Skocz do zawartości

alosza

AntyCheat
 • Postów:

  1630
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wpisów na Alkoboxie

  13

Reputacja

395 Władca forum

O alosza

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Gram na:
  FFA

Ostatnio na profilu byli

2128 wyświetleń profilu
 1. §5. Posiadanie innych ustawień niż "OpenGL" [Kick - Ban 1 dzień - Ban permanentny] Ban 1 dzień. Zmień grafikę na OpenGL, wróć i nie tłumacz się, że masz stary komputer.
 2. Podmienione modele. Pierwszy ss dziwnie zamalowany na czarno. Możesz to jakoś wyjaśnić? 1. Zabrania się używania wspomagaczy takich jak: SH, WH, AIM itp. Podmienione modele na tym serwerze nie są wyraźnie zabronione. Poczekaj cierpliwie na werdykt.
 3. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: @alosza Data nieobecności: 10.10-13.10.2017 Powód: Szkolenie - delegacja
 4. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: @alosza Data nieobecności: 28-30.09.2017 r. Powód: pracodawca nie chce żebym grał w CSa i wysyła mnie na szkolenie do miejscowości Zadupie. Wrócę ze zdwojoną siłą. Obiecuję, że wstydu sieci nie przyniosę (no może nie będę rozrabiał
 5. Ban jest z powodem wh, a nie za screeny. Admin @KieeeRaaaSeeeeek :) proszony o zajęcie stanowiska i rozpisanie dema.
 6. admin @Fur!a pilnie zgłosi się do Opiekuna na przeszkolenie w zakresie sposobu wykonywania ssów. Nie wolno w ten sposób robić ssów jak robi admin @Fur!a. Należy bezwzględnie korzystać z amx_modmenu, gdyż jest to sposób sprawdzony i pewny. UB.
 7. Admin @BaniaczeK proszony o zajęcie stanowiska i rozpisanie dema. Powód bana powinien być jednoznaczny. To admin banujący wstawia link do dema i rozpisuje je.
 8. zbanowany [Zgłoszenie] GuteK

  Na razie zbanowałem w czasie gry na serwerze za czitowanie (aim). Będzie potrzeba to wrócimy do Twojego demka i dema z mapy na której doszło do zbanowania. Dziękuję za zgłoszenie.
 9. Reset modemu powinien pomóc - daj znać czy pomogło. Jeśli Twoje IP jest zbanowane, a nie dostałeś bana i grasz na STEAM'ie wklej w temacie screen statusu ze swoim nickiem (chodzi o Twoje STEAM_ID, komenda 'status').