Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

alosza

Zasłużony
 • Postów:

  1809
 • Wpisów na Alkoboxie

  28
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  1

alosza wygrał/a w ostatnim dniu 22 Listopad 2017

alosza miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

527 Mistrz

O alosza

 • Tytuł:
  Zaawansowany Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Gram na:
  FFA

Ostatnio na profilu byli

2895 wyświetleń profilu
 1. Witam wszystkich bardzo serdecznie, choć z łezką w oku i ze smutkiem. Po wielu przemyśleniach, a zwłaszcza wydarzeniach życiowych, które ostatnio mnie spotkały podjąłem decyzję o (czasowym!!!) rozstaniu z CS'em. Ciężko mi pisać te słowa, naprawdę. Nie pytajcie co się stało, bo się stało, ale to nie ma żadnego znaczenia. Wyjeżdżając w lipcu na zasłużony urlop myślałem, że po powrocie wrócę do stawianych mi przez Sieć zadań ze zdwojoną siłą. Niestety w dniu planowanego powrotu do służby, okoliczności życia codziennego spowodowały, że znalazłem się w podstawowej jednostce lecznictwa społecznego (czyt. Szpital), co spowodowało konieczność przeprowadzenia szeregu czynności i procedur medycznych. Stąd też fakt nie zameldowania się do służby PR w zgłoszonym uprzednio – w podaniu o urlop – terminie jest uzasadniony. Po powrocie ze szpitala czekała mnie (w dalszym ciągu) nie zakończona jeszcze procedura rehabilitacji. Ręce i wzrok musi odzyskać dawną sprawność, a na to trzeba trochę czasu. Zaniepokojonych chcę uspokoić – kiedy organizm wróci do zdrowia – spokojnie będę mógł zabijać, tzn. unieszkodliwiać jak dawniej, a i dowodu osobistego nie będę musiał wymieniać. Chciałbym z tego miejsca podziękować WSZYSTKIM, z którymi współpracowałem przez ostanie (prawie) 4 lata (TAK PRAWIE 4 LATA ZABIJANIA!!!). Nie chcę tutaj nikogo wyróżniać, bo są tacy których uczyłem, ale i tacy, OD KTÓRYCH się uczyłem. Części osób już z nami nie ma (część jest przeniesiona do rezerwy), a niektórzy zaszli tak daleko, jak im przepowiedziałem. Przepraszam za złośliwości (czasem) i krzywdy (w tym nie słuszne bany permanentne), ale zawsze starałem się być surowy, ale sprawiedliwy. Nie żegnam się z Siecią, tylko z funkcją – czasowo nie jestem w stanie wywiązywać się z przyjętych na siebie obowiązków. Nie mówię „żegnajcie, tylko do zobaczenia”. Serdecznie pozdrawiam z tego miejsca [email protected] (byłych i obecnych) oraz AC (byłych i obecnych), z którym spędziłem okropnie dużo czasu (więcej niż własną żoną), Adminów (byłych i obecnych) FFA (w tym pana @Takos ‘a, z którym rozkręcaliśmy interes FFA), adminów 4MAP (byłych i obecnych), z którymi wiele razy spieraliśmy się co jest miarą wszechrzeczy. Szkoda, że część z nich nie miała pojęcia o wyobrażeniu. Proszę o odebranie rang z końcem miesiąca, ale obiecuję, że wrócę i będę dalej zabijał… Chciałbym też dać czas, na znalezienie kogoś na moje miejsce w AC (tzw. Okres wypowiedzenia). Przepraszam, że nie dałem znać wcześniej, ale niestety nie miałem technicznych i zdrowotnych możliwości. Odchodzę tymczasowo z AC, ale się nie żegnam – mówię: do zobaczenia na GALI (lub długiej, albo w anarchii – jak mnie tam nie będzie, to pamiętajcie - może poszedłem na B ). Pozdrawiam Alosza „nikt bekap :(”, „sektor kill”
 2. Zwolnienie Nick: Alosza Data: 15.07-1.08.2018 Powód: zasłużony i długo wyczekiwany urlop
 3. 100 lat, a resztę na emeryturze.
 4. Podaj link do hltv, rozpisz demo z hltv. Wstaw to swoje demo na megawrzuta.pl
 5. wiedziałem, że o mnie zapomnisz, ale ch.... . Studia nie wyścigi, Studia nie kończą najzdolniejsi, ale najwytrwalsi :) Proponuję przenieść kolegę do grona rezerwy (zasłużonych), a w razie potrzeby powołać go do służby ze wszystkimi konsekwencjami. 3 maj się i wracaj szybko. Pozdrawiam.
 6. Gracz zbanowany na serwerze - dane potwierdzone. http://serwery.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=27704
 7. Usprawiedliwienie: Nick: @ alosza Ile czasu Cię nie było: 23-29.06. Powód: awaria internetu, wyjazd służbowy
 8. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: @ alosza Data: 18-22.06 Powód: wyjazd służbowy
 9. Na początek wyciąg z regulaminu, z którym zapewne się zapoznałeś. §2. Zabronione jest korzystanie z jakichkolwiek wspomagaczy tj. WH, Aim, ESP, NoRecoil itd. TS oraz inne komunikatory również traktowane są jako wspomagacze. Korzystasz ze skryptów wspomagających strzelanie z AWP Demko: Link http://600711.hltv3.pukawka.pl/hltv-1806091840-de_dust2-1528562400-1528563600.zip 2:08 wejście 4:47 do 5:04 skrypt "szybkie awp" - po strzale na moment przełącza na nóż i z powrotem do AWP 10:23 do 10:36 skrypt "szybkie awp" - po strzale na moment przełącza na deagla i z powrotem do AWP 12:31 skrypt awp - szybki zoom I na koniec perełka znaleziona na innym serwerze - Twój wpis z 3 czerwca br. "przyznaje się bawiłem się cs z skryptami pluginami i takimi innymi ja to robiłem dla siebie na swoim serwerze znaczy lan z botami po czym chciałem pograć sobie na serwerze waszym i zapomniałem po usuwać te wszystkie skrypty którymi się bawiłem "
 10. Chyba jednak dobrze zbanowałem, skoro piszesz odwołanie. Link do dema: http://600711.hltv3.pukawka.pl/hltv-1806091840-de_dust2-1528562400-1528563600.zip Przystępuję do rozpisywania. Przy okazji, czy kolega skończył już zabawę ze skryptami?
 11. Wstaw wszystkie SSy spakowane w jednej paczce .rar na https://megawrzuta.pl - daj nam szansę.

×