Maggio

AntyCheat
 • Postów:

  222
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wpisów na Alkoboxie

  296

Piosenka Profilowa

Reputacja

180 Król Reputacji

O Maggio

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Steam ID:
  0:0:84892557
 • Gram na:
  Only DD2 #1
 • Imię:
  Grzegorz
 • Gadu-Gadu:
  11582412

Ostatnio na profilu byli

825 wyświetleń profilu
 1. cs:go mod

  Jestem troszkę starszy niż Ci się wydaję - to raz, dwa - zmień ton, bo to Ty przychodzisz do mnie po UB, nie ja do Ciebie. Po trzecie wyraźnie wstawiłem Ci poradnik, jakbyś raczył przeczytać poradnik - tobyś wszystko wiedział i bez informacji podanych przez @kolaokl Kwestia umiejętności nazywanej - "Czytanie ze zrozumieniem" - mniej więcej w fazie wczesnoszkolnej/podstawowej edukacji się tego powinieneś nauczyć. Po jednym ss'ie z 7 ciężko to wywnioskować, więc tak jak pisałem Ci ja wcześniej a później @kolaokl - masz 48h na wstawienie wszystkich ss'ów.
 2. Znowu zaczyna się płacz jak u dzieci w piaskownicy... Admin nie jest robotem, ani nie nosi pampersa, tak żeby być cały czas przed monitorem... wyobraź sobie, że nawet mnie zdarza się iść czasem o toalety jak jestem *dead* - teraz już wiem, że to ciężki grzech jest... U@ - służy do tego by pisać tam: NICK GRACZA + powód dlaczego go akurat zgłaszasz - za takie głupie teksty na u@ można dostać BAN za SPAM na U@! Nie widzę sensu nawet pisania takiej skargi i dodawania pracy Opiekunowi Serwera. Admin to nie cyborg - zapamiętaj. Edit Poza tym, kim Ty jesteś, żeby Admin musiał zgłaszać Ci wyjście do toalety! Nigdzie obowiązkach Admina Serwera, nie widziałem takiego punktu, aby musiał graczom na serwerze zgłaszać, że odchodzi na chwilę od monitora, ale powiem Ci, że jak będziesz takich skarg pisał wiele to może zostanie dodany taki punkt do Regulaminu Serwera lub do Obowiązków Admina Serwera - to będzie genialny pkt - dziwie się, że Nasza Administracja jeszcze takiego punktu nie dodała... A w sumie - nie, nie dziwię się, bo Ci ludzie myślą, a niektórym jak widać przychodzi to ciężko Chłopie myśl... proszę... Koniec wykładu
 3. cs:go mod

  wstawiłem Ci poradnik co gdzie jest. Admin zrobił screeny jak trzeba: Czekam na screeny inaczej UB nie będzie i pisanie nowych tematów Ci tym nie pomoże bo będę je regularnie usuwał.
 4. cs:go mod

  Admin zrobił Ci 7 screenów w formacie TGA - edytuj swój post i wstaw wszystkie screeny. Tu masz poradnik: Masz 48h na wrzucenie screenów - później UB nie będzie.
 5. "Mój mistrz powiedział mi kiedyś:

  walcząc pięścią jesteś silny,

  walcząc głową jesteś mądry,

  walcząc sercem jesteś niepokonany..."

  Edytował/a przez Maggio
 6. Nick: @Maggio Data nieobecności: od dzisiaj do - czas nieokreślony (aż laptop wróci z serwisu) Powód: Klawiatura mi zdechła w laptopie biurze i nie mam możliwości grania w CS'a, ani robienia niczego innego, bo szlag mnie trafia jak muszę coś pisać myszką na klawiaturze ekranowej. Będę mógł grać w domu, ale to późnymi wieczorami (po treningach). Na forum będę siedzieć normalnie, ale będę mniej pisać z racji klawiatury ekranowej obsługiwanej myszką...
 7. odbanowany

  Przenoszę do odpowiedniego działu. Twoję szczęście, że na DD2#1 - wyrzuciło HLTV, a sam demka Ci nie nakręciłem... Z racji tego, proszę o UB dla gracza z racji braku dowodów. Pamiętaj, że będę Cię obserwować.
 8. zbanowany

  PKT 1 - zastosowanie się do wzoru oznacza wypełnienie wzoru, a nie pisanie "jak niżej" PKT 2 - to, że ktoś podał tam numer STEAM - nie oznacza, że posiada takową grę na Steam. PKT 3 - link do tematu z banem: PKT 4 - link do bana: https://bany.pijemy-rozrabiamy.pl/ban_list.php?bid=55916 PKT 5 - SteamID oraz Adres IP - SĄ IDENTYCZNE i na wycinku z konsoli i w bansie - co dla mnie świadczy o tym, że próbowałeś się zabawić na innym serwerze z cheatmi. PKT 6 - Polecam zakupić grę na Steam (Klucze na allegro chodzą po grosze)
 9. czysty

  Nie podałeś o co podejrzewasz gracza - z czystej ciekawości popatrzyłem pod różnymi kątami. Czasy podejrzanych akcji: TU ZAMIESZCZASZ CZAS NA DEMKU - minute, w której należy zwrócić szczególną uwagę. Gracz czysty
 10. Nick: @Maggio Ilość ostrzeżeń: 1 Sposób odpracowania: SMS
 11. odbanowany

  Nie zajmujemy się krótkimi banami okresowymi. Ban minie za 17 minut. Jeśli nie zgadzasz się z decyzją admina, złóż na Niego skargę w odpowiednim dziale danego serwera.