Skocz do zawartości

alosza

AntyCheat
 • Postów:

  1775
 • Wpisów na Alkoboxie

  18
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

alosza wygrał/a w ostatnim dniu 22 Listopad 2017

alosza miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

494 Mistrz

O alosza

 • Tytuł:
  Zaawansowany Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Gram na:
  FFA

Ostatnio na profilu byli

2631 wyświetleń profilu
 1. @ OxyGeN marnujesz się w tej robocie. U mnie zarobisz tyle samo tylko z wyższej grupy, a i może specjalistę dostaniesz . A co kwartał może liścik do szefa poślę
 2. Witaj. Zabijaj na FFA, tzn. wpadaj na FFA. Później podam Ci nicki do kogo masz nie strzelać.
 3. Imię: Andrzej Wiek: osiągnięty Coś o sobie: piję alkohol codziennie: piwo, wino, alkohole kolorowe, z musu czystą ale z przepitką, palę papierosy i e-papierosy Ile czasu dziennie spędzasz na forum: różnie, czasem pół dnia, czasem cały dzień, czasem mnie nie ma przez kilka dni, bo albo chleję, albo jestem w delegacji, albo na szkoleniu, itp. Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą pracę jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: postanowiłem napisać podanie, ponieważ widzę podania innych osób, które się w ogóle nie nadają, albo ich czas jeszcze nie nadszedł, albo jest przerost formy nad treścią, ale wydaje im się, że skoro rekrutacja ON - to czemu nie. Nie wyobrażam sobie przyszłości jako moderator, ponieważ jestem od ponad 3 lat w AC, dużo czasu spędzam na FFA próbując go ciągle rozkręcać (pilnując przy okazji porządku), ale raz jest lepiej raz jest gorzej. Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: wszystko. Potrafię zachować umiar, jestem wyważony, nie ulegam emocjom, zawsze staram się szukać kompromisu, potrafię odróżnić dobro od zła. Dlaczego Ty?: Bo wszyscy dotychczasowi kandydaci mnie nie przekonali? A ja uważam, że ciepły stołek w AC spełnia moje oczekiwania i choć nie zawsze mam czas, to na obecnym stanowisku mogę wypełniać swoje obowiązki bez szkody dla sieci i życia rodzinnego. W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.
 4. Pełnisz funkcję opiekuna FFA i widzę, że bardzo się starasz, przejawiasz inicjatywę, chcesz coś osiągnąć i ja to rozumiem. To bardzo dobrze. Jednak Twoją ścieżkę rozwoju widzę trochę w innym kierunku. Powinieneś najpierw przygotować osobę na swoje miejsce (zastępcę opiekuna FFA) i dopiero starać się o wyższą funkcję. Śledzę w ostatnim czasie podania na moderatora i widzę, że w ostatnim okresie rzuciły się podania osób, które chcą się piąć w górę - i dobrze. Jednak trzeba pamiętać, że każda funkcja, każdy awans ma przyczyniać się do rozwoju całej sieci. Pozostań na dotychczasowej funkcji opiekuna dłużej, przygotuj swojego zastępcę, odbuduj FFA i jak zacznie hulać i staniesz się niepotrzebny na FFA - pomyśl o kolejnej funkcji - myśląc "tutaj osiągnąłem wszystko - chcę iść w górę", a nie "nie daję sobie rady, poszukam czegoś innego". Odejdziesz i FFA padnie całkowicie. Więc masz tu jeszcze wiele do zrobienia. Nie bierz tego tekstu do siebie. Po prostu - zdecydowałem się napisać do Ciebie, bo FFA darzę szczególną sympatią, ale jest to pisane do wszystkich ambitnych, którzy myślą, że skacząc z funkcji do funkcji zdobędą doświadczenie. Nie zdobędą. Owszem. Ładnie to wygląda w kolejnych podaniach: "byłem wszystkim na forum, bla, bla, bla oprócz botem @Pijemy Rozrabiamy", ale w ten sposób doświadczenia nie zdobędziesz. Sprawujesz obecną funkcję - postaraj się dać z siebie wszystko, a nawet jeszcze więcej. Czasem jest trudno, czasem jest ciężko, ale nie można się poddawać. Co nas nie zabije to nas wzmocni. Cytując klasyka "nie pytaj co https://pijemy-rozrabiamy.pl może dać Tobie, pytaj co Ty możesz dać PR". Nie chcę Cię zniechęcać, po prostu masz jeszcze do wykonania pracę na innych odpowiedzialnych odcinkach. Tyle ode mnie, na tę chwilę, bo mi się piwo skończyło. Zezwalam na publikowanie posta lub jego fragmentów w innych podaniach o funkcje wyłącznie na stronach PR, pod warunkiem postawienia wirtualnego alko.
 5. Dziękuję wszystkim za oddane głosy oraz za to godne wyróżnienie.
 6. 20 zł - przelew. @Siwucha.był z nami w AC - pamiętamy.
 7. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: @ alosza Data: 30.04-5.05.2018 Powód: wyjazd majowy
 8. Admin zrobił Ci 7 ssów w formacie .tga. Poszukaj plików Halflife000.tga, Halflife001.tga, i wstaw wszystkie spakowane w jednej paczce .rar na https://megawrzuta.pl W razie problemów tu masz poradnik: http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/9867-jak-znaleźć-spakować-i-wstawić-screeny/
 9. Brak zainteresowania - brak UB. Zamykam
 10. https://bany.pijemy-rozrabiamy.pl/ban_list.php?bid=13473 Zbanowany przez @braindeadfifi
 11. dodaj link do hltv i rozpisz czasówki. Nagrane przez Ciebie demo nie jest prawidłowo nakręcone - wiesz pewnie dlaczego.