Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Maggio

Junior Administrator
 • Postów:

  1660
 • Wpisów na Alkoboxie

  4179
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  2

Maggio wygrał/a w ostatnim dniu 24 Październik

Maggio miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

1762 Wariat

O Maggio

Informacje

Ostatnio na profilu byli

4125 wyświetleń profilu
 1. Chyba nie... - nie do Ciebie decyzja należy, ale zawsze możesz złożyć osobny temat w Skargach działu serwera - tam zajmie się tym Opiekun @ DupShot @ KEjMAN aKa SHOOTiNG /k/;^) @ Biały ;) @PEJTER Co Panowie na to?
 2. Bo wystarczająco już napisałeś - wchodzenie na aktywnym banie to wchodzenie na aktywnym banie - tutaj nie trzeba nie wiadomo jakiej logiki, by wiedzieć że sam sobie zawiniłeś. Dodatkowo Twój poprzedni temat został zamknięty przez Head Adminia - naprawdę uważasz, że ktoś tak z dupy zmieni zdanie prawie najwyższej (funkcją i uprawnieniami) osoby na forum? Ban zostaje.
 3. Nic nie zrobisz - poczekaj na @xdbxlub @Vakoslub @kolaokl- może uda im się coś zrobić Do tego czasu nie spamuj tutaj.
 4. Ktoś wykupił jakąś usługę na Twój nick i założył hasło
 5. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Poinformowano. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 6. jak to już @MinnieMousewspomniała "Skargi bez dowodów nie są rozpatrywane. Uzupełnij temat o dowody, edytując post." Skarga niesłuszna.
 7. Maggio

  AWP bubbles

  Wersja 1.0.0

  0 pobrań

  Skin do AWP.
 8. Maggio

  de_aztec_proper

  Wersja

  0 pobrań

  Ulepszona wersja klasycznej mapki de_aztec
 9. Niniejszym odbieram rangę Admina 4maps #2 Adminowi - @thoro. Brak jakiegokolwiek zwolnienia/usprawiedliwienia na serwerach, brak jakiejkolwiek aktywności na forum. Proszę by @PEJTERlub @ .:Grand-Master:.- usunęli mu flagi na serwerze.
 10. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Gotowe. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

×