Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

.:Grand-Master:.

Właściciel Serwera
 • Postów:

  155
 • Wpisów na Alkoboxie

  73
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

192 Król Reputacji

O .:Grand-Master:.

 • Tytuł:
  Właściciel dd2#3 & 4Maps#2
 • Inne grupy
  Użytkownicy
 • Urodziny: 17.06.2001

Informacje

Ostatnio na profilu byli

1499 wyświetleń profilu
 1. Plugin afk wywala z serwera dopiero po minucie, lecz admin to może uprzedzić
 2. ehhhhhh, tak ciężko ostatnie tematy w dziale zobaczyć. Poza tym, już to naprawiłem. Razem z ograniczeniem kupna granatów.
 3. 1. Żadna broń nie miała zmienionego dmg, są to standardowe wartości. 2. Może zaraz całego vipa usunę ? 3. Chciałbym to zrobić, ale gdy zmienię ofertę serwera zmieni się IP. Co skutkuje zniknięciem graczy na serwerze. Przykładem jest mój 4maps, któremu dawałem nawet przekierowanie że starego ip. Ale gdy przestałem opłacać starego hosta graczy momentalnie ubyło 4. Bylo I się nie sprawdziło 5. To samo co wyżej. 6. Pracuję nad tym. 7. Pomyślę nad tym.
 4. Zrobiłem tak: jeżeli ktoś kupił vipa, ma wszystkie granaty za free przez cały czas. jeżeli ktoś ma vipa za darmo (czyli np. poprzez losowanie, lub po 22 do 9), nie ma flashy. Co nie znaczy, że nie może sobie ich dokupić. Zmiany weszły w życie, wraz z dodaniem tego posta. Pozdrawiam :-)
 5. Jeżeli wyrażasz taka chęć, to nie ma problemu. Napisz Mi na pw opis gdzie są txt, A dodam to do regulaminu
 6. Najprawdopodobniej gracz ma coś w stylu csxquarda, który blokuje wymuszanie interpu i rate z poziomu serwera. Miał on ustawione inne wartości niż są zalecane. Dlatego nie ma głowy.
 7. Powiem, że zdziwiony troszkę jestem, bo modeli graczy nie ma zmienionych na serwerze. A są one standardowe. Jeżeli bym na przykład je podmienial jak na serwerach typu jailbreak, to mogły by być wtedy hitboxy.
 8. Cześć! W ten piękny słoneczny dzień wypada wasze święto - "Dzień Dziecka" Każdy był kiedyś dzieckiem, i w każdym to dziecko dalej żyje. Wraz z @PEJTERwychodzimy do was z propozycją zdobycia darmowego VIP'a na okres tygodnia. W temacie może wypowiadać się każdy - Nie ma ograniczeń Jedyne co trzeba zrobić to oddać głos na nasz serwer w tym temacie: https://pijemy-rozrabiamy.pl/topic/58272-zagłosuj-na-4maps-2/ Oraz zamieścić pod spodem screen oddanego głosu. Temat będzie otwarty do końca dnia Pozdrawiam i wraz z administracją serwera życzymy wam Wszystkiego Najlepszego Konkurs organizowany przez @ .:Grand-Master:.& @PEJTER
 9. #1 jest limit 120 sekund jakbyś się przyjżał to byś zauważył, mogę bo zmniejszyć, ale znając życie ktoś będzie płakał #2 usunę to jutro, bo dzisiaj mam dzień ciężki Plusik dla tego pana za spostrzegawczość
 10. Na Tak Jestem jedną z tych osób która zna cie najdłużej. Na poprzedniej sieci piąłeś się cały czas do góry od zwykłego admina po [email protected] Każdą z tych rang wypełniałeś jak należy, nie było się do czego uczepić. Co prawda nie wszystko wiedziałeś, ale wszystkiego nie wie nikt Jednak szybko się uczyłeś. Nie rozumiem ludzi którzy piszą np. "Masz juz 2 serwery na karku." czy "posiadasz właściciela na serwerach do tego dochodzi również AC". Po prostu nie dociera to do nich, że możesz się wykazać lepiej od nich. Osobiście nie widzę od ciebie lepszej osoby na to stanowisko
 11. Do widzenia Może kiedyś zdasz ten test turinga
 12. Ludzie, opanujcie się. Może całkowicie usunę vipa? Dla Was byłoby pewnie najlepiej. Ile miałem płaczu o tą ilość HP na start, że nie mogliście kogoś z awp ubić. Zmieniłem to, ale widzicie kolejny problem w tym vipie. Nigdy każdemu nie dogodzę co do serwera. Ale czy to już nie jest lekka przesada ? Jeżeli tak wam ten vip nie pasuje to zróbcie swojego i mi podeślijcie sma na pw, ale no przecież komu by się chciało. Tylko wybrzydzać.

×