Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Misio

Admin [BF2]
  • Postów:

    175
  • Wpisów na Alkoboxie

    52
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

Alkohol

125 Szanowany

O Misio

  • Tytuł:
    Zaawansowany Użytkownik
  • Urodziny: 09.04.1994

Informacje

  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Miejscowość:
    Parczew
  • Gram na:
    BF2 + FFA
  • Imię:
    Michał

Ostatnio na profilu byli

809 wyświetleń profilu
  1. nick: Misio mapa; de_mirage screen
  2. przydałoby sie coś takiego bo bardzo często swoich oślepiają a jak ktos im uwage zwróci to rzucają jeszcze bardziej prosiłbym o rozpatrzenie sprawy @$lepy
  3. 1. Cardiff City 2-1 Brighton & Hove Albion (Typujemy do 10.11.2018 16:00) 2. Huddersfield Town 1-2 West Ham United (Typujemy do 10.11.2018 16:00) 3. Leicester City 1-1 Burnley FC (Typujemy do 10.11.2018 16:00) 4. Newcastle United 2-1 AFC Bournemouth (Typujemy do 10.11.2018 16:00) 5. Southampton 2-2 Watford FC (Typujemy do 10.11.2018 16:00) 6. Crystal Palace 1-3Tottenham Hotspur (Typujemy do 10.11.2018 16:00) 7. Liverpool 2-0 Fulham Londyn (Typujemy do 10.11.2018 16:00) 8. Chelsea Londyn 2-1 Everton (Typujemy do 10.11.2018 16:00) 9. Arsenal Londyn 2-0 Wolverhampton (Typujemy do 10.11.2018 16:00) 10. Manchester City 2-1 Manchester United (Typujemy do 10.11.2018 16:00)
  4. Arsenal 2-1 Sporting (typujemy do 8.11 do godziny 21:00)Betis 1-2 AC Milan (typujemy do 8.11 do godziny 21:00)Bordeaux 1-0 Zenit (typujemy do 8.11 do godziny 21:00)Celtic 1-2 RB Lipsk (typujemy do 8.11 do godziny 21:00)Din. Zagrzeb 1-1 Trnava (typujemy do 8.11 do godziny 21:00)Leverkusen 2-1 Zurich (typujemy do 8.11 do godziny 21:00)Ludogorets 1-2 AEK Larnaca (typujemy do 8.11 do godziny 21:00)Olympiakos 1-0 Dudelange (typujemy do 8.11 do godziny 21:00)Rosenborg 0-2 Salzburg (typujemy do 8.11 do godziny 21:00)Slavia Praga 2-2 FC Kopenhaga (typujemy do 8.11 do godziny 21:00)Vorskla 1-1 Karabach (typujemy do 8.11 do godziny 21:00)
  5. FC Astana 2-1 Jablonec (typujemy do 8.11 do godziny 16:50)Fenerbahce 2-0 Anderlecht (typujemy do 8.11 do godziny 16:50)Akhisar Belediye 1-1 Sevilla (typujemy do 8.11 do godziny 18:55)Apollon 1-2 Frankfurt (typujemy do 8.11 do godziny 18:55)BATE 1-3 Chelsea (typujemy do 8.11 do godziny 18:55)Dyn. Kijów 1-0 Rennes (typujemy do 8.11 do godziny 18:55)Genk 1-2 Besiktas (typujemy do 8.11 do godziny 18:55)Krasnodar 2-1 St. Liege (typujemy do 8.11 do godziny 18:55)Lazio 1-2 Marsylia (typujemy do 8.11 do godziny 18:55)Malmo FF 1-3 Sarpsborg 08 (typujemy do 8.11 do godziny 18:55)MOL Vidi 2-0 PAOK (typujemy do 8.11 do godziny 18:55)Rapid Wiedeń 1-1 Villarreal (typujemy do 8.11 do godziny 18:55)Sp. Moskwa 2-1 Rangers (typujemy do 8.11 do godziny 18:55)
