Skocz do zawartości

alosza

AntyCheat
 • Postów:

  1687
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wpisów na Alkoboxie

  13

alosza wygrał/a w ostatnim dniu 22 Listopad

alosza miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

419 Mistrz

O alosza

 • Tytuł:
  Zaawansowany Użytkownik
 • Inne rangi

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Gram na:
  FFA

Ostatnio na profilu byli

2257 wyświetleń profilu
 1. Do świąt niech zostanie jak jest, a po świętach powrót do standardowych odgłosów. Taką mam koncepcję.
 2. zbanowany Zgłoszenie Karol :D

  Podaj link do hltv
 3. Policja zabiła kibica!

  Niestety czasy mamy takie. Nie ma żadnego szacunku dla Policji i niestety ma to przełożenie w życiu codziennym. Ludzie zapominają, że Policjanci na służbie nie żartują, bo i miejsca na żarty tu nie ma. I nie jest to wojsko, które jest szkolone do tego, żeby nie brać jeńców. (CT też nie bierze jeńców). Wisznia Mała - każdy kto ma trochę wyobraźni i doświadczenia powie - akcja źle przygotowana, a przekaz dnia: wszystko super. To do ch... Wacława, dlaczego zginał policjant - szef wyszkolenia strzeleckiego?! Kiedy wchodzi AT na kwadrat wszyscy mają mieć blachy na widoku! Po co? ... Więc następnym razem jak będziesz legitymowany lub zostaniesz zatrzymany do kontroli drogowej - zastanów się dwa razy czy masz powód, żeby stawiać opór, cwaniakować lub próbować się oddalić. Jeśli nie masz powodu poddaj się poleceniom funkcjonariusza, jeśli nie, nie miej pretensji, że policjanci podejmą kroki adekwatne do sytuacji.
 4. Na prośbę zainteresowanego.

  Na TVN i Polsacie nie widziałem przeprosin.
 5. Za celowanie koledze w kark nie powinieneś dostać UB . SSy czyste. Wracaj do gry.
 6. Nie zajmujemy się banami czasowymi, chyba że zachodzi wyjątkowy przypadek uzasadniony szczególnymi okolicznościami. Na takie zachowanie admina możesz złożyć skargę w dziale serwera przedkładając stosowne dowody. A ban już wygasł.
 7. Ban już wygasł. Jeśli nie zgadzasz się z decyzją admina banującego napisz na niego skargę w odpowiednim dziale serwera i poprzyj ją stosownymi dowodami.
 8. Upomnienie o odznaczenie/a: 3 lata na forum Link do tematu/dowodu, w którym jest informacja o uzyskaniu odznaczenia: @ alosza