12.2018 15:50) 10. Liverpool 3-0 Everton (Typujemy do 02.12.2018 17:15)
  13. 1. AEK Ateny 1-2 Ajax Amsterdam (Typowanie do 27.11.2018 18:55) 2. CSKA Moskwa 3-1 Viktoria Pilzno (Typowanie do 27.11.2018 18:55) 3. Bayern Monachium 2-1 Benfica Lizbona (Typowanie do 27.11.2018 21:00) 4. Hoffenheim 2-2 Szachtar Donieck (Typowanie do 27.11.2018 21:00) 5. Olympique Lyon 1-5 Manchester City (Typowanie do 27.11.2018 21:00) 6. AS Roma 1-3 Real Madryt (Typowanie do 27.11.2018 21:00) 7. Juventus Turyn 4-1 Valencia CF (Typowanie do 27.11.2018 21:00) 8. Manchester United 3-0 Young Boys Berno (Typowanie do 27.11.2018 21:00) 9. Atletico Madryt 2-1 AS Monaco (Typowanie do 28.11.2018 18:55) 10. Lokomotiw Moskwa 1-1 Galatasaray Stambuł (Typowanie do 28.11.2018 18:55) 11. Borussia Dortmund 2-0 Club Brugge (Typowanie do 28.11.2018 21:00) 12. Tottenham Hotspur 2-3 Inter Mediolan (Typowanie do 28.11.2018 21:00) 13. PSV Eindhoven 2-2 FC Barcelona (Typowanie do 28.11.2018 21:00) 14. PSG 0-2 Liverpool (Typowanie do 28.11.2018 21:00) 15. SSC Napoli 2-1 Crvena Zvezda Belgrad (Typowanie do 28.11.2018 21:00) 16. FC Porto 1-1 Schalke 04 (Typowanie do 28.11.2018 21:00)
  14. Detroit Pistons (Typujemy do 27.11.2018 23:59)Atlanta Hawks (Typujemy do 27.11.2018 23:59)Toronto Raptors (Typujemy do 27.11.2018 23:59) Los Angeles Lakers (Typujemy do 27.11.2018 23:59) Phoenix Suns (Typujemy do 27.11.2018 23:59)
  15. Energa Toruń (typujemy do 27.11 do godziny 18:00)Podhale Nowy Targ (typujemy do 27.11 do godziny 18:00)Orlik Opole (typujemy do 27.11 do godziny 18:00)Unia Oświęcim (typujemy do 27.11 do godziny 18:00)Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 27.11 do godziny 18:30)

×