  6. Leganes 1-1 Atl. Madryt (typujemy do 3.11 do godziny 12:45)Real Madryt 2-0 Valladolid (typujemy do 3.11 do godziny 16:00)Valencia 1-0 Girona (typujemy do 3.11 do godziny 18:15)Vallecano1 -3 Barcelona (typujemy do 3.11 do godziny 20:30)Eibar 2-1 Alaves (typujemy do 4.11 do godziny 11:45)Villarreal 1-2 Levante (typujemy do 4.11 do godziny 16:00)Huesca 2-0 Getafe (typujemy do 4.11 do godziny 18:15)Real Sociedad 1-3 Sevilla (typujemy do 4.11 do godziny 18:15)Betis 2-2 Celta Vigo (typujemy do 4.11 do godziny 20:30)Espanyol 1-1 Ath. Bilbao (typujemy do 5.11 do godziny 20:45)
  7. Upomnienie o odznaczenie/a:Elita PR Link do tematu/dowodu, w którym jest informacja o uzyskaniu odznaczenia:https://www.gametracker.com/player/misio/bf2.pijemy-rozrabiamy.pl:27015/
  8. Ninjas in Pyjamas (Typujemy do 02.11.2018 18:30) MIBR (Typujemy do 02.11.2018 18:30) Cloud9 (Typujemy do 02.11.2018 18:30) MIBR (Typujemy do 02.11.2018 20:00) Astralis(Typujemy do 02.11.2018 20:00) Natus Vincere (Typujemy do 02.11.2018 20:00)
  9. Indykpol AZS Olsztyn 3 - 1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Typujemy do 02.11.2018 20:30) Jastrzębski Węgiel 3 - 0 PGE Skra Bełchatów (Typujemy do 03.11.2018 14:45) ONICO Warszawa 3 - 1 GKS Katowice (Typujemy do 03.11.2018 17:30) Asseco Resovia Rzeszów 1 - 3 MKS Będzin (Typujemy do 03.11.2018 17:30) Cuprum Lubin 3 - 0 Stocznia Szczecin (Typujemy do 03.11.2018 20:00) Aluron Virtu Warta Zawiercie 2 - 3 Cerrad Czarni Radom (Typujemy do 04.11.2018 14:45) Trefl Gdańsk 1 - 3 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 04.11.2018 17:30)
  10. Invictus Gaming 0 vs 3 Fnatic (Typujemy do 3.11.2018 8:30)
  11. Jestem na TAK + wiek + jesteś pomocna Jesteś bardzo ogarniętą osobą starasz sie pomóc każdemu jak czegoś nie wiedzą wyjaśnić dokładnie co do czego na serwerze więc jest na + wszystko to co nalega i powodzenia
  12. North(Typujemy do 30.10.2018 17:30) Fnatic (Typujemy do 30.10.2018 17:30) mousesports (Typujemy do 30.10.2018 18:30) Fnatic (Typujemy do 30.10.2018 18:30) Fnatic (Typujemy do 30.10.2018 19:45) AGO Esports (Typujemy do 30.10.2018 19:45) Fnatic(Typujemy do 30.10.2018 20:50) Natus Vincere (Typujemy do 30.10.2018 20:50) FellRaisers(Typujemy do 30.10.2018 22:00) Astralis(Typujemy do 30.10.2018 22:00) HellRaisers (Typujemy do 30.10.2018 23:00) Astralis (Typujemy do 30.10.2018 23:00)
  13. Atalanta Bergamo 1-3 AC Parma (Typujemy do 27.10.2018 15:00) Empoli 0-3 Juventus Turyn (Typujemy do 27.10.2018 18:00) Torino FC 2-1 ACF Fiorentina (Typujemy do 27.10.2018 20:30) US Sassuolo 1-2 Bologna (Typujemy do 28.10.2018 12:30) Cagliari Calcio 1-1 Chievo Werona (Typujemy do 28.10.2018 15:00) Genoa CFC 3-1 Udinese Calcio (Typujemy do 28.10.2018 15:00) SPAL Ferrara 2-1 Frosinone (Typujemy do 28.10.2018 15:00) AC Milan 2-0 Sampdoria Genua (Typujemy do 28.10.2018 18:00) SSC Napoli 3-1 AS Roma (Typujemy do 28.10.2018 20:30) Lazio Rzym 1-2 Inter Mediolan (Typujemy do 29.10.2018 20:30)
  14. Dziękuje i Gratulacje wszystkim

×