Skocz do zawartości

Maggio

AntyCheat
 • Postów:

  380
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wpisów na Alkoboxie

  712

Reputacja

360 Władca forum

O Maggio

 • Tytuł:
  AntyCheat
 • Inne rangi Admin [DD2] #1
 • Urodziny: 01.07.1992

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Steam ID:
  0:0:84892557
 • Gram na:
  Only DD2 #1
 • Imię:
  Grzegorz
 • Gadu-Gadu:
  11582412

Ostatnio na profilu byli

1105 wyświetleń profilu
 1. @*VeGa* - pisał do mnie na steam o odpalonym graczu (myślał, że mogę od razu zbanować gracza) - jak wszedłem na dd2#3 okazało się, że admin @ucze sie był na serwerze, ale całkowicie olewał swoje obowiązki. Pisałem do admina (na normalnym czacie, bo [email protected] podobno nie działa) - zero jakiejkolwiek reakcji. @ucze sie - nie powinien być adminem na serwerze - patrzy tylko i wyłącznie na to by być najlepszy na mapie - zero jakiegokolwiek ogarnięcia, zero reagowania na zgłoszenia, na serwerze lecą bluzgi graczy na siebie - brak reakcji. Jako gracz @ucze sie robiłby dokładnie tyle samo ile robi teraz jako admin - NIC, poza graniem i zbieraniem fragów.
 2. [Zgłoszenie] NICK: XXAAA

  Jeśli chcesz by demko było sprawdzone przez AC tutaj na forum - ROZPISZ DEMKO, jeśli nie - po co zakładałeś temat? PS. Od kilku lat BlackListed to gówno... Możesz kupić komuś bana, albo kupić sobie UB :P
 3. Zgadza się ALE: komendy: cl_lc 0 cl_lw 0 Są ogólnie rzecz biorąc ZABRONIONE.
 4. Kiedyś był temat - kiedy jeszcze opiekunem była Dorotka alias @Jesz. o granicach respa. Wtedy zostało ustalone resp jako miejsce respawnu, oraz jego najbliższe okolice jak np. koniec rampy na której respi się TT (tam gdzie celują w wyjście z anarchii)- nota bene w tym miejscu gracz nie rozpocznie rundy (żaden gracz na takim typie serwera jak nasz), ale uznajemy to jako resp - taka sama zasada tyczyła się podestu TT z rampą - czyli wspomniane przez @fuqb miejsce. Teraz wypowiedź jako AC - nie sprawdzałem tego demka - tutaj rozpatrujemy skargę na admina, a nie fakt czy używa wspomagaczy - taki fakt można zgłosić z podanymi później argumentami w dziale "Zgłoś cheatera" w "Strefie Banów". Podrzucę jutro do @Joanna propozycję granic respa TT, na mapie - kiedyś coś takiego było, ale doszukać się nie mogę... Więc stworzymy coś takiego na nowo i @Joanna zadecyduje jak te granice mają przebiegać, tak by wszyscy byli zadowoleni.
 5. Awanse 13.10.2017

  Dziękuję i gratulacje dla pozostałych
 6. odrzucona Dodanie o VAC

  I zgodzę się i się nie zgodzę xd - z prostego względu banid też czasem ma błędy, i gracze, którzy już np VACa z jakichś powodów nie mają dalej tam widnieją i w drugą stronę. Niestety żadna taka strona nie jest w 100% wiarygodna i tak czy owak Opiekun przyjmując admina musi zweryfikować osobiście czy na steam danego admina VAC jest, czy to nie ma.
 7. odrzucona Dodanie o VAC

  A gdzie tam masz napisane, że wymagane jest posiadanie konta STEAM? Zbędne - Opiekun sam może sprawdzić, jeśli admin posiada STEAM, czy nie ma VAC'a na koncie. A będzie to wprowadzało błąd, jeśli nie zostanie dodany punkt o posiadaniu STEAM. Więc albo dodać dwa punkty - jeden że wymagane jest posiadanie konta steam z grą CS 1.6, a drugi nie posiadanie blokady VAC - albo nie dodawać żadnego. A mamy na sieci adminów bez konta steam z CS'em 1.6 - i dobrze sprawują swoje obowiązki, wprowadzenie takiego punktu mogłoby później wprowadzać "niemiłą" atmosferę - graczy kandydujący na admina bez STEAM, zarzucaliby obecnym adminom, że też go nie posiadają - i takie tam różne dziwne sytuacje, których raczej myślę wolimy unikać.
 8. "Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że by go osiągnąć musi upłynąć dużo czasu... Bez względu na wszystko czas i tak biegnie dalej..."

 9. Oglądałem to demko dodatkowo poza rozpiską @Classy. wraz z @Troku - gracz spalony. Ban zostaje.
 10. " Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko. "

   

  A. Einstein

 11. Mój błąd. Nie ten gracz... Musiałem demko zobaczyć, ale wszedłeś chwile wcześniej cyferki w AMXBans mi się pieprzły. UB.